DZIŚ JEST:   16   PAŹDZIERNIKA   2019 r.

Św. Jadwigi Śląskiej
Św. Gerarda Majelli
 
 
 
 

Obietnice Trumpa. Rywal Hillary Clinton przekonywał do siebie naszych rodaków

Obietnice Trumpa. Rywal Hillary Clinton przekonywał do siebie naszych rodaków
Fot. REUTERS/Mike Segar/Forum
#TRUMP    #AMERYKA    #CLINTON    #WOJSKO    #WYBORY    #POLONIA    #USA    #BIAŁY DOM    #KAMPANIA    #ARMIA    #POLACY    #ZBROJENIA

Republikański kandydat do prezydenckiego fotela w Stanach Zjednoczonych Donald Trump zabiegał w Chicago o głosy Polaków – obywateli USA.„Polacy w USA to niezwykle ważna społeczność. Administracja Trumpa będzie przyjacielem Polski, wszystkich Amerykanów polskiego pochodzenia. Polska była silnym sojusznikiem Ameryki. Polska podtrzymała ogień wolności w trakcie Zimnej Wojny. Polska dostarczyła żołnierzy dla koalicji w Iraku i Afganistanie” – przekonywał kandydat podczas przemówienia w chicagowskiej siedzibie Polish National Alliance.


„Docenimy polskie doświadczenia. Chcemy silnej Polski, silnej Europy Wschodniej jako twierdzy bezpieczeństwa i wolności. Polska jest jedynym z pięciu krajów NATO, które wydaje 2 procent PKB na obronę. Chcemy by NATO było silne, to oznacza że chcemy by więcej krajów podążało za przykładem Polski. Gdyby inne kraje NATO wydawały tyle na obronność co Polska, to wszyscy nasi sojusznicy byliby bezpieczniejsi. I ludzie czuliby się lepiej jeśli chodzi o NATO. Będziemy pracować z Polską nad wzmacnianiem NATO, nad wzmocnienie roli NATO w walce z terroryzmem” – zapewniał rywal Hillary Clinton.

 

RoM

Źródło: 300polityka.pl


DATA: 2016-09-28 20:37
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Prezydent Roosevelt aby uzyskać polskie głosy w wyborach, też obiecywał Polonii, że obroni naszą Ojczyznę przed sowietami. I co się stało? Sprzedał nas sowietom w Jałcie. Bądźmy ostrożni!
ponad 2 lata temu / Antek1953
 
Powiedziałabym to samo co Donald Trump, ale nie chce mi się gadać.
ponad 3 lata temu / Hilary Clinton
 
Przejęliśmy wasz kraj (pakt Jaruzelski-Rockefeller), za waszą zgodą zniszczyliśmy waszą gospodarkę (A.Gwiazda), wspólnie z wami rozpoczęliśmy destrukcję państw Bliskiego Wschodu (ropa i in.), grzecznie prowokowaliście Rosję przez ostatni rok żebyśmy mogli pozyskać ją jako sojusznika w wojnie globalnej z Chinami, teraz chodzi nam o wasze 2%PKB - macie je wydać u nas. Największym waszym atutem jest oddanie swojego państwa na potrzeby naszej wojny, gdyż chętnie giniecie za "przyjaciół swoich". Udało nam się was oszukać, dlatego w USA ludzie czują się lepiej a NATO jako narzędzie NWO jest coraz silniejsze.
ponad 3 lata temu / Donald Trump
 
Ona łże by nie przegrać, on kłamie by wygrać.
ponad 3 lata temu / John Galt
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.