DZIŚ JEST:   05   CZERWCA   2020 r.

Pierwszy Piątek
Św. Bonifacego-Winfryda, męczennika
 
 
 
 

Odmówił wynajęcia posiadłości „homonowożeńcom”. Niemiecki sąd nie znał litości

Odmówił wynajęcia posiadłości „homonowożeńcom”. Niemiecki sąd nie znał litości

Mimo, że formalnie Niemcy nie mają prawa, zrównującego związki homoseksualne z małżeństwami, ostatnio sąd okręgowy w Kolonii skazał mężczyznę za odmowę wynajęcia swojej willi parze sodomitów. Najemca musi zapłacić homoseksualistom odszkodowanie z powodu „dyskryminacji” w wysokości 1 tys. 700 euro.


Mężczyzna regularnie wynajmował swoją posiadłość dla nowożeńców. Gdy jednak dowiedział się, że dom miałby być udostępniony homoparze, odmówił podpisania umowy z nimi.

 

Sąd zarzucił najemcy dyskryminację, stwierdzając, że jego odmowa była nielegalna, a on sam naruszył prawo równościowe. Właściciela wilii oskarżono o „dyskryminację ze względu na orientację seksualną”.

 

Chociaż Niemcy nie przyjęły prawa, które przyznawałaby szczególne przywileje parom homoseksualnym, to jednak niemieccy urzędnicy rygorystycznie stosują przepisy antydyskryminacyjne UE. Mają one zapobiegać „niesprawiedliwemu” traktowaniu wszelkich mniejszości seksualnych w miejscu pracy oraz w przypadku sprzedaży towarów i usług.

 

 

 

Źródło: thelocal.de, AS.

DATA: 2016-03-31 07:48
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Do ddf : Ja także pozdrawiam wszystkich normalnych Niemców.Jednak nie zamierzam ich tu zapraszać.Mają swój kraj niech go bronią i siedzą na swojej ziemi.Za zaproszonych do siebie gości bierzesz odpowiedzialność materialną.Jak Cię stać to Twoja indywidualna sprawa,nie obarczaj pozostałej części społeczeństwa swoją huragościnnością.Pozdr.
ponad 4 lata temu / bvmn
 
Jego posiadłość,jego goście...Poprawność polityczna to zaraza!
ponad 4 lata temu / ASPAL
 
Zapraszam wszystkich normalnych Niemców do Polski. Uciekajcie póki czas. Ja Was będą witał naprawdę szczerze. Tylko jeden warunek. Osiedlenie musi nastąpić na ziemiach Kongresówki lub Galicji, absolutnie nie odzyskanych. Mam nadzieję, że jest to zrozumiałe i nie stanowi problemu. Pozdrawiam wszystkich jeszcze normalnych Niemców. Podziwiam, że do tej pory dotrwaliście. W Polsce będzie Wam lepiej. Może to ktoś przetłumaczyć na niemiecki?
ponad 4 lata temu / ddf
 
Chciałbym tylko dodać, że to jest zamach na prawo własności.
ponad 4 lata temu / Tadu
 
@.357: tak, byłoby to OK. Na tym polega wolność wyboru w dysponowaniu SWOJĄ własnością. Nikt nie ma obowiązku być chrześcijaninem ani lubić chrześcijan, podobnie jak nikt nie ma obowiązku iść do nieba.
ponad 4 lata temu / Rozczarowany
 
Zaraz, przecież to jego posiadłość, więc o co chodzi? Może ją wynajmować komu chce i kiedy chce, bo to jego własność. To jest niestety lewacka unijna logika.
ponad 4 lata temu / Cyr4x
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.