DZIŚ JEST:   25   STYCZNIA   2021 r.

Nawrócenie św. Pawła Apostoła
Bł. Henryka Suzo
 
 
 
 

Obowiązkowa seksedukacja 6-latków w szkołach. Hiszpanie budzą się z letargu i protestują

Obowiązkowa seksedukacja 6-latków w szkołach. Hiszpanie budzą się z letargu i protestują
Zdjęcie ilustracyjne. Źródło: pixabay.com

Przyjęta przez skrajnie lewicowy rząd Pedro Sancheza ustawa edukacyjna wprowadza obowiązkową edukację seksualną w szkołach dla dzieci już od 6 roku życia. Rodzice dostrzegają niebezpieczeństwo. W kilkudziesięciu miastach Hiszpanii wybuchły protesty.

 

Po zatwierdzeniu ustawy przez parlament na ulicach kilkudziesięciu hiszpańskich miast wyszli obywatele manifestując swój brak zgody na wczesną seksualizację dzieci. Jak głosi bowiem dokument, „podczas zajęć w szkole podstawowej uczniowie będą musieli poznać i ocenić ludzki wymiar seksualności w całej swojej różnorodności”.

 

A to nic innego jak promocja ideologii gender, seksualnych dewiacji oraz zachęcanie dzieci do zachowań seksualnych mocno wyprzedzających ich etap rozwoju. Co ciekawe, w Hiszpanii to już ósma tego rodzaju ustawa edukacyjna przyjęta w parlamencie. Tym razem z szerokim poparciem m.in. socjalistów i skrajnej lewicy.

 

Na tym nie koniec reform edukacyjnych. Lewica chce bowiem likwidacji szkół prywatnych finansowanych przez państwo, a spory w tym sektorze udział mają szkoły katolickie. Motorem do takich działań jest populizm. Lewica uważa bowiem, że państwo niepotrzebnie płaci Kościołowi, zamiast finansować edukację publiczną i laicką. Rzeczywistość jest zgoła odmienna, bo katolickie placówki stanowią sporą ulgę dla finansów publicznych. Więcej, lewicowi politycy chętnie w nich kształcą swoje dzieci.

 

Źródło: radiomaryja.pl

MA


DATA: 2020-11-24 09:29
 

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
1
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Jak się wybiera komunistów to się tak ma.. Cieszcie się Hiszpanie że wam jeszcze nie gwałcą Rewolucjonisci waszych kobiet. Dzieci już tak. Na początek w szkole...
2 miesiące temu / Apostoł
 
No to teraz w Hiszpanii dzieci będą przychodziły do dziadków i zamiast pytać "dziadek,babcia,powiedzieć wam nowy wiersyk,zaśpiewać piosenkę o karsnoludkach"?One będą pytały "dziadek,babcia powiedzieć wam ile mamy różnych płci innych niż mama i tata","pokazać wam jak można sobie zrobić dobze"?Wiem,że te ostatnie sława są drastyczne dla wielu,ale do tego się sprowadzą dziecięce umiejętności wyniesione ze szkół i przedszkoli.Dzieci są szczere do bólu,więc będą się chwalić nową wiedzą aż dorosłym domownikom kapcie spadną.Dziś przedszkolaki i pierwszoklasiści do upadłego potrafią zamęczać otoczenie wierszykami i piosenkami,których nauczyła pani,to jak myślicie,nie będą się popisywać swoja nowonabytą wiedzą i umiejętnościami,których wyuczono ich w "szkole"?Po za tym taka wczesna edukacja nauczy te dzieci,że żadna dewiacja,zboczenie,degeneracja nie jest niczym nagannym,godnym najwyższego potępienia.Tego chcą tamtejsi politycy,żeby im wyrosło zdegenerowane społeczeństwo?
2 miesiące temu / ciekawetowszyst
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.