Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   02   GRUDNIA   2020 r.

Św. Blanki Kastylijskiej
Bł. Rafała Chylińskiego
 
 
 
 

O co naprawdę chodzi w Konwencji Stambulskiej?


Odtwórz w YouTube
 

Konwencję stambulską przedstawia się jako dokument służący ochronie kobiet i dzieci przed przemocą domową, ale wystarczy zagłębienie się w ten dokument, aby zrozumieć, że dramaty ofiar przemocy domowej są przez autorów konwencji wykorzystywane instrumentalnie do narzucenia bardzo niebezpiecznej ideologii, jaką jest ideologia gender - mówi w rozmowie z Pawłem Chmielewskim Karolina Pawłowska, Dyrektor Centrum Prawa Międzynarodowego Instytutu Ordo Iuris.

Czytaj także:
DATA: 2020-08-05 11:29:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Zapytajcie gwałconych kobiet gdy doznały przemocy czy jej sprawca nie był pod wpływem alkoholu, narkotyków lub nakręcony pornografią do granic wytrzymałości spodni. Znam rodziny w których zona i dzieci z daleka wypatrywały czy ojciec wraca trzeźwy czy pijany. Czy można odetchnąć z ulgą czy sxukać drogi ucieczki póki nie jedt za późno. Gdzie w konwencji jest o tym mowa?
3 miesiące temu / Doris
 
Odrzucić i to natychmiast bez zbędnych dyskusji
3 miesiące temu / Janek
 
Absolutnie się zgadzam że, musimy odrzucić ten dokument. akie to jest zakłamanie, że niby dla dobra kobiet ...
4 miesiące temu / Ania
 
Przecież to nic innego jak pozwolenie na bicie poniżanie gwałcenie kobiet. Ktoś nie chce żeby konwencja nas chroniła. Dla mnie to zwykla przykrywka. Ideologia gender i co jeszcze wymyślą. Nasze Państwo nie broni tych którzy tej przemocy doświadczają. Wg statystyk 700 tys kobiet w Polsce może być ofiarą przemocy i teraz te 700 tys zostanie pozostawionych samych sobie. Ale przecież to wszystko źle a kobieta powinna być posłuszna..
4 miesiące temu / Ja
 
Przekonała mnie Pani,jestem za odrzuceniem.Za odrzuceniem natychmiastowym!!!
4 miesiące temu / Rafał
 
Jestem przeciwny tej obrzydliwej pelnej nienawisci i prowokacji deprawujacej male dzieci LGBT. W ogole co to ma byc! Ukrywane zboczenie pod 4 literami
4 miesiące temu / Stefan
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 120 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.