DZIŚ JEST:   15   WRZEŚNIA   2019 r.

NMP Bolesnej
XXIV Niedziela zwykła
Św. Katarzyny Genueńskiej
Św. Emila z Kordoby
 
 
 
 

O krok od „krwawej łaźni”. Uczennice omal nie zabiły pod wpływem horrorów

O krok od „krwawej łaźni”. Uczennice omal nie zabiły pod wpływem horrorów
Ilustracja: kellepics/Pixabay

Szokujące doniesienia z Florydy. Dwie dziewczynki planowały zamordować swe szkolne koleżanki, wzorując się na rytuałach satanistycznych. Sprawa wyszła daleko poza sferę głupich dziecięcych żartów – twierdzą władze.

 

Według informacji stacji CNN, dwunastoletnia uczennica wraz z o rok młodszą towarzyszką przyniosły do szkoły cztery noże, nożyczki, nóż do krojenia pizzy oraz miskę, z której zamierzały pić krew swoich niedoszłych ofiar. Nie zdążyły nikomu zrobić krzywdy. Udaremnił to wicedyrektor placówki, który lustrował budynek w poszukiwaniu jednej z nich. Dziewczyna nie pojawiła się na zajęciach, chociaż jej matka była przekonana, że przebywa w szkole. „Zeznały, że chciały zabić 15-25 dzieci, pić ich krew, jeść ich mięso, a potem popełnić samobójstwa, by złączyć się z szatanem” – czytamy na stronie gosc.pl.

 

Dochodzenie doprowadziło do ustaleń, w świetle których sprawa była poważna. Niedoszłe zabójczynie zaplanowały mord pod wpływem oglądanych wcześniej horrorów. Sporządziły plan zbrodni, w którym szkolna łazienka odgrywała rolę opisaną przez nie same jako „krwawa łaźnia”. Na stronach internetowych poszukiwały sposobów zadawania śmierci. W sieci społecznościowej zachowały się również ślady wskazujące na zamiary małoletnich satanistek.

 

Źródło: gość.pl / CNN, ABC

RoM

 


DATA: 2018-10-27 14:38
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
5
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Nic się nie zmieniłeś. W obliczu braku merytorycznych argumentów odwracasz kota ogonem, rojąc sobie własne cechy u innych :)
10 miesięcy temu / do Stormer
 
@do Stormer: czytanie ze zrozumieniem to zdolność, której jeszcze nie ogarnąłeś, ale konfabulację i nielogiczność masz opanowaną perfekcyjnie :-D :-D :-D
10 miesięcy temu / Stormer
 
Przecież na początku napisałeś: "Typowy wpływ popkultury na dzieci z dysfunkcyjnych rodzin. Z satanizmem ma to tyle wspólnego co horrory, których się naoglądały". I napisałeś (oczywiście niechcący) prawidłowo! Bo współczesna popkultura (w tym horrory) jest przesiąknięta satanizmem, bo dysfunkcyjność rodzin też jest między innymi skutkiem intensywnej działalności szatana, który szczególnie silnie uderza w to co najbardziej miłe Panu Bogu, m.in. właśnie w rodzinę. Zanim więc zaczniesz szukać u innych urojonej przez ciebie chorej wyobraźni, niech jakiś specjalista zaradzi przyczynom twego niezrozumienia tekstów które wklepujesz. Unikniesz wtedy zdziwienia prawidłową reakcją otoczenia :)
10 miesięcy temu / do Stormer
 
@Yamamoto: A gdzież to wyczytałeś w mojej wypowiedzi? Nie masz zbyt chorej wyobraźni?
10 miesięcy temu / Stormer
 
@Yamamoto: A gdzie widzisz satanizm w zabawie na Haloween? Bo ktoś się przebierze za diabełka albo catwoman? Nie osłabiaj.
10 miesięcy temu / Stormer
 
Do Stormer; piszesz tak jakbyś uważał satanizm za bardzo kulturalne zjawisko. Mylisz się człowieku. Nawróć się bo błądzisz. Jezus Chrystus też Ciebie kocha. Króluj nam Chryste!
10 miesięcy temu / Yamamoto
 


 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.