DZIŚ JEST:   11   GRUDNIA   2019 r.

Św. Damazego I, papieża
Św. Daniela, pustelnika
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Dlaczego w imię smutnego i ciężkiego życia NIEKTÓRYCH rodzin, agitujesz za prawem do mordowania WSZYSTKICH dzieci podejrzewanych o chorobę? Nawet tych które w rzeczywistości urodziłyby się zdrowe? Nawet tych których choroba nie powodowałaby smutnego i ciężkiego życia ich rodzin? Dlaczego nie zaproponujesz by dzieci najpierw się urodziły, a dopiero potem by zamordować te które według ciebie będą problemem? Przynajmniej byłbyś konsekwentny, czyli pokazał podstawy do szukania u ciebie zdolności do rozumienia. I nie proponuj nam, oburzonym mordowaniem niewinnych dzieci, braku emocjonalnego nastawienia. Każdy kto nie jest bezdusznym psychopatą podchodzi emocjonalnie do morderstw niewinnych. Ty tego nie jesteś w stanie zrozumieć? Dopóki jak ognia unikasz odpowiedzi na zadane pytania, nie oczekuj by traktować cię jako potrafiącego pisać ze zrozumieniem.
10 miesięcy temu / pytanie do klik
 
z którego zdania w moim pierwszym poście wywnioskowałeś że jestem za aborcją?? "straszne skutki" to smutne i ciężkie życie tych rodzin w których urodzą się te dzieci (bo pomyłki są w obie strony) ,mniej emocjonalnego nastawienia + czytanie ze zrozumieniem
10 miesięcy temu / klik do pytanie do klik
 
Morderstwo zostaje morderstwem i legalizacja aborcji nie spowoduje że mordercy będą szczęśliwsi a ich życie będzie miało większy sens z krwią na rękach. Przyzwolenie na Mordowanie niewinnych dzieci do nicze dobrego nie doprowadzi. Chcesz prawa do zabijania dzieci to zacznij od siebie skoro uważasz ,że to dobre. Logiczne?
10 miesięcy temu / Do zwolenników aborcji
 
OK, czyli udajesz troskę o chore dzieci, skoro popierasz rozwiązanie tego dla ciebie "problemu" tylko poprzez zamordowanie tych chorych, a przy okazji zamordowanie zdrowych u których błędnie zdiagnozowano chorobę, tak? A także OK, bo domagasz się zniesienia karalności morderstw dzieci już narodzonych, tak? OK, bo kłamiesz jakoby katolicy uparcie nie widzieli potrzeby troski o narodzone chore dzieci, tak? Jak można troszczyć się o zdrowie ludzi którzy nie żyją, bo zabili ich bezduszni egoiści o poglądach tak samo bezmyślnych jak twoje?
10 miesięcy temu / pytanie do klik
 
dokładnie ,może ciebie zrozumieją bo mnie zaatakowali za zwrócenie uwagi na to że nie myślą o pomocy i odpowiedzialności
10 miesięcy temu / klik do tak to widzę
 
OK ale czemu uparcie nie widzisz drugiej strony że urodzą się chore dzieci(niech się urodzą ) którym nikt nie pomoże bo nie ma jednoczesnych prac nad przygotowaniem tej pomocy -tak brzmiał tekst i to wy nie rozumiecie co czytacie
10 miesięcy temu / @pytanie do klik
 
Masakra komentarze tylko na osobę KLIK! Ludzie obudzcie się Różaniec do dłoni i błagać każdy dzień o Ratunek dobrą przyszłość dla Polski! Nie POTEM i OBOJĘTNOŚĆ nas do niczego dobrego nie doprowadzi!
10 miesięcy temu / GOSC 31
 
Nie chcą się zgodzić na zakaz aborcji, bo to by oznaczało wzięcie odpowiedzialności za dzieci, które urodzą się chore. Nie chcą przeznaczyć dodatkowych pieniędzy dla opieki nad tymi dziećmi, wolą te pieniądze roztrwonić na swoich. Przecież od czasu tzw. demoludów przybyło 6 razy więcej urzędników do kontrolowania nas i liczenia naszych pieniędzy (w ZUS, US, w różnych służbach kontroli). I to pomimo,że ludności jest mniej. Wszystkim tym ludziom trzeba zapłacić aby ich wybierali i nie likwidowali stanowisk. Mamy nowoczesność, komputery, SI, innymi słowy "cuda na kiju", a ilość biurokracji się zwiększa, zamiast uprościć procedury i podatki to wydaje się na tego typu sprawy. Takie dzieci są na ostatnim miejscu. A gdzie empatia? Gdzie nasze człowieczeństwo?
10 miesięcy temu / tak to widzę
 
TK robi to, czego sobie życzy Kaczyński, a Kaczyński nie zgadza się na ograniczanie aborcji, podobnie jak jego nieżyjący brat. Dlatego TK nie rozpatrzy tego wniosku.
10 miesięcy temu / Janek
 
Jeśli pro-lajferów uważasz za hipokrytów, to dlatego bo sam jesteś hipokrytą. Skoro twierdzisz że zakaz mordowania nienarodzonych nie zmniejsza ilości morderstw, to czemu nie jesteś konsekwentny i nie domagasz się zniesienia karalności morderstw dzieci już narodzonych? Jesteś też hipokrytą bo udajesz troskę o chore dzieci, a popierasz rozwiązanie tego dla ciebie problemu tylko poprzez zamordowanie tych chorych.
10 miesięcy temu / do hipokryty
 
Serio nie rozumiesz swoich ataków na obrońców mordowanych dzieci? Czyli nie rozumiesz co piszesz? "Działanie skazane na porażkę i straszne skutki" - jakież to straszne skutki są z narodzenia dzieci zdrowych, u których błędne zdiagnozowano chorobę?
10 miesięcy temu / pytanie do klik
 
Po pierwsze:Trybunał niczego nie musi. A jeżeli już to zrobić to, co każą ci co uczynili trybunalistów trybunalistami. Po drugie: pro-liferów uważam za hipokrytów, bo nie przyjmują do wiadomości, dzięki bardzo rygorystycznemu prawu antyaborcyjnemu działa w Polsce i na zachodzie, na użytek klientek z Polski potężne podziemie tej "branży".Prawny zakaz aborcji nie zmniejsza jej wielkości, tylko ją utajnia, pozwalając udawać, że dzięki zakazom problem znika.Po trzecie:horyzonty moralne pro-lferów kończą się na narodzeniu dziecka upośledzonego- a co potem, jaka jest pomoc z ich strony dla rodziców i samych narodzonych upośledzonych, szczególnie w wieku dorosłym?
10 miesięcy temu / 20.01 - 18:22
 
Obecnie świat przez aborcję zabija ROCZNIE -> 42 miliony ludzi. Dla porównania II WŚ pochłonęła łącznie 40 milionów ofiar /za Ian Kershaw ?Do piekła i z powrotem. Europa 1914-1949?/ a I WŚ 10 milionów. W Polsce 95% mordowanych dzieci jest najpewniej zdrowych. Co moze zrobic Bóg - jedyny Dawca życia i śmierci człowieka ? Będzie to dalej znosił czy zatrzyma ludzką pogardę dla Niego? Obserwujemy dobrowolny holokaust całej ludzkości. Koniec czasów.
10 miesięcy temu / mwj
 
nie rozumiem ataków ,chce tylko żeby po narodzinach dzieci i rodziny nie zostały same
10 miesięcy temu / klik
 
Część z tych dzieci narodzi się zdrowa, gdyż diagnozy czasami są błędne. Czemu aż tak nienawidzisz te dzieci że ich narodzenie uważasz za straszne?
10 miesięcy temu / pytanie do klik
 
każdy widzi tylko ten kawałek problemu który mu pasuje, @maja -dziwne wnioski -bo chcę żeby pomoc była nie tylko na chwilę?,@Krakusik-napisałam przecież -JEDNOCZESNE myślenie nad pomocą a nie dopiero jak będzie problem i matki padną ze zmęczenia
10 miesięcy temu / klik do mwj i innych
 
@klik : Potrafisz zrozumieć tekst czytany? "[..] 95 proc. dzieci oskarżonych często niesłusznie o Zespół Downa lub inne wady genetyczne.[..]
10 miesięcy temu / mwj
 
Najgorsze jest to że szatan w tym siedzi posługuje się złymi ludźmi robi wszystko żeby zakazu aborcji w Polsce nie było. Czasami już się wydaje że zło jest potezniejsze od Dobra że zło swoje ostatnie słowo powiedziało ale nie można tak myśleć! Nie możemy się poddawać! Sami bez Pana Boga i Królowej Polski nic nie zdołamy.
10 miesięcy temu / Ona
 
@klik Jakie widzisz rozwiązanie? To takie trochę agnostyczne gadanie. Pan Bóg na niebie a my na ziemi. Przecież za śmierć każdego abortowanego człowieka zapłacimy, gdyż jest to grzech wołający o pomste do nieba. Jeżeli wszystko racjonalizujesz, to wiedz, że Boga tym nie przekupisz. Kiedyś na świat przyjdzie straszliwa kara za okrucieństwo aborcji. A gledzenie o Miłosierdziu Boga, gdy wielu ludzi nie chce zaprzestać procederu zabójstw nienarodzonych należy odłożyć na półkę.
10 miesięcy temu / Krakusik
 
Do klik Czy zdajesz sobie sprawę, ze stajesz w szeregu szerzycieli cywilizacji śmierci !
10 miesięcy temu / maja
 
działanie skazane na porażkę i straszne skutki jeśli JEDNOCZEŚNIE nie będzie prac nad dożywotnią pomocą i opieką nad tymi dziećmi i ch rodzinami ,bo to nie tylko zespół Downa ,to cała masa straszliwych zniekształceń i chorób ,a akcja kończy się na narodzeniu
10 miesięcy temu / klik
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.