DZIŚ JEST:   11   SIERPNIA   2020 r.

NMP Świętolipskiej
Św. Klary, dziewicy
Św. Zuzanny, męczennicy
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


całym sercem popieram Odezwę polskich katolików
10 miesięcy temu / kądziela
 
Zakaz promowania dewiacji to tylko początek. Zaapelujmy do władz o karanie praktyk homoseksualnych jako wrogich nie tylko Bogu, ale i Ojczyźnie. Apelujmy do władz o walkę z ideologią "child-free" jako godzącą w polskość.
11 miesięcy temu / Izydor Oracz
 
Popieram słowa biskupa Jędraszewskiego o tęczowej zarazie.Nie można pozwolić aby zdominowali nas dewianci ikategorycznie zabronić aby mogli adoptować dzieci.
11 miesięcy temu / Lesław
 
Popieram arcybiskupa Marka Jędraszewskiego
11 miesięcy temu / BASIA
 
Ja też podpisuje się pod apelem w obronie biskupa Marka Jędraszewskiego.Polska była ,jest i będzie krajem katolickim czy się to komuś podoba czy nie. A za tych co się pogubili, codzienna modlitwa by PAN oświecił tych co trwają w ciemnościach, by przejrzeli nie widomi, a głusi usłyszeli czego nie chcą słyszeć.
11 miesięcy temu / Czytelnik
 
Obecnie mamy w Polsce następującą prporcję: 20% żarliwych katolików, 10% wojujących ateistów i 70% "zimnych chrześcijan". Ludzi ochrzczonych, nie uczestniczących w marszach zgorszenia czy profanacjach. Do kościoła chodzą raz - dwa razy do roku, jak jest w rodzinie czy znajomych ślub czy pogrzeb. Nie zgłaszają "aktów apostazji", ale większość żyje w związkach nieformalnych, jak wogóle mają dziecko, to jedno i często z chrztem czakają na później. Na religię dzieci nie chodzą, bo i po co? Czy zatem do tych "zimnych katolików" nie trzeba wystosować odezwy? Na początku próbować polubownie, ale jak te środki nie wystarczą,,,,
11 miesięcy temu / Izydor Oracz
 
czerwona zaraza próbowała nam zainstalować nowego człowieka 'homo- sowietikus' ateistę dla którego sensem i finałem życia są cztery deski dwa metry pod ziemią i klepnięcie łopatą a teraz tęczowa zaraza forsuje ideał nowego człowieka 'homo-prymitywus' motywującego swoje zachowania najniższymi pobudkami, egoizmem prowadzącym do zanegowania Dekalogu. Bardzo uzasadnione jest i trafne porównanie przez Abp Jędraszewskiego tych dwóch zagrożeń dla wartości chrześcijanskich bo obydwie ideologie mają wykoślawiać ludzkie sumienia, osłabiać wrażliwość na piękno, dobro i Prawdę jako darów od Stwórcy. Z całego serca dziękujemy wraz z całą naszą rodziną księdzu Abp Jędraszewskiemu za słowa godne Dobrego Pasterza i kontynuację nauczania Sw Jana Pawła 2 poprzez konsekwentne sięganie do Jego twórczości i encyklik czyniąc z nich ważne żródło głoszenia Królestwa Bożego
11 miesięcy temu / wladek adam
 
Podpisuje sie pod apelem w obronie biskupa Marka Jędraszewskiego.Polska bylła ,jest i będzie krajem katolickim i będzie spełniac przykazania Boże.
11 miesięcy temu / [email protected]
 
Popieram tenże apel. W obliczu tego, co się dzieje, potrzebna jest nam, Katolikom, wielka MOBILIZACJA! Żeby kiedyś nasze dzieci nie miały pretensji za naszą bezczynność.
11 miesięcy temu / Czytelniczka
 
@Ryś: "Nie wiadomo też, jak URATOWAĆ katolicką Polskę." - wiadomo. Trzeba po prostu odsunąć od władzy postokrągłostołowy układ, czyli PO-PiS, SLD, PSL + przystawki. Najgroźniejsza jest przy tym obłudna partia, która mieni się być prawicową, a w istocie jest w najlepszym przypadku centrolewicową. Inne przynajmniej niczego nie udają.
11 miesięcy temu / Republikanin
 
"wzywamy polskich biskupów i polskie władze, do stanowczego przeciwstawienia się antychrześcijańskiej rewolucji, ideologi! LGBT zmierzającej de facto do neomarksistowskiej dyktatury! " Dobrze powiedziane: TRUMP NEOMARKSISTĄ.
11 miesięcy temu / Ryś
 
@Admin - Nie da się podpisać apelu na przeglądarce Firefox bez Adblocka. Nie wszystkie elementy strony się wyświetlają. na Chromie jest Ok
11 miesięcy temu / jakub
 
Potrzebne jest jednoznaczne stanowisko Kościoła! grzech sodomski to grzech śmiertelny i żaden człowiek tego nie zmieni. Obrażanie się za prawdę i kwik lewactwa mimo ze głośny jest tylko rechotem belzebuba. Arcybiskupie Marku i wszyscy Biskupi Polscy Ewangelia jest jedna a Wy stoicie na jej straży! Nie lękajcie się!!!
11 miesięcy temu / Ewa
 
Podpisuję się pod tym apelem i popieram zawarte w nim żądania! Polska była, jest i będzie państwem katolickim!
11 miesięcy temu / Barbara
 
@ Michał Przecież za tym wszystkim stoi ambasada USA.
11 miesięcy temu / Ryś
 
@ Marzena Beata G Juz ponad dwa lata temu rząd polski wsparł w ONZ interesy homoseksualnej międzynarodówki. Wtedy moraliści uważali, jak zwykle, że NIC SIĘ NIE STAŁO. Tymczasem już wtedy było wiadome co idzie. Widać więc, że wszelkie apele do rządu są bezsensowne. Nie wiadomo też, jak URATOEWAĆ katolicką Polskę. https://www.pch24.pl/dobra-zmiana-dla-subkultury-lgbt--polska-wsparla-w-onz-interesy-homoseksualnej-miedzynarodowki,47559,i.html
11 miesięcy temu / Ryś
 
Jedna odezwa nic nie da. Pamiętacie list do polskich biskupów z tysiącami podpisów katolików w sprawie przygotowywanych wytycznych do adhortacji AL? Biskupi chyba wyrzucili go do kosza, bo ani słowem się na jego temat nie zająknęli i przygotowali wytyczne w duchu AL. Jeśli katolicy świeccy nie będą skutecznie naciskać na swoich biskupów, to to samo stanie się w sprawie sodomitów. Zatem po pierwsze trzeba żądać od hierarchii najpierw usunięcia homoseksualistów i prowadzących podwójne życie ze stanu kapłańskiego -czyli oczyszczenia swojego środowiska. Po 2 usunięcia TW. 3. powrotu do głoszenia Ewangelii bez jej rozmiękczania. Aby zmusić biskupów do tych działam być może będą konieczne akcje podobne do tych w Krakowie, a więc manifestacje pod siedzibami wszystkich polskich diecezjalnych ordynariuszy. Wstyd, że w miastach, gdzie były organizowane marsze sodomitów, biskupi diecezjalni nie zareagowali sprzeciwem, nie wyszli z różańcem przed kościoły razem z wiernymi.
ponad 1 rok temu / tradycja
 
Rząd sie nie wycofa z konwencji stambulskiej. W sobote 10 sierpnia w w Radio Maryja "Rozmowach Niedokończonych" pt. "Chrześcijanin w życiu publicznym" dr hab. prof KUL Przemysław Czarnek, Wojewoda Lubelski odpowiedzał słuchaczowi na tak postawione pytanie: Wycofanie sie z konwencji stambulskiej NICZEGO NIE ZMIENI sic!. Albo Wojewoda jest niedoinformowany, albo jest skończonym hipokrytą.
ponad 1 rok temu / Marzena Beata G
 
Super odezwa. Bardzo dobrze, że wspomniano też w niej o konwencji stambulskiej, Czy będzie można ją podpisać przez Internet?
ponad 1 rok temu / Marek
 
Powszechny zryw już dawno powinien mieć miejsce. W Bogu siła.
ponad 1 rok temu / KK
 
Wreszcie organizując tą modlitewną demonstrację zaczęliście działać. Właśnie czynem trzeba walczyć, nie wystarczy sama nieśmiała modlitwa w zaciszu domu, czy kościoła. Musimy być bardzo aktywni i dociskać naszych kapłanów, a przede wszystkim biskupów, aby głosili prawdę i by byli prawdziwymi, nieulęknionymi pasterzami. Nie potrzebujemy tchórzy, ale ludzi, którzy poprowadzą nas do walki, bo wojna już trwa i to ostatni moment, aby ją zauważyć! Przede wszystkim potrzebujemy znów Prymasa z prawdziwego zdarzenia, który będzie Prymasem, a nie pełnił tą funkcję symbolicznie. Dosyć tej niemrawej demokracji KEP, z której wynika jedynie inercja wykorzystywana przez wrogów KK. Abp. Jędraszewski, jako człowiek najodważniejszy i pełen Ducha na Prymasa Polski! Nota bene Redaktorzy - zajmijcie się tematem struktury polskiego KK - KEP i Prymasa. To b. ważny temat, bo bez tego ciężko cokolwiek ruszyć. Przeciętny katolik nie wie kto jest kapitanem na tym statku.Tak się nie da!
ponad 1 rok temu / mac
 
NARESZCIE TAKIE DZIALANIE POWINNO BYC O WIELE WCZESNIEJ ALE PROSZE POPATRZEC JAK TV KURSKIEGO POMIJA I UMNIEJSZA TO HISYTORYCZNE PRZEBUDZENIE POLSKICH KATOLIKOW WYDAJE SIE ZE W SZOKU ALE NIE WOLNO JUZ WYHAMOWAC TO MUSI BYC ZRYW DOSC PROFANACJOM MAASONOW DOSC DZIALAN MASONOW W KOSCIELE DOSC ULEGLEJ POPRAWNOSCI ZASSLANIANIA SIE BRUKSELA AMERYKA ZDEMORALIZOWANYM ZACHODEM POLSKA TO POLSKA DUMNA WIARA KATOLIICKA I WIERNA PANU BOGU NIE MMA INNEJ DROGI ALE NA TO ZAPRACOWALLA TAKZE PTRIOTYCZNA MLODZIEZ I MIESZKANCY BIALEGOSTOKU
ponad 1 rok temu / zbigniew
 
Szkoda tylko, że apel nie wniósł pełnej informacji - kto kryje się nacja za tęczową zarazą. To wielkie niedopowiedzenie. Nie można bowiem winić "ideologii" bez wskazania konkretnych ugrupowań, które za nią stoją. To ta sama nacja, która rozpętała rewolucję francuską, ta sama, która działała w NKWD.
ponad 1 rok temu / Michał
 
Podpisuje się pod tym i wspieram modlitwą!
ponad 1 rok temu / Mirek
 
Jestem z Wami bracia i siostry. Boże prowadz.
ponad 1 rok temu / Ewela
 
Panie Boże - prowadź.
ponad 1 rok temu / Wojtek
 
Inwazja ideologiczna marksizmu ideologicznego - tzw.elgiebetyzmu, w przestrzeni publicznej jest faktem.Nasila on swoje oddziaływanie toksyczne zwłaszcza na dzieci i młodzież.Homoseksualni działacze majstrują przy instynkcie,wypaczając tę sferę natury ludzkiej i chcą uruchomic proces patologii,który obejmie wszystkie sfery kondycji ludzkiej indywidualnej i społecznej. Dlatego wszelki sprzeciw wobec tęczowej nawałnicy - kontynuacji marksizmu jest słuszny.
ponad 1 rok temu / t
 
A teraz zastanówmy się, czyj głos ma większą wagę - tysięcy Polaków czy namiestniczki Mosbacher.
ponad 1 rok temu / Wojtek
 
Bóg zapłać. Podpisuję się pod tą odezwą.
ponad 1 rok temu / Grazia
 
Oby tylko ten wspaniały APEL spotkał się z właściwą odpowiedzią.
ponad 1 rok temu / Ryś
 
Nareszcie ! W pełni popieram i podpisuję się pod tą odezwa.
ponad 1 rok temu / Spostrzegawczy
 
Panie Boże Wielki zapłać.
ponad 1 rok temu / Ryś
 

Skomentuj ten arytukuł

 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.