DZIŚ JEST:   18   CZERWCA   2019 r.

Św. Elżbieta z Schönau
Św. Amand, biskup Bordeaux
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Potwierdzam. Działalność naszych władz kościoła są niejasne i takie nijakie. To jest prawdziwy kryzys także tu w naszym Kościele. Wydaje sie ,że "politycna poprawność" włada wśród kapłanów i wśród niektorych biskupów. TO żle !! To bardzo żle dla Kośćioła.
7 miesięcy temu / Gość
 
Dla Ojca T.W. kłopotliwa jest odpowiedź na ZŁO zreformowanego Kościoła a dla mnie KŁOPOTLIWE i ŻENUJĄCE są OPINIE zatroskanych duchownych w tymże kościele. Jak wiemy minęło 60 lat od Reformy w K.K. a tylko nieliczni mieli odwagę zaprotestować i ponieść konsekwencję stanięcia przy Prawdzie. Dziś słyszymy o przypadkach NAWRÓCENIA, tych którzy brali udział w zmianach. Często wynika to z Bojaźni Bożej przed Sądem Bożym. Warto przypomnieć, że zawinione ZŁO nie OBCIĄŻA jedynie hierarchów kościelnych jako decydentów ale w równej mierze TYCH, którzy tłumacząc się pokorą i posłuszeństwem wybrali święty SPOKÓJ przed te 60 lat zamiast naśladować w męczeństwie i odrzuceniu swojego Pana Jezusa Chrystusa. Epatowanie ODWAGĄ w momencie totalnego chaosu i herezji nie wszystkich wzrusza. Wyznanie, T. Weinandy , że zastanawiał się czy zdecydować się na publikację listu i proszenie o ZNAK od P. Jezusa ujawnia słabość ludzką piszącego list. Ogień Ducha świętego stale płonie.
7 miesięcy temu / iskierka
 
Pytanie: a kiedy , kto i ku czemu - zezwolił na występy Kaszpirowskiego i tego tam innego US-mana co to kładli Polaków wszerz i wzdłuż w prezbiteriach i gdzie się dało, i to w TV !? Oto jest pytanie?! Dzisiaj to już tylko - popłuczyny! Ile lat taki Zieleniacki rozwalał sumienia Katolików w Ich Kościele?! BEZKARNIE!
7 miesięcy temu / Andrzej BR
 
Na szczęście, obok dietetycznego i pozbawionego kalorii nauczania, jest jeszcze sól, której nie trzeba dosolić. Deo gratias.
7 miesięcy temu / Obcy Astronom
 
Brawo !!!
7 miesięcy temu / Zbigniew
 
Na rozkaz Pana, na początku, stały się Jego dzieła i gdy tylko je stworzył, dokładnie określił ich zadanie. Uporządkował je na zawsze, od początku aż w daleką przyszłość. Nie odczuwają głodu ani zmęczenia i NIGDY NIE PORZUCĄ SWEGO ZADANIA...(Syr 16,26). Dziękujmy Panu za Ojca Thomasa Weinandy. Króluj nam Chryste!
7 miesięcy temu / [email protected]
 
W Polsce dzieją się profanacje Kościołów!!! "Fala Judeo Protestanckich Ekscesów w Kościele !" z m.rekinek, Opublikowany 2 lis 2018 To jest tak straszne, że nie da się tego nawet oglądać! Czy został jeszcze jakiś żywy, katolicki biskup w tym "nieszczęśliwym kraju"? Bo ohyda spustoszenia zatacza coraz szersze kręgi!
7 miesięcy temu / kwiatek77
 

Skomentuj ten arytukuł

 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.