DZIŚ JEST:   18   STYCZNIA   2021 r.

Św. Małgorzaty Węgierskiej
Bł. Reginy Protmann
 
 
 
 

Obrońcy życia: W Polsce nikt nie odpowiada za aborcję farmakologiczną

Obrońcy życia: W Polsce nikt nie odpowiada za aborcję farmakologiczną
Fot. StronaZycia.pl

Kobiety, które zakupiły pigułki aborcyjne, ponownie dostają wezwania na policję. To oznacza, że trwa śledztwo w sprawie pomocnictwa w farmakologicznym uśmiercaniu dzieci. Serwis fundacji Pro – Prawo do Życia zachęca do zgłaszania organom ścigania przypadków przestępczego procederu, który od dawna pozostaje w Polsce praktycznie bezkarny.

 

 

W ślad za jednym z proaborcyjnych portali StronaZycia.pl pisze, iż stróże prawa wciąż wzywają na przesłuchania kobiety, które dały się skusić proaborcyjnej propagandzie. Chociaż w polskim prawie matki wciąż pozostają bezkarne bez względu na okoliczności, w jakich dokonują mordów na własnych dzieciach, to jednak – przynajmniej teoretycznie – odpowiedzialność karną mogą ponieść osoby nakłaniające do aborcji bądź udzielające pomocy w zabójstwie.

 

Jak podkreśla serwis jednej z najbardziej znanych polskich organizacji pro-life, ta obligatoryjna abolicja jest w rękach handlarzy śmiercią mocnym argumentem.

 

„30 tysięcy dzieci. Tyle, według ostrożnych szacunków, każdego roku jest zabijanych w Polsce przez własne matki za pomocą pigułek aborcyjnych. 30 tysiącom dzieci nie jest dane się narodzić. W wyniku decyzji matek ich los to spuszczenie w toalecie, wyrzucenie do śmietnika w worku foliowym albo zakopanie w ziemi. Niektóre z nich, jeśli aborcja dokonywana jest późno, rodzą się żywe i umierają w męczarniach, dusząc się, walcząc o oddech. Niektóre z nich umierają już w szpitalach, bo aborcja nie do końca się udaje, a matki dostają krwotoków i wzywają karetki” – informuje Pro – Prawo do Życia. 

 

– Przestępczość aborcyjna w Polsce kwitnie. W tej chwili nikt nie ponosi żadnej odpowiedzialności za to, że dzieci są zabijane we własnych domach przez własne matki. Nikt nie ponosi odpowiedzialności za to, że pigułki aborcyjne można w polskim internecie kupić bez żadnego wysiłku. Nikt nie ponosi odpowiedzialności za to, że aborcja jest promowana w polskich mediach, na portalach społecznościowych i na forach internetowych – mówi Anna Szczerbata, przedstawicielka Fundacji.  

 

Wiele jednak wskazuje, że śledztwo prowadzone w sprawie osób i organizacji, które ostentacyjnie namawiają kobiety do dzieciobójstwa, jednak trwa. „Miesiąc temu ponownie przesłuchano Justynę Wydrzyńską, Natalię Broniarczyk i Karolinę Więckiewicz z killing-teamu. I na nie przyjdzie pora” – czytamy na portalu StronaZycia.pl.

 

Z kolei jedna z proaborcyjnych witryn zamieściła informację, że klientki krwawego biznesu otrzymują wezwania na komisariaty.

 

„(…) Warto (…) pamiętać, że wśród tych kobiet są nastolatki, próbujące zataić fakt zagrażającego ich życiu zabiegu przed rodzicami. Są również kobiety próbujące zabić dziecko w tajemnicy przed jego ojcem. Zgłoszenie na policję faktu takiej próby może przede wszystkim to dziecko ocalić” – przypominają obrońcy życia.

 

Fundacja prowadzi mobilną kampanię zatytułowaną „Stop biznesowi śmierci”. Po miastach Polski (ostatnio m.in. Warszawy) krąży samochód fundacji z wizerunkami liderek „Aborcyjnego Dream Teamu” oraz fotografią przedstawiająca jedną z ofiar farmakologicznej aborcji. Pojazd jest często blokowany przez lewicowych „aktywistów”.

 

Organizacja Pro – Prawo do Życia opracowała także przewodnik „Jak rozmawiać o aborcji?”, z którego można się dowiedzieć, jak faktycznie wygląda zabijanie nienarodzonych za pomocą środków farmakologicznych, jak działa mafia aborcyjna – m.in. jakimi metodami skłania kobiety do dzieciobójstwa. Materiały na temat przestępczości aborcyjnej można znaleźć także na witrynie www.pigulkiaborcyjne.info.

 

 

Źródło: StronaZycia.pl

RoM

 

 


DATA: 2020-11-23 18:48
 

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
7
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

co ma ilość do tego żeby informować rzetelnie z czym się zderzysz
1 miesiąc temu / do 0101
 
do aha - 30 tysięcy wad letalnych rocznie?
1 miesiąc temu / 0101
 
Otóż to, aborcja farmakologiczna w Polsce jest legalna, morderczynie są bezkarne. I od tego trzeba było tak naprawdę zacząć. Polskie prawo wcale nie należy do najbardziej restrykcyjnych w Europie - bo morderczynie są bezkarne. Mało tego nie zabrania się im chociażby uczyć, czy wychowywać czyjeś dzieci.
1 miesiąc temu / marcin
 
gdzie obrońcy życia z obrazkami wad letalnych ? bardziej drastyczne
1 miesiąc temu / aha
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.