DZIŚ JEST:   14   LISTOPADA   2019 r.

Św. Józefa Pignatellego
Św. Hipacego, biskupa
 
 
 
 

Olimpijski sanitariat przyjazny… muzułmanom

Olimpijski sanitariat przyjazny… muzułmanom

Od wieków budowniczowie wszelkiej infrastruktury brali pod uwagę głównie czynniki natury technicznej plus uwarunkowania wynikające z przyrody. Teraz jednak program studiów technicznych powinien być uzupełniony o kurs budowy muzułmańskich… toalet. Taką szybką ścieżkę edukacyjną musieli przejść twórcy infrastruktury budowanej w Londynie z okazji igrzysk olimpijskich. Okazuje się, że toalety muszą być postawione tak by korzystający z nich wyznawcy proroka, byli skierowani we właściwym kierunku.


Muzułmanin tylko podczas modlitwy może być zwrócony twarzą w kierunku Mekki. Podczas innych czynności, a zwłaszcza tych bardzo przyziemnych jest to sprzeczne z zasadami, jakich nauczał Mahomet. Muzułmanie muszą być obdarzeni szczególnym zmysłem orientacyjnym, gdyż ich kraje to w większości pustynie, pośród których o utratę orientacji łatwo i obraza stanie się faktem. Tamtejsi stróże moralności raczej nie są skłonni do żartów i droga od niewłaściwego ukierunkowania się do otrzymania razów niebezpiecznie się skróci.

 

Rzecznik prasowy londyńskiego ODA (Olympic Delivery Authority, organ odpowiedzialny za budowę parku olimpijskiego) potwierdził, że aby uszanować uczucia innych „pewien procent ogólnej liczby toalet nie jest zwrócony w stronę Mekki.

 

Nie po raz pierwszy podatnik brytyjski mógł dorzucić się do komfortowego samopoczucia muzułmanów. W 2007 roku wydano tysiące funtów z państwowej kasy na przystosowanie toalet w londyńskim więzieniu Brixton, aby były zgodne z prawem islamskim.

 

 

Źrodło: euroislam.pl

luk

 


DATA: 2012-08-07 10:10
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Już niedługo muzułmanie odpowiednio ustawią prawie całą Europę. Według swoich praw. Jeszcze wielu rdzennych europejczyków będzie tęsknić za naukami Jezusa. Ale może być dla nich za późno.
ponad 7 lat temu / marekb54
 
Lol... Bareja by tego lepiej nie wymyślił.
ponad 7 lat temu / Misery
 
To co ci ludzie wyprwiają to jest chore i mam nadzieję że moi rodacy nigdy do tego w Polsce nie dopuszczą, ci fanatycy testują na ile mogą sobie w europie pozwolić, gdybym miał odpowiędnią moc to ci ludzie z usmiechem na twarzy mówiliby że dla nich najważniejszy jest drugi człowiek, a nie religia.
ponad 7 lat temu / ahahaha
 
W takim razie jak się załatwiają muzułmanie będący w Mekce? Mekka ich otacza, w którąkolwiek stronę się nie patrzy ona tam jest.
ponad 7 lat temu / noname
 
Londonistan i ta jego multikulti arabska populacja...
ponad 7 lat temu / L.
 


 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.