DZIŚ JEST:   24   CZERWCA   2018 r.

Narodzenie św. Jana Chrzciciela|
XII Niedziela zwykła
Św. Symplicjusza
 
 
 
 

Nowy numer „Polonii Christiana”!

Nowy numer „Polonii Christiana”!

W sobotę w dobrych sklepach i salonach prasowych pojawił się nowy numer magazynu „Polonia Christiana”. Autorzy pisma wzywają do obrony rodziny, przeciwko której toczy się nieustająca wojna! W numerze m.in. poruszający wywiad z ks. Dariuszem Oko, któremu - po opisaniu przez niego zjawiska tzw. homoherezji - wielokrotnie grożono śmiercią.

 

- Gdyby homolobby uzyskało prawa, o które walczy, trzeba by konsekwentnie uwięzić zdecydowaną większość Polaków. Trzeba by stworzyć państwo policyjne z tysiącami szpicli oraz tysiącami obozow koncentracyjnych dla dziesiątek milionów „homofobow”, prawdziwe homogułagi XXI wieku. Czy naprawdę chcemy oddać całą władzę ludziom, których żądania mają takie logiczne konsekwencje? Ja przynajmniej nie, dlatego się im sprzeciwiam. (…) Czynię to, pomimo że spotykam się z groźbami, że zostanę zamordowany jak ksiądz Popiełuszko – mówi ks. dr hab. Dariusz Oko w rozmowie przeprowadzonej przez Sławomira Skibę i Piotra Doerre. Duchowny mówi też o zagrożeniu rodziny i tradycyjnych wartości przez coraz bardziej wpływowe środowiska homoseksualne.

 

Również psycholog Bogna Białecka ujawnia na łamach „Polonii Christiana” wstrząsające fakty. Okazuje się, że wielu amerykańskich naukowców uznaje pedofilię za „orientację seksualną”. Artykuł opisujący to barbarzyństwo skierowany jest wyłącznie do czytelników o mocnych nerwach.

 

Sławomir Skiba - redaktor naczelny magazynu - w tekście „Wara od naszych dzieci” pisze o zjawisku, które dostrzega już coraz więcej Polaków - instytucje powołane do ochrony społeczeństwa i rodziny w rzeczywistości zajmują się ich dezintegracją. Funkcjonariusze organów utrzymywanych z naszych podatków coraz częściej zwyczajnie porywają nasze dzieci. System wprzągł już w swe destrukcyjne działania nauczycieli i lekarzy, a media ochoczo zachęcają jeszcze do sąsiedzkiej inwigilacji rodzin. Na to nie może być naszej zgody!

 

33. numer magazynu „Polonia Christiana” to również zbiór tekstów o Chorwacji, która kilka dni temu wstąpiła do Unii Europejskiej. „Zwykli Chorwaci, choć nigdy nie tracą nadziei (…) są jednak świadomi, że wejście ich kraju do eurosojuza można porównać do wkroczenia ostatnich, spóźnionych pasażerów na pokład odpływającego na spotkanie z górą lodową Titanica” – pisze Piotr Doerre.

 

Ponadto w magazynie: profesor Jacek Bartyzel o argentyńskich męczennikach, Monika Gabriela Bartoszewicz o „nawracaniu” na islam, kardynał Raymond Leo Burke o godności celebracji Mszy Świętej i Grzegorz Braun o Wojciechu Jaruzelskim. Oraz oczywiście – jak zawsze – wiele prawdy, dobra i piękna!

 

Zachęcamy do lektury!

 

Magazyn można również nabyć na stronie ksiegarnia.piotrskarga.pl. Najnowsze wydanie będzie dostępne także do przeglądania online w serwisie epch.poloniachristiana.pl.


DATA: 2013-07-08 07:04
 
Powyższy artykuł w całości został opublikowany w dwumiesięczniku "Polonia Christiana". Magazyn jest dostępny w kioskach, dobrych salonach prasowych oraz na stronie ksiegarnia.piotrskarga.pl.
Tekst można również przeczytać w e-wydaniu na stronie epch.poloniachristiana.pl.
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Czy można liczyć przy kolejnym numerze na dodatek w postaci płytki z "Shocking Truth" Eriki Wolf.Ponoć ten antypornograficzny dokument wstrząsnął Szwecją.
ponad 4 lata temu / cynik
 
+
ponad 4 lata temu / Asia
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.