DZIŚ JEST:   04   SIERPNIA   2020 r.

Św. Jana Marii Vianneya
Św. Rajnera ze Splitu, męczennika
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Pod płaszczykiem ładnych haseł wciskanie dla korporacji GMO, szczepionek i antymoralności.
ponad 2 lata temu / Obywatel
 
es wyjaśnił wszystko. Ja tylko dodam: jak wielu zwolenników takich i podobnych programów zgromadzą ci, którzy oświadczą, że ich celem jest zniszczenie człowieka?
ponad 2 lata temu / Eulalia
 
@ollek: Chyba nie czytałeś dokładnie. Owszem, ma to zrobić realizując "zrównoważony rozwój" tj. zmniejszenie liczby ludności świata z 7 mld do 1 mld. Już to robi. Rundap i GMO w żywności, komórki abortowanych dzieci w pepsicolach powodują raka, szczepionki powodujące bezpłodność, autyzm, raka, chemtrails, niewydolna służba zdrowia, likwidacja rodzimego rolnictwa(dopłaty dla rolników np. z UE za nic-nie robienie) i przejęcie rynku żywności przez globalne korporacje , promocja aborcji i eutanazji, walka z chrześcijaństwem ponieważ głosi prawdziwy sens życia i do niego motywuje. Dodatkowo polityka multi-kulti już powoduje lokalne konflikty czyli wojny czyli morderstwa na tle religijnym i narodowościowym. I wychowanie genderowego pokolenia bez tożsamości i bez umiejętności obrony przed wrogiem-mordercą. Tym zajmuje się ONZ. Władcy świata tylko podżegają i dopuszczają wszystkie te zbrodnie, nic więcej. "Anioły" po prostu. Antychrys.
ponad 2 lata temu / es
 
@ollek: tak tak tak, to samo miał zrobić ateistyczny komunizm. A w praktyce: wpędził w biedę, zniewolił lub wymordował miliony ludzi. Czy jest Pan konsekwentny w poglądach i też Pan twierdzi, że nie ma w tym nic złego?
ponad 2 lata temu / r
 
Cel 1 Zakończyć ubóstwo wszędzie we wszystkich jego formach Cel 2 Zakończyć głód, osiągnąć bezpieczeństwo żywnościowe i poprawę żywienia oraz promować zrównoważone rolnictwo Cel 3 Zapewnić, zdrowe życie i promować dobre samopoczucie dla wszystkich w każdym wieku Cel 4 Zapewnić, integracyjną i sprawiedliwą jakościową edukację i promowanie możliwości uczenia się przez całe życie Cel 5 Osiągnąć równość płci i awansu dla wszystkich kobiet i dziewcząt Cel 6 Zapewnić dostępność i zrównoważone zarządzanie zasobami wody i urządzeń sanitarnych dla wszystkich Cel 7 Zapewnić dostęp do niedrogiej, niezawodnej, trwałej i nowoczesnej energii dla wszystkich Cel 8 Wspierać trwały, zintegrowany i zrównoważony wzrost gospodarczy, pełne i produktywne zatrudnienie i godną pracę dla wszystkich Cel 9 Budować prężną infrastrukturę, promować integracyjną i trwałą industrializację oraz wspierać innowacyjność Cel 10 Zmniejszać nierówności w krajach i pomiędzy krajami Cel 11 Sprawić
ponad 2 lata temu / ollek
 
Antychryst też ma się objawić jako ktoś kto będzie ludzi jednoczyć walczyć z przemocą podziałami a potem pokaże dopiero jaki jest zły ja dla onz już od lat nie wierzę
ponad 2 lata temu / Dana
 
Jeśli ktoś przeczytał, ten wie, że Agenda 2030, ma do tego czasu (2030 roku) : 1.wyeliminować ubóstwo 2. wyrównać poziom życia w różnych zakątkach świata. Nie ma w tym nic złego, prawda?
ponad 2 lata temu / ollek
 
Normalnie jak jakiś antychryst onz łapy precz od naszych dzieci
ponad 2 lata temu / Dana
 
Niech sobie łeb zrównoważą to może im rozum wróci
ponad 2 lata temu / ad
 
onz-idz precz szatanie!!!!
ponad 2 lata temu / hmmm
 
sługusy diabła wprowadzają swoje durne antyludzkie pomysły, koniecznie trzeba wyjść z unii z tego współczesnego babilonu
ponad 2 lata temu / pibrox
 
Dlatego tak ważna jest rodzina i to, czego się w niej uczy! Ona musi chronić przed zarówno szkolną, jak każdą inną trucizną i kłamstwami!
ponad 2 lata temu / Eulalia
 
Kiedy, jak nie od najwcześniejszych lat życia, czynić miazgę z umysłu?
ponad 2 lata temu / Eulalia
 
Globalny kibuc. Nigdy i nigdzie się nie udało, ale utopia wiecznie żywa. Tym razem ofiary będą liczone w miliardach. Chryste ratuj !
ponad 2 lata temu / Pejot
 
Czyli wdrażanie NWO.
ponad 2 lata temu / Rafał
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.