DZIŚ JEST:   23   LIPCA   2018 r.

Św. Brygidy, patronki Europy
 
 
 
 

ONZ wytacza gender-działa. Ideologiczna machina ma zmiażdżyć tradycyjne wartości

ONZ wytacza gender-działa. Ideologiczna machina ma zmiażdżyć tradycyjne wartości
#GENDER    #SZKOŁA    #EKSPERT    #LGBT    #DZIECI    #RODZINA    #ONZ    #IDEOLOGIA    #INDOKTRYNACJA

„Tożsamość genderowa” – to ideologiczne pojęcie coraz częściej znajduje się w dokumentach agend ONZ. Wraz za jego implementacją idzie lekceważenie praw tradycyjnej rodziny oraz zamach na chrześcijańskie wartości i wolność oraz kneblowanie przeciwników kulturowej rewolucji.

 

Niestety, państwa Unii Europejskiej nie zmieniają swojego stanowiska. Brakuje im po prostu przekonania, by powiedzieć otwarcie, że homoseksualna agenda jest zagrożeniem dla rodziny i naszych dzieci. I nie mają kręgosłupa, by postawić się unijnej biurokracji i medialnej nagonce – powiedział „Naszemu Dziennikowi” Stefano Gennarini z Centrum Rodziny i Praw Człowieka w Waszyngtonie.

 

Tak pod szyldem niezależnego eksperta forsowana jest kontrola internetu mająca na celu cenzurowanie krytyków gender, a do szkół trafiają nauki o „prawach” (czyli przywilejach) środowisk LGBT.

 

Vitit Muntarbhorn, niezależny ekspert ds. ochrony przed przemocą i dyskryminacją opartą na orientacji seksualnej i tożsamości genderowej, choć mówi o dialogu, wzajemnym poszanowaniu i zrozumieniu odmiennych wrażliwości, to wyraźnie widać, że jego rolą jest walka z konkretnym przeciwnikiem. Dość dodać, że swoją narrację rozpoczął od problemu zabójstw, gwałtów, tortur i innych represji przeciwko „lesbijkom, gejom, biseksualistom, transseksualistom i osobom interseksualnym” oraz potwierdzenia słuszności postulatów zgłaszanych przez homoaktywistów. Ekspert chce walczyć z uprzedzeniami, fobiami i bigoterią, które są efektem „braku edukacji od młodego wieku”.

 

Stąd też ekspert ONZ chce nauczać dzieci w szkołach na temat „orientacji seksualnej i tożsamości genderowej. Zaś mechanizmy antydyskryminacyjne mają być obecne „w domu, w szkole, miejscu pracy i całym życiu”. Jak pisze „Nasz Dziennik” w walkę z „mową nienawiści, homofobią i transfobią” mają być zaangażowane także media. Na tym nie koniec, bo w internecie homofobia miałaby być zwalczana tak jak pedofilia, a to oznacza zamykanie stron internetowych uważanych przez działaczy LGBT za wymierzone w ich „prawa.

 

Jak przypomina dziennik, Vitit Muntarbhorn swoją działalność wpisuje w realizację światowych celów zrównoważonego rozwoju. Priorytetem jego misji jest dekryminalizacja stosunków homoseksualnych, powszechne prawne uznanie „tożsamości genderowej” odmiennej od płci biologicznej, następnie „destygmatyzacja i depatologizacja” oraz „włączenie społeczno-kulturowe” środowisk LGBT.

 

Muntarbhorn zauważa światowe religie, ale widzi je tylko w roli pomocników umacniania ideologii gender. Wprost przyznaje, że kłopotem są dla niego „interpretacje doktryn i wierzeń niespójne z prawami człowieka”, zwłaszcza gdy „prawa religijne są stosowane ściśle”. Troska o tradycyjne małżeństwo? W narracji eksperta nie istnieje. A rodzina jest pojmowana jako potencjalne środowisko wykluczenia i prześladowań.

 

Źródło: „Nasz Dziennik”

MA


DATA: 2017-06-16 08:32
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Przynajmniej przyznał, że z religią im nie po drodze, stąd pilna potrzeba wprzęgnięcia religii w nurt szalonych społecznych przebudowań i eksperymentów. Dla wierzących oznacza to zaparcie się wiary i nie ma co łudzić siebie, że jest to jedna z dróg do Boga.
ponad 1 rok temu / katarynka
 
Dlatego tzw. prawa człowieka to prawa zdrajcy i buntownika z piekła, vade retro satana!!!
ponad 1 rok temu / Alex Wolf
 
dobry z niego niedobry
ponad 1 rok temu / niema
 
Po co komu do czego potrzebna ONZ?
ponad 1 rok temu / TZ.
 
Czyżby zamach w klubie gejowskim miał służyć poparciu tezy o "prześladowaniach sodomitów"? Miał być podstawą do wprowadzania takiego prawa?
ponad 1 rok temu / ts
 
"Przeciwnik wasz, diabeł, jak lew ryczący krąży szukając kogo pożreć." 1 List św. Piotra
ponad 1 rok temu / ONZ przeciwnik nasz !
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.