DZIŚ JEST:   23   WRZEŚNIA   2019 r.

Św. Ojca Pio z Pietrelciny
Św. Tekli, męczennicy
 
 
 
 

Nowy pomysł na politykę społeczną

Nowy pomysł na politykę społeczną

Jest nowy pomysł na politykę społeczną. Kolejne rządy borykały się z tym arcytrudnym problemem. Jest jednak wyjście. Pomysł wyszedł od nagrodzonych członków Prezydium Sejmu.


Media donoszą o wysokich nagrodach jakie przyznali sobie członkowie Prezydium Sejmu i Senatu. Lekką ręką przyznawał je także „miłościwie nam panujący” Sejm VI kadencji. Tu 40 tyś, tam 20 tyś i szafa gra. O takich pieniądzach zwykły zjadacz chleba może tylko pomarzyć.


Przyłapani na gorącym uczynku parlamentarzyści jak jeden mąż i jedna żona deklarują, że przeznaczą nagrody na cele charytatywne. Marszałek Borusewicz pochwalił się, że za jego nagrodę został odbudowany dom. Tak to nasi wybrańcy uprawiają politykę społeczną. Może to jakiś pomysł. Każdy poseł występuje o nagrodę dla posła siedzącego z prawej strony, oprócz lewicy, która nagradza tych z lewej, a później otrzymaną sumę przeznacza na cele charytatywne. Ileż pożytku! A jak można zabłysnąć w TV mówiąc, skromnie rzecz jasna, o swym dobrym i wrażliwym sercu. Cóż, że z państwowej, czytaj naszej kasy.


Bankrutujące banki, nie bacząc na dramat ludzi nie mogących odzyskać swoich oszczędności, przyznawały swym prezesom milionowe nagrody. Czy Polska jest takim bankrutującym bankiem? Czas pokaże.PCh24.pl


DATA: 2013-01-29 15:44
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Bo oni firmują ten proceder?
ponad 6 lat temu / Wolny Katolik
 
Dlaczeg na zdjęciu nie ma marszałków i wicemarszałków Sejmu i Senatu z wszystkich partii, którzy wzięli te wysokie "nagrody", a są politycy z koalicji rządzącej i Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej którzy akurat nie mieli z tym nic wspólnego ?
ponad 6 lat temu / janusz
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.