Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   17   LISTOPADA   2019 r.

XXXIII Niedziela zwykła
Św. Grzegorza z Tours
Św. Elżbiety Węgierskiej
Św. Grzegorza Cudotwórcy
 
 
 
 

O ks. Lemańskim, narodowcach i Palikocie


Czy warto być posłusznym biskupowi, czy słuchać się "Wyborczej"? I kogo chce fotografować Palikot? O ks. Lemańskim i porażkach lewicy rozmawiają Krzysztof Gędłek i Łukasz Karpiel - redaktorzy PCh24.pl


DATA: 2013-10-02 10:29:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Ciekawe czy p. Michnik pragnąłby aby jego dziennikarzy charakteryzowała "czupurność" i nieposłuszeństwo wobec zwierzchników? Na przykład w sprawie powiedzmy... POceny Okagłego Stołu?
ponad 5 lat temu / Szutruknahhunte
 
Zmiencie tytul bo strasznie brzymi obrazliwie dla narodowcow. A jesli chodzi o material to z wielkim zaciekawieniem obserwoje rozwoj waszego programu i z tego co widze jest coraz lepszy.
ponad 6 lat temu / m..
 
prawda nas wybawi
ponad 6 lat temu / prezesarecki
 
Poprawcie obróbkę materiału, coś jest wybitnie nie tak z kontrastem. Nie da się tego oglądać (ale słuchac już tak).
ponad 6 lat temu / Gabriel
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 117 
WYBRANE DLA CIEBIE
 

 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.