DZIŚ JEST:   17   STYCZNIA   2021 r.

II Niedziela zwykła
Św. Antoniego, opata
Św. Sulpicjusza II
 
 
 
 

Okultystyczny rytuał na rzecz aborcji. Feministyczna „impreza” z satanistyczną stylizacją i komunistycznymi flagami

Okultystyczny rytuał na rzecz aborcji. Feministyczna „impreza” z satanistyczną stylizacją i komunistycznymi flagami
Fot. You Tube / Luciano Rosa
#OKULTYZM    #SATANIZM    #ABORCJA    #DZIECIOBÓJSTWO    #MAGIA    #CZARY    #FEMINIZM    #FEMINISTKI    #KOMUNIZM

Kilka dni temu w hiszpańskojęzycznym internecie pojawiło się nagranie z feministycznego wiecu – choć lepszym słowem wydaje się być… rytuał. Materiał wideo prezentuje ceremonialne niszczenie kukły przedstawiającej najprawdopodobniej nienarodzone dziecko. Wszystkiemu towarzyszy przerażająca aranżacja.

 

Obrzęd prowadzi – jak się zdaje – kobieta w stroju kojarzącym się z wiedźmą bądź pogańską kapłanką. Dokonuje trudnego do identyfikacji działania: nieznanym proszkiem posypuje miejsce, na którym znajduje się zapalona świeca. Gdy dokonuje tajemniczego rytuału, inne aktywistki odczytują z kartek tekst, zaś przełomowym momentom „imprezy” towarzyszy aplauz zebranych.

 

Następnie do działania przystępuje inna kobieta (również w nietypowym stroju), która uderza w miejsce wcześniej „zaczarowane” zamontowaną na patyku kukłą symbolizującą najpewniej nienarodzone dziecko. Gdy kukła odpada od kija kobiety zaczynają ją kopać, a potem znów biją kijem. W pewnym ujęciu widzimy kukiełkę przyczepioną do czarnego materiału, co wskazuje na jej „powieszenie”. Taki „powieszony” symbol nienarodzonego dziecka jest przypalany ogniem ze świecy, czemu towarzyszy głośny aplauz – a wręcz pisk – uczestników mrocznego rytuału.

 

W kolejnych ujęciach widzimy szarpanie, duszenie oraz bicie kukiełki roślinnością. W końcu zostaje ona podpalona w miejscu porównywalnym z lokalizacją ludzkiego serca, zaś jedna z aktywistek dociska ją kijem. Na końcu na tak zniszczonej kukle symbolizującej nienarodzonego jeszcze człowieka umieszczony zostaje trudny do zidentyfikowania symbol, który wcześniej w rękach trzymała kobieta o fioletowych włosach. Po zakończeniu rytuału kobiety (oraz kilku przyglądających się wydarzeniu mężczyzn) radośnie skaczą, tańczą i śpiewają.

 

Zdecydowana większość uczestniczących w rytuale kobiet ubrana jest w stroje w kolorze czarnym. Część z nich ma również zawieszone u szyi symbole, których znaczenia jednak nie sposób odczytać ze względu na jakość nagrania. Czytelna jest natomiast symbolika znajdująca się na drugim planie – to czerwone flagi z sierpem i młotem. Inne widoczne na nagraniu flagi są czarne.

 

Ze względów estetycznych oraz w trosce o wrażliwych czytelników nie prezentujemy Państwu nagrania z opisywanego wydarzenia.

 

 

Źródło: Facebook (Libertad Individual) / YouTube (Luciano Rosa) / nczas.com

MWł

 

 


DATA: 2019-07-31 15:30
 

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
5
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Widziałem filmik w internecie, nie wiem, jak to się nazywa, parlament stanowy czy kongres stanu nowy jork, kiedy ogłaszają, że stanowe prawo aborcji przeszło. Ten ryk na sali plus śmiech aż mnie ciarki przeszły, to było demoniczne.
ponad 1 rok temu / hg
 
I w takim stanie swoich dusz chcą spędzić wieczność? To jest w tym wszystkim najbardziej przerażające... Piekło istnieje i wygląda właśnie tak: to wieczna, niczym nieugaszona nienawiść, wyżerająca w duszy wszystko, co było w niej ludzkie, co było jakimkolwiek podobieństwem do Stwórcy. O mój Jezu, przebacz nam nasze grzechy, zachowaj nas od ognia piekielnego, zaprowadź wszystkie dusze do Nieba i dopomóż szczególnie tym, którzy najbardziej potrzebują Twojego Miłosierdzia.
ponad 1 rok temu / sp
 
Zły wkrótce upomni się o swoje,ale czy wtedy dotrze do tych istot,że same sobie wystawiły faktury do zapłacenia?A drogie one są,oj drogie.Zły napiwkiem się nie zadowoli.
ponad 1 rok temu / rgt
 
Jakoś tych flag nie widać.
ponad 1 rok temu / Szymon
 
Diabeł, dumnie i bez przeszkód przechadza się po ulicach
ponad 1 rok temu / Gość
 
@kid: nie po raz pierwszy. Widziałem już wiele nagrań z lat poprzednich z proaborcyjną dziczą w roli głównej. Najwięcej z Argentyny. Jeżeli ktoś wierzy, że diabeł nie istnieje, zmienia zdanie po obejrzeniu któregokolwiek z nich.
ponad 1 rok temu / Atos
 


 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.