DZIŚ JEST:   05   KWIETNIA   2020 r.

Niedziela Palmowa
Św. Wincentego Ferreriusza
Św. Katarzyny Thomas
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


A czy te plakaty to aby nie mowa nienawiści?
2 miesiące temu / L
 
Plakaty "zły pan" i kolejne antyludzkie, proanimalskie są też w Szczecinie, więc akcja jest ogólnopolska. Koszt? Cel?
2 miesiące temu / Wojtek
 
Przestarzała jak prawda oraz wszystko co mądre, dobre i piękne.
2 miesiące temu / @Ol
 
Obłęd we współczesnym świecie osiągnął chyba już maksimum. Czy można popaść z tego powodu w rozpacz? bo co będzie z przyszłością. Weźmy najbardziej przyziemne przykłady. Ponieważ jesteś mało istotnym stworzeniem na tej ziemi już dzisiaj nie masz prawa do czystego chodnika i trawnika w parku, nierozdeptanego trawnika i niezanieczyszczonego przez dokarmianie zwierząt różnym jedzeniem wyrzucanym przez okno, ciszy nocnej. W imię humanitaryzmu, to ci uzmysłowiają propagandziści ideologii, twoi sąsiedzi, przypadkowi przechodnie bo oni wszyscy są trendy, ty masz bezkrytycznie przytakiwać ich pomysłom czy raczej wymysłom i naśladować ich swoiście pojętą szlachetność. We wszystkim należy zachować umiar ale niestety maksyma ta dzisiaj jest przestarzała
2 miesiące temu / Ol
 
Ależ my JUŻ żyjemy w świecie obłędu. Tu i ówdzie, m. in. w Polsce, jeszcze się przed tym bronimy, ale jak długo?
2 miesiące temu / L
 
Wystarczy zobaczyć niemal wszędzie 20-70 latków wyprowadzających codziennie psów ważących więcej niż dziecko 1-3 klasy szkoły podstawowej. Odchody pozostawione i rozniesione są niemal wszędzie. Jest już tyle lub nawet więcej wyprowadzanych psów ile 20-40 lat temu było małych radosnych bawiących się dzieci. Teraz z psa, uczyniono zabawkę. Zniewolono zwierzę dla swoich w wielu przypadkach samolubnych potrzeb. W wielu przypadkach te zwierzęta w takich warunkach utraciły swoje psie, kocie łowcze cechy. Czy plakaty na przystankach Krakowa "zły pan" nie są kontynuacją wystapienia posłanki Now. wołającej dość dyskryminacji..dot. konwencji ONZ CEDAW....? A pokazany biedny piesek i hasło "zły pan" to mężczyzna?. Czy nie dyskryminuje kobiet, że są w tym plakacie nie ujęte?
2 miesiące temu / Ksawery
 
Proces odczłowieczania ludzi i uczłowieczania zwierząt już się zaczął w Krakowie. Plakaty na przystankach pokazują biednego pieska z hasłem "zły pan" lub psa, którego cień ma kształt człowieka. Czy problem krzywdzonych zwierząt jest większy niż krzywdzonych dzieci ???
2 miesiące temu / ulka
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.