Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   21   PAŹDZIERNIKA   2020 r.

Św. Urszuli i Towarzyszek
Bł. Jakuba Strzemię
 
 
 
 

Nowy tatuaż o. Kramera i i Hipster-katoliczka na równi pochyłej II Raport o stanie wwwiary #1


Odtwórz w YouTube
 

Internet to znakomity wynalazek. Ale nie wszyscy, oględnie mówiąc, potrafią dobrze z niego korzystać. Tak zwani katoliccy celebryci, kiedy włączają komputer często tracą rozum, sądząc, że ich obecność w sieci jest celem a nie narzędziem. I o nich właśnie opowiada Mateusz Ochman.


DATA: 2020-10-07 14:16:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Zdaje sie, ze Ty tez biegasz po tych wszystkich forach, skoro wiesz, ze aha biega. Ciekawe.
22 dni temu / @anty
 
Jedyne wyjście to polexit.
23 dni temu / PrPr
 
Nie warto polemizować z trolami
23 dni temu / Janw
 
@aha, a my cieszymy się, że jeszcze nie zatruliśmy się tą nowomową lewacką, którą ty reprezentujesz na wszystkich możliwych forach po których biegasz jak oszalały, dlatego pomyliły ci się własne wizje świata, ale uwierz, świat konserwatywny jest piękny, a lewacki niestety tylko brzydki
23 dni temu / anty
 
Dokładnie, samo narzekanie do niczego dobrego nie doprowadzi
23 dni temu / Pwl
 
Lepsza taka wiara niż ciągłe narzekanie Was na wszystkich i wszystko co jest niezgodne z waszą ultrakonserwatywną wizją świata
23 dni temu / Aha
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 159 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.