Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   23   MARCA   2019 r.

Św. Tyburcjusza z Mongrovejo
Św. Józefa Oriola
 
 
 
 

Opętanie seksem. Nie sądziłeś, że może być aż tak źle


Czy kogoś jeszcze obchodzi przykazanie „Nie cudzołóż”? Jak głęboko rewolucja seksualna przedarła się do Kościoła? Czego kiedyś nauczaliśmy w „tych sprawach”, a nad czym zastanawiamy się dzisiaj? Krystian Kratiuk zaprasza na program „Ja, katolik”.

 

 

Co wielcy ludzie Kościoła pisali o homoseksualizmie?


DATA: 2018-03-11 07:43:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Ja słyszałem słowa "Nie cudzołóż" na kazaniu jakieś 3 tygodnie temu (Parafia pw. św. Jadwigi Królowej, Lublin). Po co ta sugestia, że już wszystko padło w polskim Kościele? Po co przyczyniać się do prowokowania podziału na garstkę tradycjonalistów i resztę katolików?
9 miesięcy temu / Migg
 
Wypowiedź w porządku, tylko po co ten komentarz na koniec o "Cieplakach", to jest właśnie to zjadanie się nawzajem. Dajcie ludziom sobie klaskać i śpiewać, tak mało radości jest wśród Polaków "Radujcie się zawsze w Panu!", a taka forma wielbienia Boga przynosi tę radość zmęczonym codziennością wiernym. Nic to nie szkodzi trwaniu wiernie przy Bogu, a i taki Cieplak może coś mądrego powiedzieć, co wzmocni wiarę w innych.
ponad 1 rok temu / gosc
 
Bardzo dobrze powiedziane. Mam nadzieję, że nie stracimy zdrowego rozsądku i grzech będziemy nazywać złem. W przypadku homoseksualizmu to nawet nie chodzi o wiarę czy grzech (który jest obrzydliwy) lecz o posługiwanie się rozumem. Bo jak może dwóch samców współżyć? Przecież to nawet w świecie zwierząt jest anomalią a co dopiero ludzie. Jak trzeba być skrzywionym psychicznie, aby to nazywać normalnością. Ja tego nie mogę pojąć. Czy wszyscy zwariowaliśmy?
ponad 1 rok temu / ewa
 
Trzeba wprowadzić chusty i długie spódnice jak w krajach muzułumańskich i zakaz bikini na plaży. A przepraszam ponoć muzułumanie są źli.
ponad 1 rok temu / ala wilk
 
To jest bardzo trudne. Bog wyposazyl nas w poped seksualny i gdy tak jak redaktor mówi wok?ł wszystko kipi seksem człowiek trudno odwrócic zwrok. Oczywiscie nie chce tego usprawiedliwiac, al duszpasterze zadko zajmuja sie tym problemem.
ponad 1 rok temu / PrPr
 
Facet bardzo w porządku wygląda :) Widać że to dobry człowiek...
ponad 1 rok temu / cddf
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 93 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.