DZIŚ JEST:   21   WRZEŚNIA   2020 r.

Św. Mateusza Ewangelisty
Bł. Marka z Modeny
 
 
 
 

Ofiaruj Matce Bożej białą lilię. To już ostatnie chwile, by dołączyć do wyjątkowej akcji

Ofiaruj Matce Bożej białą lilię. To już ostatnie chwile, by dołączyć do wyjątkowej akcji
PCh24

Jeszcze tylko do piątku 26 kwietnia 2019 roku można dołączyć do wyjątkowej akcji polskich katolików i ofiarować Matce Bożej niezwykły prezent: białą lilię. To również okazja do osobistego powierzenia się Niepokalanej. Kwiaty zostaną złożone w Sanktuarium Matki Różańcowej w Fatimie już 13 maja. Nie zwlekaj i dołącz do akcji!

 

W ramach kampanii „Twoja lilia w Fatimie” każdy może ofiarować Matce Bożej niezwykły, osobisty prezent – białą lilię oraz powierzyć się Jej opiece.  Wszystkich uczestników zachęcamy do odmówienia osobistego Aktu poświęcenia się Niepokalanej i złożenia lilii – symbolu czystości – dziękując za otrzymane łaski i jednocześnie przepraszając Maryję i wynagradzając Jej wszelkie zniewagi i bluźnierstwa, których dopuszcza się wobec Niej współczesny świat. Co istotne, wszystkie kwiaty zostaną złożone w Sanktuarium Matki Różańcowej w Fatimie 13 maja – w 102. rocznicę I Objawienia Maryi – mówi organizator akcji Michał Wikieł ze Stowarzyszenia im Ks. Piotra Skargi.

 

Czasu pozostało już niewiele, bowiem tegoroczna edycja dobiega końca 26 kwietnia. To nieprzekraczalna data nadsyłania zgłoszeń, bowiem organizatorzy muszą przygotować kwiaty, które trafią do Fatimy. Co istotne, nazwiska osób, które zdecydują się odmówić Akt Poświęcenia się Niepokalanej, znajdą się na specjalnym zwoju, który wraz z kwiatami zostanie złożony w Fatimskim Sanktuarium 13 maja 2019 roku.

 

To już kolejna edycja tej wyjątkowej kampanii. W jubileuszowym roku 2017, kiedy obchodziliśmy 100-lecie objawień, u stóp Fatimskiej Pani złożonych zostało 10 tys. białych lilii. W akcję włączyło się wówczas ponad 90 tys. Czcicieli Maryi. Rok później do Fatimy trafiło 1600 lilii, które zostały złożone w imieniu 600 osób.

 

Akcje Stowarzyszenia propagują Fatimskie Orędzie Matki Bożej, stąd też spotykają się z uznaniem opiekunów sanktuarium, a na ręce organizatorów trafiły pisemne podziękowania złożone w imieniu Rektora Sanktuarium Fatimskiego, ks. Carlosa Cabecinhasa, za „piękne i ważne inicjatywy związane z Objawieniami w Fatimie”.

 

Dołącz do akcji i podaruj Matce Bożej Fatimskiej lilię. Więcej informacji na stronie lilia.fatima.pl

 

 

Tak było w poprzednich latach:

 

Więcej o minionych kampaniach na stronie www.PiotrSkarga.pl 

  


DATA: 2019-04-26 09:31
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
5
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.