DZIŚ JEST:   25   CZERWCA   2018 r.

Św. Wilhelma Opata
Bł. Doroty z Mątowów
 
 
 
 

Odwołać Rzecznika Praw Obywatelskich! Poseł Robert Winnicki rozpoczął zbiórkę podpisów

Odwołać Rzecznika Praw Obywatelskich! Poseł Robert Winnicki rozpoczął zbiórkę podpisów
Forum

Zgodnie z zapowiedziami, poseł Robert Winnicki rozpoczął działania zmierzające do odwołania Adama Bodnara z funkcji Rzecznika Praw Obywatelskich. Parlamentarzysta przygotował projekt stosownej uchwały, dla której obecnie szuka poparcia w Sejmie.

 

Projekt uchwały, pod którą poseł Winnicki zbiera podpisy parlamentarzystów, odwołuje się do ustawy o Rzeczniku Praw Obywatelskich, która daje Sejmowi możliwość odwołania rzecznika przed upływem okresu, na jaki został powołany, jeśli ten „sprzeniewierzył się złożonemu ślubowaniu”.

 

Poseł Winnicki dotąd wielokrotnie zarzucał Adamowi Bodnarowi stronniczość i działanie na korzyść lewicy. „Wszyscy posłowie, którzy nie zgadzają się na to, żeby przez Polskę przechodziła fala genderowej, tęczowej rewolucji, powinni poprzeć ten wniosek” – mówił prezes Ruchu Narodowego.

 

Przypomnijmy, że za pośrednictwem platformy Protestuj.pl do przewodniczących wszystkich klubów parlamentarnych trafił apel o odwołanie Adama Bodnara z funkcji, a poparło go ponad 23 tys. osób. Czarę goryczy przelały wypowiedzi RPO sugerujące, że naród Polski brał udział w realizacji Holokaustu. Nie jest jednak tajemnicą, że działalność Rzecznika służy środowiskom liberalno-lewicowym.

 

Dotąd parlamentarzyści pozostawali głusi na głos obywateli. Czy inicjatywa posła Winnickiego może zmienić ich nastawienie? Głosy płynące z ekipy rządzącej nie napawają optymizmem, bo PiS nie chce rozpoczynać kolejnego sporu, jaki wywoła próba usunięcia Bodnara z funkcji.
Źródło: wp.pl, pch24.pl

MA


DATA: 2017-09-14 08:18
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Na szczęście 3/5 nie zbiorą ,a tyle jest potrzebne. Pan Winnicki jak to zresztą wszyscy o skrajnych poglądach przywołał wybiórczą argumentację,a wystarczy poczytać o jego aktywności wśród obywateli lub po prostu sprawozdania prezentowane zresztą w sejmie.
9 miesięcy temu / normalność
 
Dlaczego właściwie "PiS nie chce rozpoczynać kolejnego sporu"? Przez tchórzostwo, lenistwo, wygodnictwo czy może tajny układ z targowiczanami? Niezależnie od przyczyny ich kapitulacja wobec zła i przyzwalanie na lżenie Polaków są skandalem. Nie po to zajmują stanowiska i pobierają od Polaków wynagrodzenia, żeby jak ostatni tchórze nie stawać w obronie obrażanej Ojczyzny, lżonych przodków i prześladowanych Polaków. Precz z takimi "reprezentantami narodu". Niech jadą na zmywak gdy brak im odwagi.
9 miesięcy temu / dość tego
 
Odwołac Bodnara! Jestem jak najbardziej za !
9 miesięcy temu / Tim
 
Do nn. Z pewnością nie nasz, ale wasz towarzysz. Czystkę to on robi ludziom w głowach.
9 miesięcy temu / uważny
 
Bodnar reprezentuje Targowicę i polskojęzyczną wspólnotę rozbójniczą która chce oddać Polskę we władanie żydokomunie. Należy bezwzględnie go odwołać i odebrać mu obywatelstwo polskie.
9 miesięcy temu / yah
 
Nic z tego nie wyjdzie ponieważ w polskim sejmie wszyscy to sami swoi lewicowcy.
9 miesięcy temu / Niktoś
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.