DZIŚ JEST:   22   PAŹDZIERNIKA   2020 r.

Św. Salome
Św. Jana Pawła II
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Zresztą, spójrzmy logicznie: gdy z pomocą biednego koronawirusa partia rządząca zaprowadzi u nas Nowy Porządek Świata, zapanuje taka praworządność, że żaden taki rzecznik nie będzie już potrzebny.
2 miesiące temu / Republikanin
 
@Jac61: Widać, taka była umowa, a PiS szlachetnie i uczciwie jej dotrzymuje.
2 miesiące temu / Republikanin
 
Będzie słabo jak rpo będzie znów lewacki. Ale pis sttaci wtedy sporo betonu, bo to że tak podstawowej rzeczy nie zrobili jak obsadzić NORMALNEGO rpo to jest namacalny dowód że oni wszyscy są z jednej rodziny i tak się po prostu umówili.
2 miesiące temu / Gość
 
Oczom nie wierzę, PIS oddaje to stanowisko bez walki! Nooooo, to chyba hasło Konfy, "PiSPO... jedno zło" to prawda. My mamy tylko kibicować tej ustawce..
2 miesiące temu / Jac61
 
Dlaczego Konfederacja nie zgłosiła najlepszego kandydata, pana Kwaśniewskiego z Ordo Iuris? Dlaczego PiS kogoś nie zgłosił? Pani Barbara Nowak też byłaby świetna. Czy już ustalono, że RPO ma bronić tylko praw lewicy, LGBT itp. i walczyć z tzw. "mową nienawiści", a chrześcijanie oraz tradycjonaliści nie mają mieć żadnego rzecznika?
2 miesiące temu / L
 
Normalna zagrywka tej szmatławej partii i jej liderów. Tym razem, pozwolić opozycji zdobyć stanowisko dla lewaka, żeby znowu bić pianę i oburzać się na ich działalność, jednocześnie wzniecać kolejne krucjaty, groźnie przy tym pokrzykując i pohukując . A głupi lud kupi i znowu na nich zagłosuje.
2 miesiące temu / taki 1
 
Zlikwidować tą operetkową nikomu niepotrzebną instytucję
2 miesiące temu / Tom
 
a ja zgłaszam kandydaturę najlepszą z najlepszych - panią Barbarę Nowak, pełniącą obecnie funkcję małopolskiego kuratora oświaty
2 miesiące temu / tak tylko
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.