DZIŚ JEST:   25   SIERPNIA   2019 r.

XXI Niedziela zwykła
Św. Ludwika IX, króla
Św. Józefa Kalasancjusza
 
 
 
 

Obrzydliwe! Paryski Queer Week, czyli homopropaganda w najgorszym wydaniu – i to dla dzieci

Obrzydliwe! Paryski Queer Week, czyli homopropaganda w najgorszym wydaniu – i to dla dzieci
Zdjęcie ilustracyjne. Źródło: pixabay.com

Dziennik „Le Figaro” poinformował, że miejska biblioteka w Paryżu zorganizowała warsztaty dla dzieci w wieku od 7 do 14 lat w ramach tzw. Queer Week. W rzeczywistości chodzi o skandaliczną propagandę LGBT skierowaną na nieletnich.

 

„Le Figaro” twierdzi, że inicjatywa bazuje na dorobku współczesnej psychologii, która zachęca nas, byśmy uważali na pewne uprzedzenia modyfikujące nasze postrzeganie i rozumowanie. Mechanizmy sprytnie wykorzystywać mają firmy handlowe, proponując okresowe obniżki cen. Niestety, tego typu uprzedzenia mają być stosowane nie tylko w handlu.

 

Najbardziej radykalni aktywiści stali się mistrzami w takich manipulacjach, by narzucać swoje ideologie. Steoretyzowali również sztukę prowokacji. Ich metodą jest prowokowanie i szokowanie, by ludzie zaakceptowali to jako rozsądne pomysły, których wcześniej by nie zaakceptowali.

 

Trwający od 15 do 25 marca Queer Week stanowi tego doskonałą ilustrację. Ten tydzień wszelakich prowokacji został stworzony 10 lat temu przez studentów studiów politycznych, z moralnym i finansowym wsparciem ich uczelni, by utworzyć „przestrzeń do działania i refleksji na temat płci i seksualności”.

 

Ich dążenie do dekonstrukcji „dominacji” nie zna granic. Używa się wszystkiego (sprzeciw wobec „dyskryminacji gatunkowej” zwierząt, wegańska wojowniczość, teoria gender, radykalny feminizm) do walki w celu dekonstrukcji. Wspólnym wrogiem jest biały mężczyzna, ale także i kultura, dzieła, instytucje, które chce on dominować, by utrzymać  swoją władzę.

 

W sobotę 16 marca zaproponowano podstawy wewnątrzwspólnotowej „sprawiedliwości queer” w perspektywie zbiorowego budowania „życzliwego kolektywu” w celu odrzucenia „sprawiedliwości państwowej” a nawet „narzędzi feministycznych” (instytucjonalnych lub antyautorytarnych) stworzonych dla „hetero”.

 

Dla twórców tych „warsztatów”, wszystko jest dominacją – przede wszystkim natura i nauki o życiu. W ten sposób oskarża się medycynę o reprodukowanie wzorców dominacji płci i próby narzucania determinizmu biologicznego.

 

Dlatego feministyczne stowarzyszenie Les Flux, którego celem jest „przywrócenie wiedzy ginekologicznej”, zaprosiło w poniedziałek na „warsztat autochirurgii transwyłącznej”. Były lusterka, latarki i wzierniki.

 

W ramach akcji organizatorzy dali też broń masowej prowokacji, proponując zajęcia zatytułowane „The Antrum Fessue”, czyli jak grać pupą z przyjaciółmi, gdy jesteś antykapitalistą. I to wszystko przeznaczone dla dzieci!

 

 

FLC

 

 

 Zobacz także:

 

W obronie wyższych praw. Dlaczego musimy przeciwstawiać się legalizacji związków homoseksualnych?

 

W obronie wyższych praw


DATA: 2019-04-03 10:22
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
6
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

chory swiat puka do naszych drzwi....pis i tak to poprze bo od dobra dzieci wazniejsze sa stolki w unii jewropejskij...przykra prawda
5 miesięcy temu / qwe123
 
Zboczeńcy rozmnażają się przez werbowanie.
5 miesięcy temu / Tom Bombadil
 
Na szczęście już niedługo. Nadchodzący kalifat paryski zabroni podobnych festiwali!
5 miesięcy temu / gość
 
Obrzydliwe!!! Walczmy ze Złem !!! Dochowajmy Bogu wierności a wówczas my Polacy przetrwamy.
5 miesięcy temu / Irena
 
Żałosna próba odciągnięcia uwagi francuskich mediów i społeczeństwa do protestów "żółtych kamizelek" i realnych problemów jak podwyżki cen prądu i paliwa. Sam Macron jest żałosny.
5 miesięcy temu / Chris
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.