DZIŚ JEST:   25   WRZEŚNIA   2020 r.

Św. Kleofasa
Bł. Ładysława z Gielniowa
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Nie chce mi się w to wierzyć. Natomiast prawda jest taka że skoro przemytnicy chcą 11000 euro za przemycenie jednego uchodźca to ktoś musi sponsorować zamieszki i napływ emigrantów do Europy.Jest to dobry interes który doprowadzi do wynarodowienia krajów i pomoże w rozwoju multi-kulti.
ponad 5 lat temu / Greg
 
Wielki dobroczyńca zwali nam na głowę imigrantów. Niech zabierze do izraela. Cwaniak dofinansuje przez kilka miesięcy a potem koszty poniesiemy my. Szkoda że nie pomoże powrócić do Ojczyzny Polakom, którzy stracili pracę i muszą wyjeżdżać za chlebem
ponad 5 lat temu / Krzyś
 
Ciekawe dlaczego do Polski? Żydostwo uparło się na Polskę. Na zachodzie mieliby lepsze warunki. Znając Żydów na pewno nie chodzi tylko o pomoc i dobro.
ponad 5 lat temu / KWIAT
 
Jeden sprawiedliwy ? A gdzie inni?
ponad 5 lat temu / Mirrro
 
piękny i szlachetny gest - jeśli jeszcze uwierzy w Chrystusa Pana, to będzie doskonały
ponad 5 lat temu / olo
 
Szkoda , że jest ich tak mało.
ponad 5 lat temu / cynik
 
Arabski miecz w rękach żydowskich.
ponad 5 lat temu / momus
 
@Jacek Masz jakiś problem? Przecież jest napisane, że dofinansowuje pobyt. Uciekł z Austrii, do Wielkiej Brytanii, ma obywatelstwo brytyjskie, co ma do tego Izrael? Polska jest jeszcze krajem chrześijańskim, więc łatwiej im się będzie zintegrować. Lecz swoje fobie, bo to już źle wygląda.
ponad 5 lat temu / yga
 
Czciciele mamony są nienawracalni
ponad 5 lat temu / Jacek
 
nie krytykować, bo może ma ochotę się nawrócić na chrześcijaństwo. W tym momencie, to co robi wymaga szacunku i pochwały. Cześć do pana George.
ponad 5 lat temu / stan
 
Każdy medal ma dwie strony. Oczywiście sfinansuje ich pobyt przez 12-18 miesięcy a co potem. A potem albo wrócą do domu albo otrzymają azyl i socjal. Dla żydów, chrześcijanie są większym wrogiem niż muzułmanie. A to z 2 powodów po pierwsze - chrześcijanie stoją wyżej moralnie i jak pisali Mędrcy Syjonu trzeba zniszczyć chrześcijaństwo aby przyszedł ich mesjasz, a po drugie jak w Syrii i Iraku nie będzie chrześcijan to będzie można walczyć z "terroryzmem" w celu powiększenia Izraela. Dobry uśmiech do złej gry. Obym się mylił co do intencji tego człowieka.
ponad 5 lat temu / Kamil
 
Skoro taki dobry to dlaczego nie sfinansuje przybycia chrześcijańskich imigrantów do izraela? To taka jego wdzięczność?Polska nie ma pieniędzy na zasiłki i emerytury a ten dobroczyńca zwala nam na głowę obcych. Co za tupet!
ponad 5 lat temu / Jacek
 
Porządny chłop.
ponad 5 lat temu / cieczym
 
Brawo.
ponad 5 lat temu / s
 
Wyjątek potwierdza regułę.
ponad 5 lat temu / sceptyczny
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.