DZIŚ JEST:   21   SIERPNIA   2018 r.

Św. Piusa X, papieża
Św. Apolinariusza
 
 
 
 

Opozycja sięga po aborcyjne paliwo. Przedstawi aż dwa projekty

Opozycja sięga po aborcyjne paliwo. Przedstawi aż dwa projekty
Katarzyna Lubnauer. Fot. Krystian Maj / FORUM

Z braku rozsądnych propozycji programowych, które zapewniłyby tak zwanej totalnej opozycji wzrost notowań, Nowoczesna zwietrzyła swoją szansę w obiecaniu potencjalnym wyborcom pełnej swobody zabijania dzieci nienarodzonych. Ugrupowanie kierowane przez Katarzynę Lubnauer zapowiedziało złożenie w Sejmie aż dwóch projektów aborcyjnych.

 

Chcemy wyjść naprzeciw obywatelom, którzy zaangażowali się w zbiórkę podpisów pod projektem obywatelskim – zapowiedziała po zakończeniu środowego posiedzenia klubu parlamentarnego Nowoczesnej rzecznik partii, Paulina Hennig-Kloska.

 

Jedna z inicjatyw będzie zatem kopią kampanii „Ratujmy Kobiety”, odrzuconej niedawno przez Sejm mimo poparcia jej m.in. przez blisko 60 parlamentarzystów Zjednoczonej Prawicy, w tym liderów obozu rządzącego. Warto przypomnieć, że projekt zakładał między innymi tzw. aborcję na życzenie do 12. tygodnia życia płodowego dziecka, dostęp do antykoncepcji dla nieletnich bez wiedzy rodziców, karę więzienia dla aktywnych przeciwników zabijania dzieci poczętych czy demoralizującą „edukację” seksualną w szkołach.

 

Drugi projekt firmowany będzie przez Joannę Schmidt, wsławioną głównie aferą obyczajową z udziałem byłego lidera partii, Ryszarda Petru. Ta inicjatywa zakładać ma de facto tzw. aborcję na życzenie, pod wątłym warunkiem odbycia przez kobietę konsultacji lekarskich.

 

 

Źródło: Polsat News

RoM

 

 

 

 


DATA: 2018-01-18 13:38
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

A najbardziej na tym zyskuje PiS, ale one o tym nie mają pojęcia.
7 miesięcy temu / bjs
 
@Anna oj tam oj tam, "rachuneczek" przyjdzie na starość od dzieci wraz z ustawą legalizującą eutanazję. Każdy kij ma dwa końce, nawet w tym krzywym uniwersum neomarksizmu. Zresztą, tyle się mówi o tym rzekomym bezstresowym wychowaniu i tak dalej, a jednocześnie skazują własne dzieci na tzw. syndrom ocaleńca. Nie jest to okrutne samo w sobie i (delikatnie rzecz ujmując) dość stresujące? Jeszcze to "morderstwo na receptę"...
7 miesięcy temu / incuss
 
Pani Lubnałer rozśmieszyła mnie do łez,no niech składają!A potem znowu popatrzą jak głosuje J.Kaczyński i zagłosują dokładnie odwrotnie.I to będzie świetny prezent dla normalnych,zdrowych,pragnących dawać życie kobiet.
7 miesięcy temu / kolory
 
Biedne kobieciny,nie wiedzą co czynią.Za popularność diabłu by duszę oddały.
7 miesięcy temu / Anna
 
Matka trójki dzieci,pani Schmidt, wyskakuje z czymś takim.?!? Jestem przerażona. Totalna zgnilizna moralna. Mówią o mordowaniu dzieci jak by chodziłoby o zabicie konara. ......
7 miesięcy temu / Anna
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.