DZIŚ JEST:   22   WRZEŚNIA   2020 r.

Św. Maurycego z Towarzyszami
Św. Tomasza z Villanueva
 
 
 
 

Ochrona dzieci poczeka. Sejm przełożył pierwsze czytanie projektu „Stop Pedofilii” na „po wyborach”

Ochrona dzieci poczeka. Sejm przełożył pierwsze czytanie projektu „Stop Pedofilii” na „po wyborach”
Źródło: youtube.com/ Media Narodowe

Prezydium Sejmu zdecydowało, że najbliższe posiedzenie Sejmu zostanie przerwane w środę i wznowione po wyborach – oświadczył we wtorek wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki (PiS). Oznacza to, że pierwsze czytanie obywatelskiego projektu „Stop Pedofilii” odbędzie się już po wyborach parlamentarnych zaplanowanych na 13 października.

 

Mój klub wniósł propozycję do prezydium Sejmu, żeby środowe posiedzenie ograniczyć do jednego dnia ze względu na krótka kampanię wyborczą i prośbę posłów, żeby mogli jechać do okręgów. Prezydium Sejmu podjęło decyzję, że posiedzenie zostanie przerwane po jutrzejszych obradach i dokończone 15 października – zakomunikował Terlecki.

 

Terlecki zapewnił, że po przerwie do porządku obrad nie zostaną włączone nowe punkty. – Nie przewidujemy takiej możliwości, przyjęliśmy też program posiedzenia na 15 i 16 października – powiedział. Odnosząc się do uwag, że podobnej sytuacji dotychczas nie było, powiedział: „Nie potrafię powiedzieć na pewno, czy tak jest, ale jest to całkowicie zgodne z prawem i z regulaminem Sejmu. Kiedyś każde wydarzenie musi zdarzyć się po raz pierwszy”.

 

Źródło: TVP Info

TK

 

ZOBACZ TEŻ:

Czas zatrzymać deprawację dzieci! Projekt „Stop pedofilii” w Sejmie


DATA: 2019-09-12 07:00
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
3
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Czy w PiS jest tak wielu pedofili?
ponad 1 rok temu / obrzydliwe
 
To tylko świadczy jak skorumpowana i fałszywa jest obecnie rządząca opcja polityczna. Nie różni się w istotcie niczym od poprzedeniej. Zewnętrznie tylko obrzuca Polskę prawymi frazesami i obietnicami de fackto kipąc sobie z ludzi. Są tym samym jeszcze większymi łajdakami niż "obóz zdrady i zaprzaństwa" bo tamtem się z zaprzaństwem nie krył pod płaczczykiem pobożności i miłosierdzie obecny zaś czyni to nagminnie. Kto ma sumienie i miłość bliźniego jeszcze zdrowe ten będzie wiedział ma zrobić w Październiku.
ponad 1 rok temu / Krzysiek
 
PIS nie kiwnie palcem w tej sprawie po wyborach. Za żadnych rządów nie było tyle homoparad co za pisu, a w przyjmowaniu uchodźców przodujemy w Europie. Nie zrobili nic w sprawie ograniczenia aborcji. Po wyborach sprzedadzą nas Żydom, podwyższą opłaty za prąd i za wodę. Jedzenie już poszło do góry. To wilki w owczej skórze, które kupiły naród za 500+.
ponad 1 rok temu / Ala
 
@Andrzej Proszę napisać: co dobrego?! Tylko bardzo proszę bez wycieczek 500+ Bo to są pieniądze podatników zaciągnięte u banksterów. Spłacać je będą dzisiejsi obdarowani... Może 1066? A może ZUS dla cudzoziemców? Nie, na pewno panu Andrzejowi zaimponowała Ustawa 447!
ponad 1 rok temu / Ana
 
Pokładałam nadzieję w tej ustawie. Nie mogę w to uwierzyć, że rząd tak od niej ucieka! Mojego głosu Pis nie otrzyma. Nie dam się przekupić za żadne, żadne przywileje.
ponad 1 rok temu / Czytelniczka
 
Cóż bowiem za korzyść odniesie człowiek, choćby cały świat zyskał, a na swej duszy szkodę poniósł? Albo co da człowiek w zamian za swoją duszę? Mt. 16,26-27
ponad 1 rok temu / Nick
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.