DZIŚ JEST:   19   LISTOPADA   2019 r.

Św. Mechtyldy z Helfty
Bł. Salomei, księżnej
 
 
 
 

Od Pszczółki Mai do homoseksualistów. Gdzie Wodecki widzi dyskryminację?

Od Pszczółki Mai do homoseksualistów. Gdzie Wodecki widzi dyskryminację?
FORUMgwiazd.com.pl
#HOMOFOBIA    #MAJA    #ZBIGNIEW    #HOMOFOBI    #PRZECIW    #WODECKI    #KPH    #PIOSENKARZ    #LGBT    #KAMPANIA    #PSZCZÓŁKA

Jeden z najbardziej znanych polskich muzyków poczuł się w obowiązku stanąć w obronie „ludzi LGBT”. Nie wiadomo co prawda przed czym konkretnie Zbigniew Wodecki broni homoseksualistów, ale oddał swą twarz Kampanii Przeciw Homofobii.

 

Zbigniew Wodecki to najnowszy „sojusznik osób LGBT”, który bierze udział w kampanii "Ramię w ramię po równość", organizowanej przez Kampanię przeciw Homofobii. W jej ramach opublikowano teraz fotografię, na której Wodecki występuje z tabliczką. A na niej napis: "Jestem sojusznikiem osób LGBT, bo chcę żyć w kraju, w którym moi homoseksualni przyjaciele nie są dyskryminowani. Bo niby dlaczego!".

 

- Chciałbym, żeby w naszym kraju było tak jak wtedy w tej Belgii, Szwajcarii czy Francji - podkreśla. Jak deklaruje, jest za wprowadzeniem w Polsce związków partnerskich.

 

Muzyk nie wyjaśnia oczywiście, w jaki sposób w kraju, w którym prezydentem Słupska na przykład zostaje osoba robiąca karierę na homoseksualnej dezorientacji, „osoby LGBT” miałyby być dyskryminowane.

 

- To jest mój akt sprzeciwu. Potępiam tych, którzy czepiają się osób homoseksualnych, do których ja nic nie mam. Sam na głowie mam ważniejsze sprawy niż to, z kim kto śpi w łóżku. Nie jestem sędzią - to Bóg stworzył ludzi. Znam wielu homoseksualistów, którzy są inteligentni, zdolni, dowcipni i osiągają sukcesy – w niezwykle erudycyjnej wypowiedzi stwierdził muzyk.

 

malk

 DATA: 2014-12-05 20:48
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Nie spodziewałam się to po nim ?! zła się nie toleruje..!!!!!!!!!Bóg nie stworzył zboczeńców ! nie zwalać na Boga ! sami sobie tak wybrali...ohyda...
ponad 2 lata temu / superowa...
 
NAPISZE KILKA RZECZY, KTÓRE SĄ OCZYWISTE, ALE NIEZROZUMIAŁE DLA WIELU CZYTELNIKÓW TEGO I INNYCH KATOLICKICH WYDAWNICTW. 1. Homoseksualizm to nie wybór. 2. Jeśli ktoś jest homoseksualistą stara się żyć tak jak potrafi. 3. Brak ustawy o związkach partnerskich to: A. Brak możliwości odwiedzania i decydowania o zdrowiu partnera. B. Brak możliwości pochowania partnera. C. Brak możliwości rozliczania się wspólnego. D. Brak możliwości pomagania w biznesie przez osobę bliską. E. Brak statusu prawnego pozwalającego na równe traktowanie w innych oczywistych dla partnerów sytuacjach. 4. Homoseksualiści, w ogromnej większości nie chcą adoptować dzieci. A nawet jeśli by chcieli, rozwiązałoby to częściowo problem z niechcianymi dziećmi. Wspieranie ludzi potępianych jest czynem chrystusowym.
ponad 4 lata temu / OmikronStudio
 
@DiceCube5: zróbmy z Maleńka pszczółka - Maleńki pszczółek i będzie cacy dla szczukowszczyzny i jej "Lilowych pudelków". "Liliowe pudle" jak Wodecki czy Michałczewski skamlą, żeby ich genderyczki i homosie pogłaskały po główkach, sto razy na dzień zapewniają, że "rozumieją anusowych jeźdzców", piszą seksistowskie traktaty skierowane przeciw znienawidzonym heterowcom, redagują "progenderyczne szmatławce", za co genderyczki rzucają im garść srebrników. Jednak im nachalniej przymilają się systemowi genderyzmu, tym silniej genderowcy skrycie nimi pogardzają. ... Podobno żyją nawet "liliowe pudle", które chciałyby zmienić płeć itp., byle tylko zostać w pełni zaakceptowanym przez reżim genderyzmu. Też chcą mieć "bonus waginy i anusa". Dalej w samodegradacji, dalej w "spudleniu" mężczyzna pójść nie może. Tak czy inaczej wszyscy są "zdrajcami własnej płci", bezwolnie poddającymi się władzy reżimu kulturmarsizmu, są jego pantoflarzami, włazidupkami, sykofantami i loka
ponad 4 lata temu / Tiberias
 
Gdzieś jest, lecz nie wiadomo gdzie Świat, w którym dyskryminacja dzieje się, Maleńka pszczółka mieszka w nim Co wieść chce wśród owadów prym. Tę pszczółkę, którą tu widzicie, zowią Mają, Wszyscy Maję dyskryminują i nie kochają. Maja fruwa tu i tam Gender swoje pokazuje nam. Dziś spotka Was maleńka, zwinna pszczółka Maja, Śmiała, sprytna, kobieta pracująca Maja Mała feministka Maja Maju, (Maju) Maju, (Maju) Maju cóż głupiego zrobisz dziś? Jest gdzieś, lecz nie wiadomo gdzie. . .
ponad 4 lata temu / DiceCube5
 
@Ja: po pierwsze, nam, katolikom, nie wolno być aspołecznymi typami którzy nie interesują się zbawieniem bliźnich. Po drugie, katolicy mają do czynienia z homoseksualizmem - ot choćby w postaci homoideologów walczących z katolicyzmem. Po trzecie, skoro przejmujesz się tym że katolicy interesują się homoseksualizmem (a przejmujesz się bo poruszasz ten temat), to znaczy że masz paranoję, tak? :)
ponad 4 lata temu / Rozczarowany
 
to ściema, jak nic. Wkleili mu kartke w ręce i tyle. Ps. Nie intereuje mnie sąsiad, przechodzień, którego widze codziennie, wiec po co mam sie przejmować homoseksualizmem, z którym nie mam do czynienia? Jesli ktoś sie tym przejmuje, to żyje tym, albo ma paranoje.
ponad 4 lata temu / Ja
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.