DZIŚ JEST:   29   MAJA   2020 r.

Św. Urszuli Ledóchowskiej
Św. Andrzeja z Chio
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Gdzie wolnosc slowa wypowiedzi ;-)
ponad 2 lata temu / mity sumeryjskie czytałes
 
Manipulacja terminami perfekto:-)
ponad 2 lata temu / sredniowiecze sie marzy
 
Prawo do samostanowienia jest niezbywalnym prawem czlowieka:-)
ponad 2 lata temu / XXI wiek! w centrum Europy
 
Hmmm to wiele wyjasnia. Tlumaczy tez zwierzeca nienawisc wobec Kosciola w ostatnim czasie, jak i fakt, ze udalo im sie zmotywowac ludzi do protestowania przeciw ustawie, ktorej ci ludzie nie czytali. Moi drodzy, klasyczny przyklad opetania.
ponad 2 lata temu / DiceCube
 
Zrównoważony rozwój wyznaje również PiS i koalicjanci. Superpremier Morawiecki powiązany z PO w co drugom zdaniu zapewnia nas o swoim przywiązaniu do satanistycznej idei globalizacji. O pogaństwie i powiązaniach masońskich tej formacji świadczy utrzymanie kompromisu aborcyjnego i brak zakazu pracy w niedzielę, wprowadzanie gender w szkołach, socjalizm ekonomiczny i antypolska polityka historyczna i międzynarodowa.
ponad 2 lata temu / mała uwaga
 
Normalne Polki katoliczki rodzą dzieci i ciężko pracują dla swoich rodzin. Te działaczki czarownice zagłuszyły w sobie normalność dla wątpliwej sławy i pieniędzy, obrażają mężczyzn i burzą Boski ład na ziemi. Mężczyźni posadzeni przed telewizorami czują się zwolnieni z działalności społecznej i politycznej i zrzucają winę za swoje lenistwo na obecnie ponoć równouprawnione kobiety.
ponad 2 lata temu / przywrócić właściwą hierarchię wartości
 
Teraz rozumiem dlaczego ile razy jeśli widziałam lub słyszałam większość z nich to podświadomie myślałam że to jest jakaś zła czarownica. Dzięki Bogu nie ma już Lisa i tego jego programu i nie muszę ich oglądać. Trzeba by było jakoś pozbyć się tych masonek z naszego życia społecznego. ??
ponad 3 lata temu / Zofia
 
W.z. moze bede kims, bo dotad jestsmy dziecmi "czerwonego klamstwa"
ponad 3 lata temu / Przeobrazenie
 
Wrzeszczą głośno i wszędzie je widać. Wielu myśli - pewnie mają coś do powiedzenia. A GDZIE prawdziwe Polki, katoliczki, dla których czarne jest czarne, a białe - białe? Dlaczego normalna większość jest taka milcząca, potulna i przyzwalająca? Gdzie kongres kobiet prawicy? Gdzie mężczyźni gotowi rozpędzić to chore towarzystwo?
ponad 3 lata temu / Golden
 
Oni zaprzedali się diabłu
ponad 3 lata temu / To są owoce lewicy
 
Określenie "masonka" to trochę oksymoron. No chyba, że mówimy o tzw. "Wielkim Wschodzie Francji", ale to w dużej mierze jest parodia masonerii. Tradycyjne ruchy wolnomularskie (i zarazem te posiadające potężne wpływy i władzę), bazujące na tzw. Rycie Szkockim, w ogóle nie przyjmują w swe szeregi kobiet. Co z resztą jest jednym z czynników, który pozwolił im zdobyć tak niewyobrażalną władzę. W zidiociałym świecie, trzymają się starych, sprawdzonych zasad. Dlatego są w stanie trzymać za twarz rządy najpotężniejszych państw świata. Mowa tu jednak wyłącznie o "tradycyjnych" lożach masońskich (tych wywodzących się od Rothschildów czy Rockefellerów). Poza tym, już abstrahując od płci, sugerowanie że ktoś o poziomie umysłowym np. Środy mógłby odgrywać jakąkolwiek znaczącą rolę w masonerii, jest cokolwiek śmieszne.
ponad 3 lata temu / Miro
 
Wyzwolone - to znaczy bez zasad, wartości, skrupułów z zasadami moja przyjemnośc, moja korzyść - choćby po trupach?.
ponad 3 lata temu / Michał
 
No tak. Teraz wszystko jasne. Teraz już wiadomo dlaczego pracownicy w Polsce są tak wyzyskiwani i pracują za grosze. Od początku domyślałem się na czyich usługach jest Lewiatan. Sama nazwa (imię demona) już mówi, kto rządzi tą organizacją i czyich interesów broni.
ponad 3 lata temu / Filip
 
Dziękuję za tą relację. A Pani Ciborowskiej za ten wykład. Dobrze wiedzieć które Polskie kobity należą do masonerii i masońskich klubów. Żadnego produktu firmy Eris już nigdy więcej nie kupię.
ponad 3 lata temu / Ronald
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.