DZIŚ JEST:   10   GRUDNIA   2019 r.

NMP Loretańskiej
Św. Grzegorza III, papieża
Bł. Adolfa Kolpinga
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Czy w PiS jest tak wielu pedofili?
2 miesiące temu / obrzydliwe
 
To tylko świadczy jak skorumpowana i fałszywa jest obecnie rządząca opcja polityczna. Nie różni się w istotcie niczym od poprzedeniej. Zewnętrznie tylko obrzuca Polskę prawymi frazesami i obietnicami de fackto kipąc sobie z ludzi. Są tym samym jeszcze większymi łajdakami niż "obóz zdrady i zaprzaństwa" bo tamtem się z zaprzaństwem nie krył pod płaczczykiem pobożności i miłosierdzie obecny zaś czyni to nagminnie. Kto ma sumienie i miłość bliźniego jeszcze zdrowe ten będzie wiedział ma zrobić w Październiku.
2 miesiące temu / Krzysiek
 
PIS nie kiwnie palcem w tej sprawie po wyborach. Za żadnych rządów nie było tyle homoparad co za pisu, a w przyjmowaniu uchodźców przodujemy w Europie. Nie zrobili nic w sprawie ograniczenia aborcji. Po wyborach sprzedadzą nas Żydom, podwyższą opłaty za prąd i za wodę. Jedzenie już poszło do góry. To wilki w owczej skórze, które kupiły naród za 500+.
2 miesiące temu / Ala
 
@Andrzej Proszę napisać: co dobrego?! Tylko bardzo proszę bez wycieczek 500+ Bo to są pieniądze podatników zaciągnięte u banksterów. Spłacać je będą dzisiejsi obdarowani... Może 1066? A może ZUS dla cudzoziemców? Nie, na pewno panu Andrzejowi zaimponowała Ustawa 447!
2 miesiące temu / Ana
 
Pokładałam nadzieję w tej ustawie. Nie mogę w to uwierzyć, że rząd tak od niej ucieka! Mojego głosu Pis nie otrzyma. Nie dam się przekupić za żadne, żadne przywileje.
2 miesiące temu / Czytelniczka
 
Cóż bowiem za korzyść odniesie człowiek, choćby cały świat zyskał, a na swej duszy szkodę poniósł? Albo co da człowiek w zamian za swoją duszę? Mt. 16,26-27
2 miesiące temu / Nick
 
Żadna rządząca partia od 1989r nie zrobiła tyle dobrego dla POLSKI jak PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 miesiące temu / andrzej
 
Mamy tylko jedną możliwość na niedopuszczenie do aborcji na życzenie,do obrony dzieci w przedszkolach i szkołach przed w zgorszeniem, demoralizacją , przed oszustwem, zakłamanie, przed biedą i nędzą, na niedopuszczeniem do POLSKI uchodźców,przed likwidacją całkowitą gospodarki, przed staniem się kolonią niemiecko-rosyjską TĄ MOŻLIWOŚCIĄ JEST GŁOSOWANIE NA PiS.Zaznaczam, ze nie nalezę do żadnej partii i nie należałem nigdy ale wiem co to znaczy bieda i ubóstwo, poniżenie i areszt wielomiesięczny za walkę o prawdę.
2 miesiące temu / cichy
 
Ja już na PiS nie zagłosuję, nie popieram ani socjalizmu i rozdawnictwa wg uznania pierwszego sekretarza, nie popieram też niekontrolowanej imigracji, nie popieram propagowania lewackich antywartości. - a to wszystko robi PiS i tzw prawica.
2 miesiące temu / nie ide na wybo
 
Głosowanie na PIS to popieranie aborcji, sodomitów i okradania Polski. Pis NIC nie zrobił, by uchwalić prawo przeciwko aborcji, nie wprowadził przepisów przeciwko zgorszeniom na ulicach czyli marszom sodomitów i nie wypowiedział się przeciwko zakusom jakie niesie ustawa 447. Kościół powinien przestać popierać pis a zacząć sprzyjać Konfederacji. Księża powinni mówić, że kto popiera PIS, ten popiera aborcję.
2 miesiące temu / tradycja
 
LUDZIE UCIEKAJCIE OD TOTALNYCH i TĘCZOWYCH - NAWRACAJCIE SIĘ !! POPIERAJĄC ICH BĘDZIECIE WSPÓŁODPOWIEDZIALNI ZA ZŁO KTÓRE ONI PLANUJĄ homomałżeństwa, adopcja dzieci przez homo, aborcja, deprawacja dzieci WHO-ideologia gender - WYBORY już 13 października 2019 a - FATIMA OSTRZEGA - CUD SŁOŃCA - 13 października 1917 roku w Fatimie Matka Boża po raz szósty ukazała się trojgu portugalskim pastuszkom. Dzieciom towarzyszył ogromny tłum. Ludzie pobożni przyszli z nakazu sumienia, inni ze zwykłej ciekawości. Niektórzy znaleźli się tam z obowiązku służbowego. Trzy miesiące wcześniej Maryja zapowiedziała: W październiku powiem wam, kim jestem i czego chcę oraz dokonam cudu, który wszyscy zobaczą, aby uwierzyli. Wezwania Matki Bożej skierowane do ludzi oraz tajemnice, które otrzymały dzieci miały uzyskać potwierdzenie, które powinno przekonać każdego co do prawdziwości objawień. SURSUM CORDA - POLACY CHWYĆMY ZA RÓŻANIEC i DO URN, POGONIĆ TĘCZOWĄ ZARAZĘ - JEZUS JEST PANEM P
2 miesiące temu / Edu
 
Boję się Konfederacji,dla mnie Grzegorz Braun jest nieobliczalny i nieważne,że głosi piękne hasełka.Pamiętacie Giertycha też lansował się na skrajnego prawicowcachciał wprowadzić zakaz gumek,a dzisiaj brata się z lewą stroną.To ,że PiS nie wykonuje poleceń tego portalu,nie znaczy że nie jest prawicowy.Też chcę żeby nie było aborcji,ale za nią odpowiedzialni są wszyscy w jakiejś części.PiS zachowuje się rozsądnie.Po co ma brać się za trudne tematy przed wyborami,żeby je przegrać i lewicę dopuścić do władzy.Przypominam,że aborcji dokonuje lekarz za zgodą kobiety.Ten lekarz gdzieś się wychował,ta kobieta pochodzi z jakiegoś środowiska.A wy czemu tak mało mówicie o pomocy dla rodzin które spodziewają się chorego dziecka,o hospicjach,o rozwiązaniach dla kobiet?
2 miesiące temu / Kasiakasia
 
Liski chytruski. Spryt szczurzy, szach-mat dla ubogich. To już obraza inteligencję nawet bardzo umiarkowanego pod tym względem wyborcy...
2 miesiące temu / Antymodernista
 
POKO=PiS=Wiosna=Lewica= poparcie dla pedofilii
2 miesiące temu / Airam
 
@ Ryś. Proszę mi zatem udowodnić , że to Katolicy posłowie będą reprezentować wyborców Konfederacji. Jeśli przekroczą próg wejdą ludzie pokroju pana ze Szczecina, który odważył się na plakacie wyborczym wystylizować na Jezusa z kieliszkiem wina w ręku i zadrwić ze Jego słów o Pokoju. Tak, tak mamy bluźnierstwo, którego autorem jest kandydata na posła z ramienia Konfederacji !!!!!!!!!!
2 miesiące temu / Katarzyna
 
Katolik ma wybierac dobro a nie mniejsze zlo. A glos na POPiS to glos na aborcje na gender, a parady homo na konwencje stambulska. Tak wiem sa przeciw, zrobili cos poza tanimi niezobowiazujacymi wypowiedziami ?
2 miesiące temu / farbowane lisy
 
Na świętego Nigdy. Podobnie jak projekt Stop Aborcji. szkoda, że katolicy na to zezwalają. A może już post-katolicy?
2 miesiące temu / Ana
 
CYKORY. PiS, taki Goliat a boi się dziecka...
2 miesiące temu / Trąbolot
 
Znajdzie się jeden zaskoczony? Wszytkie ręce na PO-PiS.
2 miesiące temu / wilk
 
pis jest wasalem usa a usa popiera tęczową zarazę, więc nic w tej sprawie nie zrobi, bo to są po prostu faryzeusze
2 miesiące temu / Alex Wolf
 
A A TO ZE PO WIOSNA KUKIZOWCY PSSL NA TA DECYZJE TUPIA RACICAMI MOWI SAMO ZA SIEBIE I RADZE DLATEGO POMYSLEC
2 miesiące temu / ZBIGNIEW
 
Mam już dość szantażowania opinią ze zmarnuję głos.Nic się nie zmienia bo odpuszczamy z obawy o zmarnowanie głosu. Wybieram Konfederację , jeżeli tak postąpi więcej osób, to te głosy nie będą zmarnowane.
2 miesiące temu / Ryś
 
Tylko i wyłącznie KONFEDERACJA !!!
2 miesiące temu / Daro
 
Czy ktoś jest zdziwiony tym ruchem? Mniejsze, czy większe - zła nie będę wybierał.
2 miesiące temu / Wojtek
 
A PISjak zwykle rakiem. Anioł Stróż Polski mówił, że ten rząd nie jest właściwym. Dojj masz rację. Ja też pójdę zagłosować na PIS. Dam im drugą szansę. A może coś się wyklaruje w ciągu kolejnych 4 latach? Do innych sceptyków którzy tak lekcewazaco piszą, że po mszy św. Katolicy pójdą zagłosować, kim Wy jestescie i co robicie dla Polski? Uswiadamiacie? To dziękuję, mam własny rozum. Wspieranie inne partie finansowo, módlcie się i pokutujecie intensywnie? Jak nie, to proszę się nad sobą zastanowić.
2 miesiące temu / Qwerty
 
intencja by zwiększyć pulę leżącą na stole przed wyborcą.
2 miesiące temu / Raczej
 
Zdrajcy. Czego można było się po nich spodziewać! Chcą wygrać wybory żeby dalej Polskę niszczyć!
2 miesiące temu / Gosc
 
Szczucie na PiS ciąg dalszy.PCH 24=Onet Wstyd i hańba wam !
2 miesiące temu / wierny
 
Tyle się mówi o budzeniu narodu A ja jakoś tego nie widzę ile jeszcze dowodów trzeba aby stwierdzić że pis to nie jest katolicka partia... wszystkie obywatelskie ważne projekty trafiają do zamrażarki, tak pis słucha głosu obywateli. Kiedy ludzie w końcu zaczną myśleć... Dodam tylko iż głosowanie na osobę która reprezentuje poglądy niezgodne z prawem Bożym jest grzechem...
2 miesiące temu / Gabi2x2
 
ja nigdy na nich nie zagłosuje na PiS. Każdy, kto na nich głosuje bierze odpowiedzialność za poczynania tej rzekomo polskiej i rzekomo patriotycznej partii. Aborcje, rozdawnictwo, LGBT, ustawa 1066, ustawa 447 itd... Argument, że "ja też zaglosuje. no bo na kogo innego? glos np. na konfederacje jest de facto glosem zmarnowanym... " to tak jakby powiedzieć, skoro jest duży pożar, to nawet nie ma co próbować go gasić, bo to w ten sposób marnujemy tylko wodę. Poza tym te wszystkie sondaże przedwyborcze, to nic innego jak propaganda!! dane wyssane z palca! mająca nas utwierdzić, że nie ma sensu głosować na nic innego, skoro przewaga PiS jest tak miażdżąca!
2 miesiące temu / tomb
 
chyba nikt się nie zdziwił ?! pisowska Agenda 2030 działa i ma się dobrze !
2 miesiące temu / gender studies
 
Przypomnę: aborcja - jest, konwencja stambulska - jest, projekt stop pedofilii - przełożony, ustawa o zakazie propagandy lgbt - brak. PIS to partia konserwatywna, która kieruje się wartościami chrześcijańskimi TAK lub NIE - Podkreśl właściwe.
2 miesiące temu / nik
 
a PIS jest według ciebie prawicowy?
2 miesiące temu / do jj
 
Pedofile mają zagłosować na PiS. Każdy głos się liczy.
2 miesiące temu / intencja
 
ja też zaglosuje. no bo na kogo innego? glos np. na konfederacje jest de facto glosem zmarnowanym, czyli w ten sposob wspieramy lewicę. trzeba wybierac mniejsze zlo.
2 miesiące temu / do jj
 
i co z tego? i tak ludzie na nich zagłosują wracając z porannej Mszy...
2 miesiące temu / jj
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.