DZIŚ JEST:   12   SIERPNIA   2020 r.

Św. Joanny Franciszki Frémyot de Chantal
Św. Euzebiusza, biskupa
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


katolicki ruch oporu nie pozwoli na rozprzestrzenianie sie zadan srodowisk LGBTQ. rzeczony ruch wraz z rzadem powinien jak najszybciej otoczyc prawna opieka konstytucyjna rodzine tj. zwiazek kobiety i mezczyzny oraz ich dzieci,by nie dopuscic do degradacji i patologii wiezi rodzinnych,ktore tylko w takich zwiazkach maja swoja racje bytu.
9 miesięcy temu / paniula48
 
Trzeba wypowiedziec konwencje stambulska,by móc się przeciwstawic gender.Ta diabelska ideologia jest narzędziem w eliminacji cywilizacji budowanej na zgodnej z naturą tożsamości ludzkiej; lansując toksyczną koncepcję człowieka wprowadza deprawatorską edukację seksualną dzieci i młodzieży.Spadkobiercy bolszewickiej wiary łatwo nie ustąpią,tym razem już w innej odsłonie kłamliwie obiecują "wyzwolenie i wolnośc",która zadecyduje o etycznym zdemolowaniu tożsamości pokoleń i trzeba się temu przeciwstawiac!
9 miesięcy temu / t
 
Tęcza jest symbolem przymierza Boga i człowieka, bez względu na orientację seksualną, ale absolutnie nie zarazą. Jako ludzie ,,wierzący" powinniście to wiedzieć.
9 miesięcy temu / XD
 
@marek Nie ma w tej chwili narzędzi prawnych do ścigania homoseksualistów. Propaganda może od biedy podpadać pod art 140 KW, ale któś musiał by złożyć doniesienie do organów ścigania. Praktyki gejowskie zaś wogóle pod żaden paragraf nie podlegają.
9 miesięcy temu / Izydor Oracz
 
żeby zatrzymać ofensywę lgbt trzebaby egzekwować to prawo,które jest,nawet nie trzeba uchwalać innego,nowego;ale nie ma woli politycznej prawicowego tylko z nazwy rządu,a w istocie władzy lewackiej;Polska,o czym zapominają także politycy i ludzie konserwatywni,to państwo masońskie/republika/,które z natury swej wrogie jest katolicyzmowi,rodzinie i wolności człowieka,czego dowodzą tysiące przepisów zniewalających człowieka i pozwalających na swobodną ingerencje państwa w jego prywatne życie.
9 miesięcy temu / marek
 
@Izydor Oracz wygląda na to, że referendum to najlepsze rozwiązanie. Trzeba by też zmienić ministra Gowina i prezesa telewizji.
9 miesięcy temu / Polak
 
A PIS dziwi się, że nie dostał tyle głosów ile by chcieli. Kto głosuje na tchórzy? Cała nadzieja w Konfederacji, Ordo Iuris i sprzeciwie nas, szarych obywateli PIS podobno wsłuchuje się w obywateli, jak sami o sobie mówią. Może jeszcze Kościół wykaże się większą odwagą. No to nas wcale nie tak mało będzie.
9 miesięcy temu / grimm
 
Oni dobrze wiedzą, że dzisiaj rodzice wychowując swoje dzieci mogą stawać na rzęsach, to i tak ich nie uchronią przed demoralizacją, ponieważ otoczenie; szkoła, ulica np. bilbordy, stroje- szczególnie kobiet, internet etc. młode umysły zaleje szlamem współczesności i politycznej poprawności. Tylko cud może nawet w postaci kataklizmu? może powstrzymać ten walec.
9 miesięcy temu / katopol
 
Nie, to przejaw odpowiedzialnosci i rozsadku a nie tchorzostwa.
9 miesięcy temu / Do alan
 
Pójść po rozum do głowy i głosować na Konfederację, bo ona jako jedyna ma w programie obronę wartości katolickich i patriotycznych i co najważniejsze chce je wcielać w życie.
9 miesięcy temu / Spostrzegawczy
 
Powtarzam z uporem maniaka - domagajmy się referendum z pytaniem o wpisanie do Kodeksu Karnego propagandy oraz praktyk homoseksualnych. Innej drogi nie widzę.
9 miesięcy temu / Izydor Oracz
 
To że katolicy czują się zagrożeni lgbt naprawdę źle świadczy tylko o katolikach, własnych wartości broni się żyjąc wg nich i przekazując je własnym dzieciom, a nie zwalczaniem poglądów innych, bo to przejaw tchórzostwa i nienawiści.
9 miesięcy temu / Alan
 
Posłuchać Chrystusa - Jego wezwania: "Nie lękajcie się!" Ale nikt nie słucha: wszyscy wszystkiego się boją, a najbardziej biskupi i rząd.
9 miesięcy temu / Zbigniew
 

Skomentuj ten arytukuł

 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.