DZIŚ JEST:   25   STYCZNIA   2021 r.

Nawrócenie św. Pawła Apostoła
Bł. Henryka Suzo
 
 
 
 

Ohydna logika rewolucji

Ohydna logika rewolucji

Przykład konferencji organizacji pedofilskich doskonale pokazuje, jakie są konsekwencje egalitarnej utopii, którą od wielu lat próbuje się realizować w krajach naszej cywilizacji.

Rewolucja jest jak ogień – zrazu tli się delikatnie, nieśmiało, jeśli jednak nie zostanie zduszona w tym stadium początkowym, wybucha z potworną siłą. Nie zna wówczas żadnych granic i eskaluje swoje żądania w nieskończoność, zanim nie dojdzie do straszliwego wypełnienia, nie wypali się zupełnie i nie umrze w paroksyzmach na pozostawionych przez siebie zgliszczach. Te zniszczenia przez nią dokonane okazują się zresztą zwykle znacznie trwalsze niż ona sama. 

Nie inaczej jest z rewolucją seksualną, której przedsmak dawały nam już zresztą ekscesy poprzednich rewolucji – burżuazyjnej i komunistycznej. Zaczęła się od postulatów rezygnacji państwa z obrony nierozerwalności związku małżeńskiego, czyli legalizacji rozwodów. Później przyszła kolej na hasła (i praktykę) całkowitej wolności seksualnej i zerwania ze „sztywną koncepcją tradycyjnej rodziny”. Następnie rewolucjoniści przyjęli jako swoje hasła ruchu homoseksualnego, doprowadzając najpierw do depenalizacji dewiacyjnych stosunków, następnie promując powszechną dla nich tolerancję, żeby wreszcie przejść do legalizacji związków homoseksualnych, nadając im wszelkie prawa - w tym prawo do adopcji dzieci, a w końcu karać za wszelką krytykę wobec homoseksualizmu jak za jakąś zbrodnię. 

Logika tej najgorszej, najpodlejszej z dotychczasowych rewolucji, która jak rak toczy naszą cywilizację, wskazuje, że oto nadeszła kolej na inne zboczenia. Ohydna pedofilia to przecież tylko jedna z perwersyjnych dewiacji seksualnych, w kolejce czekają obmierzli zoofile, nekrofile i inni, których nazw nawet nie chcemy wymieniać, żeby nie brukać myślą o tych obrzydlistwach łam naszego portalu. Wszyscy oni będą chcieli powtórzyć drogę, którą przeszedł homoseksualizm. 

Im szybciej położymy więc tamę wszystkim przejawom rewolucji seksualnej, także tym, które z dzisiejszej perspektywy wydają się zupełnie „niewinne”, tym skuteczniej powstrzymamy jej paroksyzmy. Inaczej zostaniemy zmuszeni do akceptacji każdej nawet najbardziej obrzydliwej perwersji, więcej – obłąkani egalitaryści będą nas prześladować za brak zgody na nią. 

Piotr Doerre,


DATA: 2012-03-16 12:04
AUTOR: PIOTR DOERRE
 

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.