Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   02   CZERWCA   2020 r.

Św. Marcelina i Piotra
Bł. Sadoka i towarzyszy
 
 
 
 

Opole: wykład Łukasza Karpiela o „tęczowej zarazie”. Prawda, która wystraszyła? [KOMENTARZ VIDEO]


Odtwórz w YouTube
 

Ten wykład nie miał prawa się odbyć? Ostatnie dni pokazały, że nie brakuje ludzi, zdaniem których zastępca redaktora naczelnego PCh24 nie powinien mówić o „tęczowej zarazie”. Jednak – po licznych perturbacjach – Klub „Polonia Christiana” w Opolu doszedł do skutku. Choć nie w sali parafialnej przy katedrze – jak pierwotnie planowano – ani nawet nie w drugiej lokalizacji, restauracji Venezia, to jednak spotkanie odbyło się, a organizatorzy mogą mówić o sukcesie. Wydarzenia na gorąco komentują Łukasz Karpiel i Tomasz Kolanek. Zapraszamy.

 

 


DATA: 2019-12-02 14:09:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Dziennikarz Gazety Wyborczej potajemnie wszedł na wykład i napisał o nim artykuł.
6 miesięcy temu / Polak katolik
 
Ja myślę, panie Łukaszu, że to dobrze że ci "przeciwnicy" nie przyszli. Pan wie, że to "my" mamy rację, w żadnej merytorycznej dyskusji nie są w stanie wygrać, więc tylko wywołują awantury by rozniecać emocje.
6 miesięcy temu / Wojtek
 
oby tak dalej
6 miesięcy temu / luki
 
Jedna brama otworzona. Znajdzie sie tez klucz na drugie bramy. Bravo!
6 miesięcy temu / Wacek
 
Daro Juz skomentowales. Ale to faktycznie dziwne i podejrzane ze nie w salce. Chyba ze frekwencja duza a salka za mala.
6 miesięcy temu / Stan
 
Brawo!!!
6 miesięcy temu / Zbigniew
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 140 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.