DZIŚ JEST:   25   STYCZNIA   2021 r.

Nawrócenie św. Pawła Apostoła
Bł. Henryka Suzo
 
 
 
 

Ochrona życia i wsparcie rodzin dyskryminuje? Parlament Europejski w oparach absurdu

Ochrona życia i wsparcie rodzin dyskryminuje? Parlament Europejski w oparach absurdu
Claude Truong-Ngoc / Wikimedia Commons - cc-by-sa-3.0 [CC BY-SA 3.0 (https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0)]

W Polsce dochodzi do ciągłego naruszania praworządności – takie oto stanowisko przyjął Parlament Europejski. Gdy jednak wczytać się w tekst rezolucji wyraźnie widać, że świat widziany oczyma Brukseli jest oderwany od rzeczywistości.

 

Za rezolucją zagłosowało 513 posłów (148 przeciw, 33 wstrzymało się od głosu). Rezolucja nie wiąże się z żadnymi prawnymi skutkami, niemniej przez opinię publiczną jest odczytywany jako swego rodzaju dokument kierunkowy.

 

A w nim? Absurd goni absurd. Jak poinformował europoseł Patryk Jaki, dzięki głosom także polskiej opozycji, PE przyjął dokument, w którym łamaniem praworządności w Polsce jest np. zakazanie sędziom działalności politycznej.

 

PE oburzył się też na prowadzone w Polsce próby „penalizacji upowszechnienia edukacji seksualnej” – tu zaś mowa o… inicjatywie „Stop pedofilii”. Nasz kraj został także skarcony za brak „pełnej” aborcji.

 

W dokumencie zabijanie dzieci w łonach matek – o zgrozo – określane jest mianem „opieki aborcyjnej”. Polski krwawy „kompromis aborcyjny” uznawany jest za prawo restrykcyjne, a prawo do zabicia swego dziecka w łonie nazywany jest przynależnym kobietom prawem człowieka.

 

To nie koniec absurdów. PE uznał bowiem uchwalenie Samorządowej Karty Praw Rodzin „przejaw dyskryminacji zwłaszcza rodzin z jednym rodzicem i rodzin LGBTI”.

 

Co wedle lewicowej narracji nie dyskryminuje? Zdaje się wszystko, co nie wpisuje się w lewicową narrację. Patryk Jaki kąśliwie uznał, że „w ogóle istnienie prawicy jest oczywistym złamaniem zasad praworządności”.

 

Dzięki polskiej opozycji PE przyjął dokument, w którym łamaniem praworządności w Polsce są:
-zakaz działaności politycznej sędziów
-próby „penalizacji upowszechnienia edukacji seksualnej
-brak „pełnej” aborcji
-uchwalenie Karty Praw Rodziny
etc.
Wszystko co 1/2 https://t.co/h3v2KNEroI pic.twitter.com/SDHMdqCAX9

— Patryk Jaki - MEP (@PatrykJaki) September 17, 2020

 

MA 


DATA: 2020-09-17 18:21
 

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
2
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Tym po tamtej lewej stronie zawsze się wydaje ze wskazaniem na,,wydaje''że,, niosą światło '' czyli mówią prawdę. Ale jak się wskaże jakiś błąd, nieścisłośc to od razu to odrzucają i dalej uważają że mówią prawdę.Wszystkim się zdarzają błędy trzeba przyznać. Ale trwanie w nich to pycha.
4 miesiące temu / rd
 
nauka współistnienia
4 miesiące temu / do Ciekawski
 
Dehumanizacja i upadek cywilizacyjny Europy. Brak słów.
4 miesiące temu / Bohum
 
To nie są opary absurdu. To są opary totalitarnego neomarksizmu , przy którym "ustrój socjalistyczny" serwowany nam w PRL był przedszkolem .Tragiczne jest to , że b. wielu ludzi w Polsce nie zdaje sobie z tego sprawy.
4 miesiące temu / agatgr
 
Ciekawe czy tak by ujadali, gdyby w Polsce było tylu radykalnych Muzułmanów, ilu ma Zachód? Gdyby ci Muzułmanie wieszali plakaty z hasłem, że nie ma Boga oprócz Allaha?
4 miesiące temu / Ciekawski
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.