DZIŚ JEST:   03   GRUDNIA   2020 r.

Św. Franciszka Ksawerego
Św. Kasjana, męczennika
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Dlaczego polscy mlodzi ksieza doktoranci wobec niepewnej aktualnie zaczadzonej luteranizmem sytuacji doktrynalnej w Kosciele niemiecko jezycznym, sa nadal wysylani tam na wyższe studia ?. Czy ktos moze przypomniec dlaczego Ksiaze Mieczyslaw nie przyjol Chrztu Swiętego od Kościoła germańskiego?
10 miesięcy temu / stan
 
Który z purpuratów powie, że grzech Sodomii nie jest grzechem???
ponad 1 rok temu / Opty
 
@M. Dokładnie - wciąż obowiązuje kult świętego spokoju. Jak jeden abp Jędraszewski wsadził kij w mrowisko, to zaraz zaczęli na niego ujadać, więc większość hierarchów woli bez problemów doczekać spokojnej starości i nie wdawać się w spory światopoglądowe. Odważnych kapłanów, którzy bez mydlenia oczu bronią odwiecznego nauczania KK jest niestety coraz mniej, zarówno w Polsce jak i w całym Kościele.
ponad 1 rok temu / Wernyhora
 
Zamiast łapania wiatru w żagle, to te katolickie feministki niech lepiej złapią za różańce, padną na kolana i błagają Boga o miłosierdzie dla Niemiec modląc się o nawrócenie swoje oraz całego narodu niemieckiego!
ponad 1 rok temu / Król Artur
 
@Wernyhora: Oczywiście, że tak będzie. "Gwiazdy" sekty Kościoła Otwartego, jak na przykład Karol Wilczyński, czy Jola Szymańska, już teraz publicznie mówią o konieczności zmiany nauczania o moralności seksualnej. A biskupi nic z tym nie robią, a część z nich nawet wspiera te odstępcze środowiska.
ponad 1 rok temu / M.
 
Wernyhora- Tak prawda. Z takiej sytuacji może nas tylko Fatima Różaniec uratować.
ponad 1 rok temu / Ona
 
@Ona Nie możemy uciekać od tego, co dzieje się za naszą granicą. Kościół jest powszechny. Jeśli Niemcy przepchną tą całą drogę synodalną i nie będzie zdecydowanej reakcji Watykanu, tylko w imię "pojednania" będzie sie jakoś to tłumaczyć, to tylko czekać, aż ta zaraza rozleje się na inne lokalne Kościoły. Z pewnością chętnych nie będzie brakować.
ponad 1 rok temu / Wernyhora
 
Niemiecka zaraza
ponad 1 rok temu / DNA
 
My się lepiej martwmy jak ratowac Polski Kościół i Polskę. Może nas tu na ziemi już czekać piekło w niedalekiej przyszłości 3 dni ciemności i straszna zagłada. Blagajmy za Polskę bo nie wierna Bogu jest.
ponad 1 rok temu / Ona
 
Kościół w Niemczech stał nad przepaścią, a teraz robi wielki krok naprzód. Czas uznać schizmę i zacząć organizować tam życie katolickie od zera, być może bazując na imigrantach. W miarę jak schizmatycy będą pozbywać się budynków kościelnych, będzie można je przejmować.
ponad 1 rok temu / mack
 
O Kościele i ...Rzeszy Niemieckiej
ponad 1 rok temu / Koło historii
 
Gdzie jest zdecydowany głos papieża Franciszka? Marx i spółka jawnie bluźnią, de facto sami wystawiają się poza nawias Kościoła powszechnego, a z Watykanu słychać tylko niemrawe pomruki. Należy natychmiast ekskomunikować to całe towarzystwo i położyć kres temu szaleństwu!
ponad 1 rok temu / Wernyhora
 
"łapią wiatr w żagle"...??? Ten wiatr, który teraz wieje to wiatr wiejący prosto na potępienie. A kard. Marx mocno dmucha w te żagle.
ponad 1 rok temu / Daro
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.