DZIŚ JEST:   09   SIERPNIA   2020 r.

XIX Niedziela zwykła
Św. Teresy Benedykty od Krzyża
Św. Kandydy Marii od Jezusa
 
 
 
 

Obłęd poprawności politycznej. Imigranci dopuszczają się zbrodni, bo taką mają „kulturę”

Obłęd poprawności politycznej. Imigranci dopuszczają się zbrodni, bo taką mają „kulturę”
Zdjęcie ilustracyjne.

Mimo iż w Szwecji dochodzi do bardzo dużej liczby przestępstw seksualnych popełnianych przez uchodźców na Szwedkach, tamtejsze media wolą ten temat przemilczeć. Zamiast tego tłumaczą pedofilskie zapędy części przybyszów ich „kulturą”.

 

Media mainstreamowe milczą na temat procederu przestępstw seksualnych popełnianych przez uchodźców na Szwedkach. Przeprowadzone w tym roku prywatne śledztwo pokazuje tymczasem, że to właśnie przybysze odpowiadają za lwią część z przypadków molestowania i gwałtów - w latach 2012-2017 rodowici Szwedzi odpowiadali „tylko” za 6,7 proc. takich przestępstw. Aż 60 proc. skazanych w tym obszarze to azylanci. Dominują wśród nich Afgańczycy, Irakijczycy i Somalijczycy.

 

Zamiast nagłośnić ten problem, szwedzkie media wolą jednak unikać „stygmatyzowania” uchodźców i zgodnie z kanonami politycznej poprawności przedstawiają ich w bardzo ambiwalentnym świetle, unikając sedna sprawy.

 

Jak podaje niemiecki portal unzensuriert.de, w czerwcu tego roku państwowa telewizja szwedzka SVT rzeczywiście zajęła się gwałtami popełnianymi przez uchodźców, ale tylko… w obrębie grupy imigranckiej. W nakręconym reportażu ani słowem nie wspomniano o gwałtach na szwedzkich kobietach. Materiał przedstawił za to pięć przypadków molestowania i gwałtów na młodych Afgańczykach, których dopuścili się inni Afgańczycy.

 

Wszystko opatrzono bardzo wyczerpującą informacją o kulturowych zwyczajach Afganistanu, gdzie wykorzystywanie seksualne nieletnich jest społecznie akceptowaną normą. Telewizja pouczyła na przykład o obyczaju „bacha bazi”, polegającą na kupowaniu biednych chłopców przez bogatych mężczyzn. Tacy niewolnicy muszą przebierać się w damskie suknie i tańczyć na różnych uroczystościach, będąc regularnie molestowani i gwałceni.

 

Jak zwraca uwagę portal unzensuriert.de jest zastanawiające, że o ile w tym przypadku telewizja SVT nie ukrywa tożsamości sprawców, to gdy dochodzi do ataków na rodowite Szwedki – tożsamość napastników jest zazwyczaj skrzętnie ukrywana.

 

 

Źródło: unzensuriert.de

Pach

 

 

 


DATA: 2017-10-31 12:40
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
1
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Zapewne Szwedzi swoim mężczyznom zakupią kozy ponieważ kobiety będą na usługach analfabetów ,,beduinów'' o czym tubylcy zapewne jeszcze nie wiedzą.Blokowanie informacji jak w Polsce za czasów komuny doprowadziło do upadku naszego państwa, tylko totalna rewolucja jest w stanie zlikwidować pospolite ,,naukowe'' zaślepienie.
ponad 2 lata temu / henryk
 
Marzysz o byciu zgwałconą? Biedactwo...
ponad 2 lata temu / do ala wilk
 
To są nachodźcy a nie uchodźcy. Ci którzy tu przyszli nie cierpią prześladowań, sami przyszli nieść prześladowanie. Takie dane liczbowe i dotyczące ich "wyznania" publikują portale brytyjskie ale postępowcy nie potrafią czytać.
ponad 2 lata temu / nie
 
Gdyby nie ta poprawność polityczna, którą tak krytykujecie, uchodźców spotkałyby okropne prześladowania, nawet tych, którzy nie mają z przestępstwami nic wspólnego. Oni już wystarczająco dużo przeszli. Polscy katolicy do dziś się nie zasymilowali, uchodźcy tym bardziej potrzebują czasu. Są tu przecież stosunkowo niedawno.
ponad 2 lata temu / Postępowiec
 
A w Polsce w weekend zginęło 9 osób na drogach ale lepiej zginąć w wypadku spowodowanym przez pijanego białego Słowianina niż w zamachu terrorysty islamskiego
ponad 2 lata temu / ala wilk
 
"Siekiera motyka piłka szklanka, w nocy nalot w dzień łapanka , im KULTURA nie zabrania robić takie polowania" ??? :-)
ponad 2 lata temu / mk
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.