DZIŚ JEST:   21   PAŹDZIERNIKA   2019 r.

Św. Urszuli i Towarzyszek
Bł. Jakuba Strzemię
 
 
 
 

ONZ promuje perwersyjne praktyki seksualne

ONZ promuje perwersyjne praktyki seksualne

Fundusz Ludnościowy Narodów Zjednoczonych przekroczył kolejną granicę, publikując we wrześniu 2015 raport dotyczący występowania chorób wenerycznych oraz wirusa HIV w populacji mężczyzn współżyjących z innymi mężczyznami oraz z chłopcami.

 

Już we wstępie dokument definiuje kategorię „MSM” jako mężczyzn aktywnych seksualnie w relacjach z innymi przedstawicielami tej samej płci, precyzując, że pod tym terminem należy rozumieć także „osoby młode”, czyli liczące sobie pomiędzy… 10 a 24 lat. Oznacza to, że termin MSM obejmuje zarówno homoseksualistów, biseksualistów i heteroseksualistów podejmujących aktywność seksualną z mężczyznami z pobudek poza-seksualnych (np. prostytucja), lecz także homoseksualnych pedofilów oraz ofiary pedofilii – czyli nieletnich chłopców.

 

Tę, jakże zróżnicowaną przecież wewnętrznie grupę, raport obejmuje jednym terminem community, czyli wspólnota, społeczność. Jako jedno z narzędzi walki z problemami zdrowotnymi autorzy dokumentu polecają tworzenie systemu wsparcia wewnątrz owej „wspólnoty”. Różni jej przedstawiciele mają nawzajem się edukować. Przekładając z języka użytego w raporcie na praktykę oznacza to np. poparcie dla programów edukacyjnych, w których pedofile poinstruują dziesięcioletnich chłopców, w jaki sposób „uprawiać bezpieczny seks” z mężczyznami. Oczywiście, takiego zalecenia wprost nie znajdziemy w dokumencie, jednak poprzez zastosowane w nim szerokie formuły UNFPA pozostawia wystarczająco wiele pola do interpretacji w taki właśnie sposób.

 

Raport UNFPA daje do zrozumienia, że promiskuityzm oraz niebezpieczne dla zdrowia praktyki to wszechobecny element doświadczenia u mężczyzn współżyjących z innymi mężczyznami. Warto zwrócić uwagę, że te same stwierdzenia czy spostrzeżenia wyrażone wprost są piętnowane i ścigane sądownie jako „homofobiczna mowa nienawiści”, o ile pojawiają się w wypowiedziach grup prorodzinnych bądź chrześcijańskich.

 

Jednocześnie w raporcie na próżno szukać - wydawałoby się oczywistej - informacji, że ograniczenie liczby partnerów seksualnych sprzyja zmniejszeniu prawdopodobieństwa zarażenia groźnymi chorobami. W zamian pojawia się tylko sugestia, by używać prezerwatyw i lubrykantów.

 

Co ciekawe, w raporcie pojawia się natomiast wzmianka o tym, że „wśród MSM powszechne jest występowanie przemocy w kontaktach intymnych” oraz, że występuje u nich „większa częstotliwość korzystania z alkoholu i narkotyków niż w ogóle męskiej populacji”.

 

Jak to tłumaczą autorzy? Otóż alkohol i narkotyki mają „pomóc przełamać zahamowania społeczne i podnieść poczucie pewności siebie w poszukiwaniu partnerów seksualnych”, a także „zapewnić psychologiczne wzmocnienie doświadczeń seksualnych, pomóc osiągnąć zdolność do uprawiania seksu przez dłuższy czas oraz obniżyć poziom seksualnych zahamowań”. Narkotyki mogą również „pomagać w poradzeniu sobie z diagnozą HIV i uniknąć lęku przed odrzuceniem przez społeczność ze względu na pozytywny wynik HIV”.

 

Współautorem raportu jest Światowa Organizacja Zdrowia, a podpisało się pod nim wielu rzeczników „praw seksualnych” interpretujących prawa człowieka przez pryzmat „Zasad Yogyakarty”.

 

 

Bogna Białecka

http://www.unfpa.org/sites/default/files/pub-pdf/MSMIT%20%282015%20Final%20for%20web%29.pdf


DATA: 2015-11-24 09:26
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

A fuj, co ci zboczeńcy z ONZ promują od dawna to wiadomo. Aborcja, eutanazja pedalstwo. Vade retro satana!
ponad 3 lata temu / stoLica
 
Cytat. Warto się zastanowić czy homofobia to zjawisko negatywne czy pozytywne lub obojętne. ====================================== Nie powinno się tak stawiać sprawy, my nie powinniśmy przypisywać sobie obelg, które stawiają nam gorszyciele, ja zmuszam się z obrzydzeniem do tolerowania homoseksualnych obrzydliwości a życzę wszystkim dotkniętym syndromem tolerancji akceptującej aby przejrzeli na oczy i nie żyli złudzeniami.
ponad 3 lata temu / JP z Wr
 
niedobrze mi się zrobiło :/
ponad 3 lata temu / nobo
 
ONZ=Masoneria(ten artykuł jeszcze bardziej to udowadnia)
ponad 3 lata temu / Andreas
 
Obawiam sie, Pani Weroniko, ze przyznajac sie z duma do homofobii, naraza sie Pani na oskarzenie o nieracjonalny lek, chorobe umyslu. Fobia wiaze sie z brakiem racjonalnej oceny - rzeczy czy zjawiska. Dlatego wlasnie inzynierowie spoleczni racjonalna odraze do nieracjonalnej sodomii nazywaja fobia. Nie powinnismy zgadzac sie na to, by nazywano nas homofobami, a konsekwentnie okreslac sie jako przeciwnicy sodomii - dzialania wbrew naturze, zatem nieracjonalnego i niemoralnego.
ponad 3 lata temu / DM
 
ONZ i SOZ sa organizacjami do szerzenia teorii gender, ktora ma na celu przygotowanie opinii publicznej do zaakceptowania pedofilii jako normalnosci. Czegoz mozna oczekiwac od organizacji ktora uznaje Kinsey\'a za naukowca?
ponad 3 lata temu / Mafra
 


 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.