DZIŚ JEST:   28   MAJA   2020 r.

Bł. Lanfranka z Bec
 
 
 
 

ONZ promuje perwersyjne praktyki seksualne

ONZ promuje perwersyjne praktyki seksualne

Fundusz Ludnościowy Narodów Zjednoczonych przekroczył kolejną granicę, publikując we wrześniu 2015 raport dotyczący występowania chorób wenerycznych oraz wirusa HIV w populacji mężczyzn współżyjących z innymi mężczyznami oraz z chłopcami.

 

Już we wstępie dokument definiuje kategorię „MSM” jako mężczyzn aktywnych seksualnie w relacjach z innymi przedstawicielami tej samej płci, precyzując, że pod tym terminem należy rozumieć także „osoby młode”, czyli liczące sobie pomiędzy… 10 a 24 lat. Oznacza to, że termin MSM obejmuje zarówno homoseksualistów, biseksualistów i heteroseksualistów podejmujących aktywność seksualną z mężczyznami z pobudek poza-seksualnych (np. prostytucja), lecz także homoseksualnych pedofilów oraz ofiary pedofilii – czyli nieletnich chłopców.

 

Tę, jakże zróżnicowaną przecież wewnętrznie grupę, raport obejmuje jednym terminem community, czyli wspólnota, społeczność. Jako jedno z narzędzi walki z problemami zdrowotnymi autorzy dokumentu polecają tworzenie systemu wsparcia wewnątrz owej „wspólnoty”. Różni jej przedstawiciele mają nawzajem się edukować. Przekładając z języka użytego w raporcie na praktykę oznacza to np. poparcie dla programów edukacyjnych, w których pedofile poinstruują dziesięcioletnich chłopców, w jaki sposób „uprawiać bezpieczny seks” z mężczyznami. Oczywiście, takiego zalecenia wprost nie znajdziemy w dokumencie, jednak poprzez zastosowane w nim szerokie formuły UNFPA pozostawia wystarczająco wiele pola do interpretacji w taki właśnie sposób.

 

Raport UNFPA daje do zrozumienia, że promiskuityzm oraz niebezpieczne dla zdrowia praktyki to wszechobecny element doświadczenia u mężczyzn współżyjących z innymi mężczyznami. Warto zwrócić uwagę, że te same stwierdzenia czy spostrzeżenia wyrażone wprost są piętnowane i ścigane sądownie jako „homofobiczna mowa nienawiści”, o ile pojawiają się w wypowiedziach grup prorodzinnych bądź chrześcijańskich.

 

Jednocześnie w raporcie na próżno szukać - wydawałoby się oczywistej - informacji, że ograniczenie liczby partnerów seksualnych sprzyja zmniejszeniu prawdopodobieństwa zarażenia groźnymi chorobami. W zamian pojawia się tylko sugestia, by używać prezerwatyw i lubrykantów.

 

Co ciekawe, w raporcie pojawia się natomiast wzmianka o tym, że „wśród MSM powszechne jest występowanie przemocy w kontaktach intymnych” oraz, że występuje u nich „większa częstotliwość korzystania z alkoholu i narkotyków niż w ogóle męskiej populacji”.

 

Jak to tłumaczą autorzy? Otóż alkohol i narkotyki mają „pomóc przełamać zahamowania społeczne i podnieść poczucie pewności siebie w poszukiwaniu partnerów seksualnych”, a także „zapewnić psychologiczne wzmocnienie doświadczeń seksualnych, pomóc osiągnąć zdolność do uprawiania seksu przez dłuższy czas oraz obniżyć poziom seksualnych zahamowań”. Narkotyki mogą również „pomagać w poradzeniu sobie z diagnozą HIV i uniknąć lęku przed odrzuceniem przez społeczność ze względu na pozytywny wynik HIV”.

 

Współautorem raportu jest Światowa Organizacja Zdrowia, a podpisało się pod nim wielu rzeczników „praw seksualnych” interpretujących prawa człowieka przez pryzmat „Zasad Yogyakarty”.

 

 

Bogna Białecka

http://www.unfpa.org/sites/default/files/pub-pdf/MSMIT%20%282015%20Final%20for%20web%29.pdf


DATA: 2015-11-24 09:26
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

A fuj, co ci zboczeńcy z ONZ promują od dawna to wiadomo. Aborcja, eutanazja pedalstwo. Vade retro satana!
ponad 4 lata temu / stoLica
 
Cytat. Warto się zastanowić czy homofobia to zjawisko negatywne czy pozytywne lub obojętne. ====================================== Nie powinno się tak stawiać sprawy, my nie powinniśmy przypisywać sobie obelg, które stawiają nam gorszyciele, ja zmuszam się z obrzydzeniem do tolerowania homoseksualnych obrzydliwości a życzę wszystkim dotkniętym syndromem tolerancji akceptującej aby przejrzeli na oczy i nie żyli złudzeniami.
ponad 4 lata temu / JP z Wr
 
niedobrze mi się zrobiło :/
ponad 4 lata temu / nobo
 
ONZ=Masoneria(ten artykuł jeszcze bardziej to udowadnia)
ponad 4 lata temu / Andreas
 
Obawiam sie, Pani Weroniko, ze przyznajac sie z duma do homofobii, naraza sie Pani na oskarzenie o nieracjonalny lek, chorobe umyslu. Fobia wiaze sie z brakiem racjonalnej oceny - rzeczy czy zjawiska. Dlatego wlasnie inzynierowie spoleczni racjonalna odraze do nieracjonalnej sodomii nazywaja fobia. Nie powinnismy zgadzac sie na to, by nazywano nas homofobami, a konsekwentnie okreslac sie jako przeciwnicy sodomii - dzialania wbrew naturze, zatem nieracjonalnego i niemoralnego.
ponad 4 lata temu / DM
 
ONZ i SOZ sa organizacjami do szerzenia teorii gender, ktora ma na celu przygotowanie opinii publicznej do zaakceptowania pedofilii jako normalnosci. Czegoz mozna oczekiwac od organizacji ktora uznaje Kinsey\'a za naukowca?
ponad 4 lata temu / Mafra
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.