Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   26   STYCZNIA   2021 r.

Św. Tymoteusza, biskupa
Św. Tytusa, biskupa
 
 
 
 

Odkupienie win a dyktatura antychrysta według Benedykta XVI || Ja, katolik


Odtwórz w YouTube
 

Burza w sprawie głupawej koszulki „odkupienie win” i antychryst w społeczeństwie. Zobacz program Krystiana Kratiuka „Ja, katolik”.

 

 


DATA: 2021-01-12 13:31:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Jest taki żart: Co zdaniem Aleksandra Kwaśniewskiego jest najważniejsze w świętach Bożego Narodzenia? Odpowiedź: odkupienie win.
1 miesiąc temu / Łukasz
 
reserved - nie wiem ile w tym jest prawdy, ale słyszałem, że ponoć po nagłośnieniu medialnym całej tej sprawy koszulki wyprzedały się niemal na pniu, co niestety świadczy także o tym jak rozdarte jest polskie społeczeństwo i jak chora jest niemała jego cześć. Moim zdaniem reakcja zbyt skromna w skutkach, oburzenie to za mało. Katolicy od tej pory powinni omijać tą markę szerokim łukiem. Skutkiem właściwym powinna być eliminacja takich firm z polskiego rynku poprzez zaprzestanie kupowania czy korzystania z ich usług, to byłaby właściwa lekcja i przykład dla innych.
1 miesiąc temu / tak tylko
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 130 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.