Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   15   LIPCA   2020 r.

Św. Bonawentury, Doktora Kościoła
Św. Włodzimierza, księcia
 
 
 
 

Ofensywa LGBT w Polsce trwa! Jak ją zatrzymać? Odpowiada prezes Ordo Iuris [VIDEO]


Odtwórz w YouTube
 

Rok 2019 przyniósł w Polsce wiele inicjatyw mających na celu promowanie postulatów środowisk LGBT. Skąd to wzmożenie? Czy zagrażającą rodzinie i tradycji ideologię można powstrzymać? Z mec. Jerzym Kwaśniewskim, prezesem Instytutu Ordo Iuris rozmawia Tomasz Kolanek.


DATA: 2019-12-02 13:48:00
AUTOR: ROZMOWA PCH24 TV
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

katolicki ruch oporu nie pozwoli na rozprzestrzenianie sie zadan srodowisk LGBTQ. rzeczony ruch wraz z rzadem powinien jak najszybciej otoczyc prawna opieka konstytucyjna rodzine tj. zwiazek kobiety i mezczyzny oraz ich dzieci,by nie dopuscic do degradacji i patologii wiezi rodzinnych,ktore tylko w takich zwiazkach maja swoja racje bytu.
8 miesięcy temu / paniula48
 
Trzeba wypowiedziec konwencje stambulska,by móc się przeciwstawic gender.Ta diabelska ideologia jest narzędziem w eliminacji cywilizacji budowanej na zgodnej z naturą tożsamości ludzkiej; lansując toksyczną koncepcję człowieka wprowadza deprawatorską edukację seksualną dzieci i młodzieży.Spadkobiercy bolszewickiej wiary łatwo nie ustąpią,tym razem już w innej odsłonie kłamliwie obiecują "wyzwolenie i wolnośc",która zadecyduje o etycznym zdemolowaniu tożsamości pokoleń i trzeba się temu przeciwstawiac!
8 miesięcy temu / t
 
Tęcza jest symbolem przymierza Boga i człowieka, bez względu na orientację seksualną, ale absolutnie nie zarazą. Jako ludzie ,,wierzący" powinniście to wiedzieć.
8 miesięcy temu / XD
 
@marek Nie ma w tej chwili narzędzi prawnych do ścigania homoseksualistów. Propaganda może od biedy podpadać pod art 140 KW, ale któś musiał by złożyć doniesienie do organów ścigania. Praktyki gejowskie zaś wogóle pod żaden paragraf nie podlegają.
8 miesięcy temu / Izydor Oracz
 
żeby zatrzymać ofensywę lgbt trzebaby egzekwować to prawo,które jest,nawet nie trzeba uchwalać innego,nowego;ale nie ma woli politycznej prawicowego tylko z nazwy rządu,a w istocie władzy lewackiej;Polska,o czym zapominają także politycy i ludzie konserwatywni,to państwo masońskie/republika/,które z natury swej wrogie jest katolicyzmowi,rodzinie i wolności człowieka,czego dowodzą tysiące przepisów zniewalających człowieka i pozwalających na swobodną ingerencje państwa w jego prywatne życie.
8 miesięcy temu / marek
 
@Izydor Oracz wygląda na to, że referendum to najlepsze rozwiązanie. Trzeba by też zmienić ministra Gowina i prezesa telewizji.
8 miesięcy temu / Polak
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 145 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.