DZIŚ JEST:   22   STYCZNIA   2020 r.

Dzień Dziadka
Św. Wincentego Pallottiego
Św. Wincentego, męczennika
 
 
 
 

ONZ „niechcący” przyznała, że kobiety w ciąży noszą pod sercem „nienarodzone dzieci”

ONZ „niechcący” przyznała, że kobiety w ciąży noszą pod sercem „nienarodzone dzieci”
Fot. Roman Koszowski / Foto Gosc / FORUM

Organizacja Narodów Zjednoczonych „niechcący” przyznała, że kobiety będące w ciąży, de facto noszą pod sercem swe „nienarodzone dzieci”. Instytucja od wielu lat wspiera promocję aborcji na całym świecie i lewicową retorykę, w której nienarodzone dzieci są dehumanizowane i określane „płodami”.  

 

Od wielu lat jesteśmy świadkami proaborcyjnej propagandy, która ma na celu utwierdzenie opinii publicznej w błędnym przekonaniu, że dzieci nienarodzone nie mają prawa do życia, ponieważ jeszcze nie przyszły na świat. Lewicowa retoryka mówi o „płodach”, „zlepkach komórek” itp. Dehumanizowanie dzieci nienarodzonych jest jednym z oręży walki z prawem do życia. Jedną z instytucji wspierających tę walkę jest Organizacja Narodów Zjednoczonych, która wielokrotnie zachęcała bądź też nakazywała państwom wprowadzenie prawa do aborcji. Teraz „niechcący” na swoim oficjalnym koncie Twitter przyznała, że kobiety w ciąży nie noszą pod sercem „płodów”, a swoje nienarodzone dzieci.

 

Na oficjalnym kalane ONZ w mediach społecznościowych, autor informował o trudnej sytuacji kobiet w ciąży mieszkających w Wenezueli. „Brak opieki nad matkami zmusza kobiety w ciąży do opuszczenia Wenezueli w celu ochrony siebie i swoich nienarodzonych dzieci” – czytamy we wpisie. Internautów zaskoczyło to, że ONZ publicznie użył określenia „dzieci nienarodzone”, znanego z kampanii organizacji pro life.

 

W tekście poświęconym tej sprawie, ONZ co najmniej dwukrotnie używa tego sformułowania. „Tysiące Wenezuelczyków wyjeżdża codziennie z kraju, wśród nich jest wiele kobiet w ciąży, które nie są w stanie uzyskać właściwej opieki prenatalnej i które nie chcą narażać życia swoich nienarodzonych dzieci” – czytamy. Następnie autor cytuje wypowiedź jednej z mieszkanek Wenezueli. „Gdyby wystąpiły jakieś komplikacje szpital nie pomógłby mi, a moje dziecko umrze. To bardzo zły moment, aby być ciężarną kobietą w Wenezueli. Wiele z nich ucieka z miłości do swoich nienarodzonych dzieci”.

 

Dotychczas Organizacja Narodów Zjednoczonych kolportowała proaborcyjne treści, mówiące o „zdrowiu reprodukcyjnym kobiet”, „prawie do aborcji”, „drakońskich prawach aborcyjnych” itp., dlatego wpis na Twitterze wywołał pozytywne zaskoczenie. Niestety wszystko wskazuje na to, że użyte sformułowanie było jedynie „wypadkiem przy pracy” i o zmianie stanowiska ONZ w sprawie zabijania dzieci nienarodzonych możemy jedynie pomarzyć.

 

 

Źródło: niezalezna.pl, Twitter

WMa


DATA: 2019-07-28 15:19
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
10
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

@zoom Dokładnie tak!!!
5 miesięcy temu / Polka
 
Nie należy marzyć, ale trzeba z tej 'wpadki' ONZ-tu korzystać pełnymi garściami!!!
5 miesięcy temu / zoom
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.