DZIŚ JEST:   05   CZERWCA   2020 r.

Pierwszy Piątek
Św. Bonifacego-Winfryda, męczennika
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Jestem pewien ....nawet nie chce mi się tego uzasadniać....że Niemcy po tym co zrobią...to nawet "zakrętu nie złapią"....prawdopodobnie będzie z nimi tak jak ze wschodnim państwem pruskim....i żeby się coś o nich dowiedzieć trzeba będzie otwierać tomy historyczne.....tylko nie wiem czy ktoś o nich napisze....tak jak o Babilonie gdzie zgodnie z przekleństwem Bożym pies z kulawą łapą nie będzie się miał gdzie zatrzymać.....rzeka wyschła a miasto cud ówczesnej architektury pogrążył piach pustyni. Amen.
6 miesięcy temu / mały
 
To wyciaganie poszczegolnych "cegielek" z budowli Kosciola Katolickiego ,czego przykladem jest juz Kosciol w Niemczech ,stanowi poczatek lawinowej "rozbiorki " misternie budowanego od ponad 2000 lat przez Ojcow i wiernych Chrystusowej Wspolnoty , Krolestwa Bozego naZiemi.
6 miesięcy temu / Eugeniusz
 
Ustalenia tego quasi-synodu czy raczej sabatu, powinni spisać na kartce i przybić tę kartkę do drzwi jakiejś katedry. To byłby taki tradycyjny, niemiecki akcent dopełniający tę farsę.
6 miesięcy temu / Bondaree
 
czym Kościół Katolicki bedzie się różnić od Ewangelików Luteran lub innych sekciarzy? Każdy wyjdzie na ambonę i będzie głosił swoją naukę Czyli jak on to widzi Kobieta Rozwodnicy Homofobo Kościół w tej formie stanie się nieatrakcyjny i nowa odsłona wiary polegnie na ołtarzu new adge Mam nadzieję że Kościół przy pomocy Ducha Św i Chrystusa odnajdzie drogę ja to nazywam Klasyczną .
6 miesięcy temu / taki tam
 
No coz, to jest wiele razy zapowiadane przez ludzi, wizjonerow, swietych ktorzy byli w swym zyciu blisko Pana i blisko ludzi wierzacych. Apostolowie zostawiali rodziny i szli za Jezusem a wielu duchownych zostawia Chrystusa dla dogodzeniu swojej woli. Jesli ktos ma oczy i patrzy to widzi ze ten swiat w zawrotnym tempie pedzi ku zagladzie. Szatan zbiera swoje zniwo. A nam prawdziwie wierzacym zostala modlitwa rozancowa i koronka do milosierdzia bozego i nie bujmy sie z tego korzystac, bo to moze nas tylko ocalic.
6 miesięcy temu / Zwyciestwo
 
Jednym z kolejnych kroków może być atak bezpośredni na papiestwo, dlatego trzeba bronić papiestwa, by nie stać się pożytecznym idiotą w rękach niszczycieli Kościoła.
6 miesięcy temu / sp
 
Niebo jest hierarchiczne, także Kościół Święty był i być musi. Ten, który nie zbiera, ten rozprasza
6 miesięcy temu / Klf
 
@GregoriusM - w 2018 roku odbyła się kanonizacja......
6 miesięcy temu / Święty Paweł
 
Musimy wyjść z UE bo cała agentura niemiecka niszczy Polaków, doprowadza do samobójstw Polaków wywrotowców w 2018 odebrało sobie życie ponad 5100 osób, to ich sprawka.
6 miesięcy temu / nnnn
 
Kto Kasperowi i Marxowi dał kardynalskie kapelusze?
6 miesięcy temu / tradycja
 
Ach ci Niemcy. Chcesz rozpierduchy to możesz na nich liczyć. Nie rozumiem dlaczego odwieczne patologie nazywać postępem? To progres dążenie do Sodomy bis?
6 miesięcy temu / Jot
 
@ Mirek. Dlaczego odbierasz mi prawo do osobistej oceny? Dlaczego nazywasz mnie ,,drogim... manipulantem". Ale dziękuję, że nie nazwałeś mnie homofobem czy nienawistnikiem jak w zwyczaju mają ci lewacy, którzy nie zgadzają się ze zdaniem innych ludzi.
6 miesięcy temu / Airam
 
#AndrzejBR Woli Bożej bym do tego nie mieszał, ani spowiednika, ponieważ Kapłan jeśli może coś zrobić to pouczyć, albo naprowadzić. Sam ten przykład jest zwykłą diabelską sprzecznością, jest przykładem SUMIENIA BŁĘDNEGO, żeby nie powiedzieć OBŁĘDNEGO tzn zestawiając antykoncepcje ze sumieniem, nie trzeba wiele główkować, żeby stwierdzić, że samo takie działanie jest wbrew sumieniu. Zresztą ta deklaracja jest z roku 1968, a więc sławetna REWOLUCJA SEKSUALNA, a więc CZCICIELI OGONIASTEGO, tutaj na prawdę nie trzeba się do niczego odwoływać, co najwyżej lać święconą wodą te obłędne umysły.
6 miesięcy temu / axe
 
Czy Papież Paweł VI jest już święty? "...otrzymali zgodę św. Pawła VI.", "...Humanae vitae św. Pawła VI, która"
6 miesięcy temu / Gregorius_M
 
izolatka dla Niemiec, dieta o chlebie i wodzie, okres pokuty min 4-5 lat do 40 lat odsiadki, bo Niebo już dawno wydało na nich wyrok, taka izolatka to byłby taki akt Miłosierdzia, ostatnia deska ratunku przed sampotępieniem. Mowa oczywiście o przedstawicielach antykościoła germańskiego.
6 miesięcy temu / axe
 
Centralny Komitet Niemieckich Katolików... coś mi to przypomina... tylko co?
6 miesięcy temu / anonim
 
Proszę nie pisać kościół katolicki tylko Lutra
6 miesięcy temu / Jfk
 
Nie wiadomo która próba obrony rzekomo dobrego soboru w kontrze do złego ducha soboru.
6 miesięcy temu / Sal
 
Cytat:''o ile chcący to czynić wierny uznał w swoim sumieniu, że ma do tego prawo.'' - ta formułka stawia cały Depozyt Wiary Katolickiej NA GŁOWIE! Analiza przebiegłości w niej zawarta obrazuje całą przewrotność diabelską! Sumienie powinno być ''Urzędem Miar i Wag'' dla rozstrzygania: co jest a co nie - Wolą Bożą, co Dobre a co Złe w Oczach Boga! - a nie posłusznym dawcą usprawiedliwień dla każdej ludzkiej chorej zachcianki! Dlatego właśnie to Kapłan w Konfesjonale ma być naszym Sumieniem, gdy ono sobie pobłądzi w poszukiwaniu ''przygód''!!!
6 miesięcy temu / AndrzejBR
 
Oby nasz Episkopat przy prawdziwej wierze trwał.
6 miesięcy temu / Zbigniew
 
Ekskomunika dla tych modernistów i zdrajców wiary katolickiej.
6 miesięcy temu / x
 
Kacper + Melchior + Baltazar - Trzej Królowie, Trzej Mędrcy, Trzej Magowie ? według tradycji chrześcijańskiej osoby, które miały podążać za Gwiazdą Betlejemską, przybyć do miejsca narodzin Jezusa Chrystusa i przekazać mu dary. Tradycyjnie uznawani są za świętych w katolicyzmie, prawosławiu oraz w starożytnych Kościołach Wschodu............. A za kim lub za czym podążają współcześni ,,trzej magowie": Kacper + Marx + Bergoglio, bo na pewno nie za naszym Zbawicielem i Odkupicielem Jezusem Chrystusem. Komu za tym chcą przekazać dary spustoszenia?
6 miesięcy temu / Maria
 
Drogi Airamie, manipulujesz. Po pierwsze włączasz absurdalną tezę o powietrzu nad Polską zatrutym smogiem do komentarza rzekomo pełnego troski o dobro koscioła. Chcesz połaczyc te sprawy? Kardynał Nycz, przymas Polak i kardynał Dziwisz politykują i ich wybory mogą sie nie podobać ,ale wyciąganie daleko idących wniosków jest na razie nieuprawnione. Zresztą chyba zblizamy sie do godziny próby i zobaczymy kto kim jest.Przekonamy sie czy pewne niepokojace gest są ważne , czy może sa rzeczami bez znaczenia.
6 miesięcy temu / Mirek
 
A na zdjęciu banda dwojga czyli najbliżsi koledzy po fachu papieża.
6 miesięcy temu / DNA
 
Już czas ponownie odczytać Księgi Machabejskie !
6 miesięcy temu / Frondo z Krainy
 
Ale po co im się zbliżać do protestantów? Niech od razu do nich dołączą i będą mieli co chcą, a wiernych katolików niech zostawią w spokoju.
6 miesięcy temu / A.G.
 
,,Władze Kościoła katolickiego w Niemczech 1. grudnia rozpoczynają rewolucję. Na Drodze Synodalnej, nieformalnym synodzie organizowanym ze świeckimi, zamierzają odrzucić wiele fundamentalnych elementów nauczania Kościoła i zbliżyć się do protestantów"... A KIEDY W POLSCE? Episkopat chowa głowę w piasek udając, że Polski dewastacja Kościoła nie dotyczy.Przecież wiemy, że to nieprawda. Przecież wystarczy wymienić takich hierarchów jak: Nycz,Polak,Dziwisz i wszystko jasne. Oni od lat przebierają nogami, aby OFICJALNIE wejść na polską Drogę Synodalną, bo nieoficjalnie, to ci moderniści i progresiści,już dawno po niej kroczą. Od lat, swoimi decyzjami, przygotowują dla niej grunt... Od lat powietrze nad Polską zatrute jest nie tylko smogiem, ale ,,smrodem szatana". Boże, chroń Swój Kościół w Polsce przed ,,wilkami", które go kąsają i podgryzają. KRÓLUJ NAM CHRYSTE!!!
6 miesięcy temu / Airam
 
Nasz kochany i Chrystusowy Kościół chcą zniszczyć odwieczni wrogowie czyli Niemieccy wyznawcy szatana !
6 miesięcy temu / rewolucja lucyf
 

Skomentuj ten arytukuł

 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.