DZIŚ JEST:   01   GRUDNIA   2020 r.

Św. Edmunda Campion, męczennika
Św. Eligiusza, biskupa
 
 
 
 

Obrońcy życia pomogli 100 osobom w odejściu z aborcyjnego przemysłu

Obrońcy życia pomogli 100 osobom w odejściu z aborcyjnego przemysłu

Dzięki wsparciu obrońców życia ponad setka osób zakończyła pracę dla Planned Parenthood i innych klinik dokonujących aborcję – ujawniła Abby Johnson. Z aborcyjnym przemysłem zerwała m. in. pracownica Kermita Gosnella, „lekarza” skazanego na dożywocie.


„Kilka tygodni temu zapowiedzieliśmy, że zbliżamy się do setnego byłego pracownika kliniki aborcyjnej. Z wielką radością ogłaszam, że osiągnęliśmy ten cel. 101 byłych pracowników przemysłu aborcyjnego przyłączyło się do naszej organizacji” - pisze Johnson, kierująca inicjatywą And Then There Were None. Jak podkreśla, jej grupa jest pierwszą „organizacją o zasięgu krajowym”, która pomaga pracownikom w odejściu z aborcyjnych ośrodków.


Inicjatywa okazuje się być skuteczna. Z przemysłem aborcyjnym zerwała była pracownica „kliniki” Gosnella, jak również 4 byłych pracowników ośrodka z Houston. Teraz te osoby dążą do zamknięcia centrum aborcyjnego Douglasa Karpena i pozbawienia mężczyzny prawa do wykonywania zawodu lekarza.


- Nasza organizacja jest niewielka, kadra działa na zasadzie wolontariatu i nie posiadamy żadnego budżetu. Ale Bóg rozwiązał ten problem za nas. Planned Parenthood wysłał wiele e-maili do swoich pracowników, w których przed nami ostrzegali i odradzali jakiekolwiek kontakty. Ale to się obróciło przeciwko Planned Parenthood. Wkrótce otrzymaliśmy wiele telefonów od pracowników, którzy desperacko chcieli uciec z przemysłu aborcyjnego, ale nie wiedzieli, czy mogliby samemu zrobić ten krok – tłumaczy.Źródło: lifesitenews.com

Marcin Rak


DATA: 2014-04-15 08:39
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

+
ponad 6 lat temu / Asia
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.