DZIŚ JEST:   25   STYCZNIA   2021 r.

Nawrócenie św. Pawła Apostoła
Bł. Henryka Suzo
 
 
 
 

Okłamywano nas w sprawie katastrofy samolotu Tu-154M! Minister Macierewicz ujawni nowe fakty

Okłamywano nas w sprawie katastrofy samolotu Tu-154M! Minister Macierewicz ujawni nowe fakty
fot. Tomasz Adamowicz/FORUM

Podkomisja powołana do ponownego zbadania katastrofy smoleńskiej przedstawi niebawem własną wersję rekonstrukcji lotu samolotu Tu-154M z 10 kwietnia 2010 roku. Jak zapowiedział minister Antoni Macierewicz, szef MON, będzie to rzeczywisty obraz ostatnich sekund tragicznego lotu.

 

- Myślę, że już niedługo będą przedstawione nawet nie wiem, czy nowe informacje, czy to jest dobre sformułowanie „informacje”, ale istotna rekonstrukcja wydarzeń oparta o rewelacyjne prace, jakie teraz są kończone przez komisję smoleńską – powiedział Antoni Macierewicz, minister obrony narodowej na antenie TVP Info.

 

Szef MON nie chciał zagłębiać się w szczegóły i uprzedzać faktów, bo szczegóły ma przedstawić podkomisja powołana do ponownego zbadania katastrofy smoleńskiej. Macierewicz dodał jednak, że przygotowywana rekonstrukcja pokaże to, „jak byliśmy nieprawdopodobnie okłamywani przez ostatnie lata” i jak „rzeczywiście wyglądały ostatnie sekundy tego lotu”. - Zobaczymy to, a na pewno usłyszymy – skwitował Macierewicz.

 

Podkomisja smoleńska, która na nowa zajęła się badaniem okoliczności katastrofy samolotu Tu-154M została powołana na początku lutego, a działalność rozpoczęła w marcu br.


 

Źródło: tvp.info

MA

DATA: 2016-06-30 16:25
 

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Cytat- Jak zapowiedział minister Antoni Macierewicz, szef MON, będzie to rzeczywisty obraz ostatnich sekund tragicznego lotu. Tak się stanie, należy w spokoju czekać na wyniki prac komisji.
ponad 4 lata temu / cichy
 
Ciekawe, piętrowo ciekawe.
ponad 4 lata temu / Leo
 
Jeżeli nie zidentyfikowali do tej pory rozbitego samolotu po tabliczkach znamionowych, a nie zidentyfikowali (pierwsza komisja tego nie zrobiła), to cała reszta będzie bezwartościowa. Sprawdzenie numerów to rutyna przy takich zdarzeniach. Po drugie, zamach/katastrofa nie zaczął się w powietrzu, po starcie, lecz znacznie wcześniej. Kto np. widział delegację wsiadającą do samolotu?
ponad 4 lata temu / cibail
 
Ujawnią, ujawnią, ujawnią ... to czemu jeszcze nie ujawnili? Austriackie gadanie.
ponad 4 lata temu / panMarek
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.