DZIŚ JEST:   26   LUTY   2020 r.

Środa Popielcowa
Św. Aleksandra, biskupa
Św. Pauli Montal
 
 
 
 

Obrzydliwość zawsze w cenie. Słoweńska „artystka” nagrodzona za... karmienie psa własną piersią

Obrzydliwość zawsze w cenie. Słoweńska „artystka” nagrodzona za... karmienie psa własną piersią
Pixabay
#SZTUKA    #KULTURA    #ARTYSTKA    #NAGRODA    #FESTIWAL    #MAJA SMREKAR

Maja Smrekar to postępowa „artystka” od lat specjalizująca się w szokowaniu, a jej „dzieła” bez cienia wątpliwości można określić mianem co najmniej obrzydliwych. Nie zmienia to jednak faktu, że jej „projekty artystyczne” od lat cieszą się uznaniem wyznawców marksizmu kulturalnego, czego dowodzą kolejne nagrody przyznawane skandalistce.

 

Ostatni projekt Smrekar zatytułowany „K-9_topologu” otrzymał wyróżnienie na festiwalu Ars Electronic. Słowenka zaprezentowała na nim efekt swojej trzy letniej pracy polegającej na przedstawieniu więzi między ludźmi i zwierzętami.

 

Jak sama przyznała realizując go zamknęła się „na trzy miesiące ze swoimi czworonogami w niemal pozbawionym mebli pomieszczeniu”. Efektem pracy „artystki” to m.in. stworzenie zapachu o nazwie „I hunt nature and culture hunts me”, stanowiącego połączenie jej hormonów z hormonami psa. To jednak nic w porównaniu z innymi efektami pracy „artystki”.

 

Najważniejszym jej punkt stanowią bowiem film i zdjęcia zatytułowane „Rodzina hybrydowa”, na których widać, jak kobieta karmi szczeniaki swoją piersią w celu zgłębienia „socjologicznej i ideologicznej instrumentalizacji kobiecego ciała i karmienia piersią”. Smrekar powiedziała, że w tym czasie „uważała się za matkę i miała objawy urojonej ciąży, które wspierała farmaceutykami”.

 

To jednak nie wszystko. Smrekar zdecydowała się bowiem na eksperyment z udziałem jej komórki jajowej i nasienia psa. Z czystej przyzwoitości oszczędzimy Państwu dalszych szczegółów.

 

Jury festiwalu Ars Electronic doceniło „artyzm” Słowenki. Mało tego – ogłaszając informację na ten temat podkreślono, że kobieta „całkowicie poświęciła się dla sztuki”.

 

Nasuwa się pytanie: jakie projekty przedstawili w związku z tak wysoko postawioną przez Smrekar poprzeczką pozostali laureaci festiwalu?

 

 

Źródło: wprost.pl

TK

 

 

 

 


DATA: 2017-10-26 14:25
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Nic szokującego,tym bardziej,że zoofilia jest dozwolona od lat w wielu krajach zwłaszcza europejskich...W pozostałych krajach,to nadal temat tabu,ale tak samo powszechny...
ponad 2 lata temu / irena
 
Choroba psychiczna, wszystko w temacie.
ponad 2 lata temu / Karo
 
Jak dla mnie, to ta kobieta powinna zostać skazana za praktyki zoofilskie. Jedyny komentarz, jaki nasuwa mi się na myśl, jest taki, że artystka cierpi na jakąś chorobę, która skłania ją do podobnych dewiacji.
ponad 2 lata temu / Anka W.
 
Promowanie zoofili jako czegoś "normalnego" ciąg dalszy,wszystko wedle manońskich planów na polecenie zdrajcy z piekła.
ponad 2 lata temu / Alex Wolf
 
Kolejny kroczek ku ogłoszeniu zboczonego pociągu do zwierząt "normalną orientacją seksualną".
ponad 2 lata temu / r
 
Kiedyś taka "artystka" siedziałaby w psychiatryku, dzisiaj cieszy się podziwem "ludzi kultury" i dostaje za wytwory swojej chorej wyobraźni nagrody. Świadczy to o odbiorcach współczesnej tzw. "sztuki", których poziom jest na wysokości mniej więcej rynsztoka.
ponad 2 lata temu / pg
 


 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.