DZIŚ JEST:   23   WRZEŚNIA   2020 r.

Św. Ojca Pio z Pietrelciny
Św. Tekli, męczennicy
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Wyobraźcie sobie, że budzicie się uwięzieni w jakimś pudle prawdopodobnie głęboko pod ziemią. Od czego zależy wasza szansa na przeżycie? Od was? Od waszej silnej woli? Od obiadu? Nie. Zależy od waszych wcześniejszych decyzji, od decyzji waszych oprawców, od decyzji społeczeństwa. W tym momencie od was nic nie zależy
3 miesiące temu / Thanos
 
Było oczywiste że socjalistą Morawiecki sam nie wymyślił "nowej normalności" on tylko realizuje politykę marksistowską i globalistyczną
3 miesiące temu / Tom
 
I mają rację- są genialnym przykładem choroby odzwierzęcej- zmałpienie mózgu
3 miesiące temu / Darius
 
Zgłaszam postulat do najbogatszych ludzi świata, mających ogromny wpływ na wiele spraw na tym świecie, aby dali nam przykład i w pierwszej kolejności zaszczepili się na te wszystkie mutacje koronawirusa - codziennie jedna szczepionka koniecznie z czipem. Jak tak dbają o nasza planetę i tak martwią się o nią, jej los - niech pierwsi poddadzą się eutanazji szczepionkowej, oddziaływaniu 5G. Od razu liczba mieszkańców Ziemi zmniejszy się o miliony. Proszę dać nam przykład.
3 miesiące temu / Gość
 
To od nas zalezy jaki porzadek sobie przygotujemy, lecz musimy dzialac ostro w zjednoczeniu. Czerwona banda juz nam dokladnie pokazala swoj program dzialania na rzecz ?dobra? czlowieka. Nadszedl czas odwetu z naszej strony, albo zostaniemy na wiecznosc potepieni.
3 miesiące temu / Bartek
 
No faktycznie wzrost populacji biednych państw jest za duży ale można by to ograniczyć przez edukację i poprawę jakości życia w tych krajach. Trzeba dbać o środowisko bo w końcu nasza nieodpowiedzialność doprowadzi do katastrofy. Należy ściągnąć z powrotem do bogatych krajów przemysł ciężki ponieważ zabezpieczy on ich gospodarkę a nowoczesne spełniające regulacje fabryki nie będą tak szkodliwe dla świata jak ich odpowiedniki z Chin Indii czy Wietnamu. Należy promować energetykę jądrową wspomaganą przez energetykę odnawialną i przejściowo też przez gazową. Należy cały czas pracować nad syntezą jądrową bo może ona kiedyś dać ludzkości wielkie źródło taniej energii. Należy promować i cały czas udoskonalać pojazdy na ogniwa paliwowe oraz zwiększać znaczenie kolei. Należy drastycznie ograniczyć marnowanie żywności i poddawać recyklingowi możliwie jak najwięcej odpadów
3 miesiące temu / Eric
 
Typowy ateistyczny bełkot. Szkoda mi tych ludzi, gdyż działają na szkodę ludzi i obrażają Boga. Mają szansę na zmianę tego bełkotu do dnia swojej śmierci. Później bez nawrócenia może się to zmienić w wieczną tragedię...
3 miesiące temu / Krakusik
 
Typowy lewacki bełkot Zamiast zająć się poprawa życia ludzi promować nowe technologie upraw oraz uzyskiwania nowych terenów uprawnych ,oraz zadbanie o tereny zalesione nie wycinać ich Oni chcą wydawać pieniądze na zabijanie ludzi typowa Idiokracji..
3 miesiące temu / Jack strong
 
To nie bełkot, to jest spisek i ostatni etap rewolucji komunistycznej. Mówią o nim aby, zgodnie ze swoim przekonaniem, zdjąć z siebie odpowiedzialność za Ludobójstwo. Tak, są przekonani o przerzuceniu winy na ofiary w momencie ujawnienia swoich zamiarów. Jakie hormony podają nadwiślanom? Podawane trucizny już znamy. Rządzący wszystkich opcji będą mieć i wojnę i hańbę. Przede wszystkim hańbę.
3 miesiące temu / prisonplanet
 
To jest dopiero początek, raptem namiastka tego szaleństwa, które będzie ewoluować. Tam gdzie odrzuca się Boga i przestaje działać Jego łaska momentalnie wdziera się szatan opanowując umysły by te rozwijały chorą, szaleńczą wyobraźnię. Czy jeszcze rok temu komukolwiek np. śniło się, że w trosce o ekologię, poziom dwutlenku węgla oraz by stworzyć człowiekowi możliwość "powrotu do korzeni" będzie przerabiać się ludzkie zwłoki na kompost ? - i tak swoich bliskich zmarłych, będziecie mogli wylać pod drzewkiem by jego korzenie ich wchłonęły. To tylko jeden z przykładów co może wytworzyć chora wyobraźnia, co będzie dalej ? - lepiej nie myśleć.
4 miesiące temu / tak tylko
 
Lewactwo-demoniczne postuluje "nową normalność";ich eksperci orzekli potrzebę masowej sterylizacji przez obowiązkowe szczepienie. Hodowla rasy ludzkiej ma być kontrolowana - ekologicznie zrównoważona; naczelną ideą "panteistycznego humanizmu" to głoszenie iż, człowiek jest "rakiem ziemi" zużywający za dużo energie i produkujący dwutlenek węgla; to zagraża zintegrowanej szczęśliwości ekosystemu. Proponują nowe Oświecenie - nową normalność - czytaj: mega-depopulację. Czy w związku z powyższym - niebezpiecznym antyludzkim "chorym myśleniem", mówienie o planowanej "spiskowej teorii" jest absurdalną niedorzecznością i aberracją?
4 miesiące temu / t
 
satanistyczny masoński szalony ludobójczy bełkot, jeżeli ludzie się nie przebudzą, będzie dyktatura jakiej nikt jeszcze nie widział na tym świecie.
4 miesiące temu / Alex Wolf
 
Czyli 200 państw / przedstawicieli rządów zgodziło się - w ogóle nie czytając tego na co się zgadzają - bo inaczej trzeba by stwierdzić, że 200-stoma państwami rządzą sataniści. Czyli rządzący podejmują decyzje czytając tylko nagłówki i główne hasła, umów, deklaracji , traktatów itd. W tym przedstawiciele rządy polskiego..
4 miesiące temu / grimm
 
I będzie jak u Huxleya Nowy Wspaniały Świat
4 miesiące temu / Waldek
 
Tylko przypomnę, że "przypadkowo" komunistyczny, brytyjski "The Guardian" jest sponsorowany przez Billa Gatesa, chociaż również przypadkowo nie jest jego własnością...
4 miesiące temu / Waldemar z Angl
 
belkot komunistow, wszystko chca dzierzyc w swoich brudnych,cuchnacych lapskach. Nad wszystkim chca miec kontrole.
4 miesiące temu / adam
 
Jak dla mnie świetnie... Nie wiem czego chcecie
4 miesiące temu / Retro
 
Dyrektywy z piekła rodem,a ONZ powinna być zlikwidowana.
4 miesiące temu / EM
 
Georgetown University jest uniwersytetem katolickim?
4 miesiące temu / Pytajnik
 
ONZ powstała po upadku hitleryzmu. Widać jednak, ze oenzetowscy-dyrektorzy dużo się jednak od hitlerowców nauczyli.
4 miesiące temu / Ryś
 
Manifest szalenstwa
4 miesiące temu / Nick
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.