DZIŚ JEST:   22   MARCA   2019 r.

Św. Zachariasza, papieża
Bł. Baldwina z Boucle
 
 
 
 

Nowy „Jurassic Park” wycina scenę z homoseksualistą. Histeria homolobby

Nowy „Jurassic Park” wycina scenę z homoseksualistą. Histeria homolobby
fot. flickr.com

Po raz kolejny okazuje się jak niewiele potrzeba, by rozwścieczyć aktywistów LGBT z całego świata. Tym razem oskarżają o homofobię reżysera kolejnej części filmu Jurassic Park, który w usuniętych z powodu braku czasu scen, zawarł jedną, w której postać otwarcie przyznaje się do homomoseksualizmu.

 

Homintern nie przepuści  żadnej okazji, by wywrzeć nacisk na świat Hollywood. Tym razem oberwało się reżyserowi najnowszej części Jurassic Park - J.A. Bayonie. W procesie postprodukcji, wyciął on scenę z lesbijką w roli głównej. Decyzja momentalnie spotkała się z falą krytyki środowisk LGBT.

 

- Szkoda, że nie dało się wyciąć dwóch minut scen z raptorami, aby przez chwilę ukazać osobę o orientacji „queeer” – wskazała Samatha Manzella z „Logo”. - Wakacyjni fani filmu: jestem zmuszona z przykrością stwierdzić, że zostaliśmy obrabowani – napisała z kolei Alison Foreman z „Mashable”. Dodając, że film ukazał się w środku „Miesiąca Dumy”. - Dzięki za zauważenie! – dodała ironicznie.

 

Hollywoodzkie homolobby GLAAD zwróciło uwagę na pogłębiający się – a jakże – problem niedostatecznego ukazywania osób „nieheteronormatywnych” w hollywoodzkich superprodukcjach. Przed Jurassic Park oberwało się także twórcom filmów „Czarna Pantera” czy „Thor: Ragnarok”.

 

Twórcy z Hollywood coraz częściej decydują się na tonowanie homopropagandowych nastrojów w swoich produkcjach. Jak zaznaczają dziennikarze „LifeSiteNews”, ma to związek z chęcią dotarcia na bardziej konserwatywny, lecz nieporównywalnie bardziej lukratywny niż amerykański rynek chiński. Dodatkowo, promowanie na siłę homopropagandy odbija się negatywnie na sprzedaży. Marvel zaprzestał kontynuacji trzech serii swoich komiksów, które w poprzednim roku zdobyły nagrodę GLAAD za promowanie dewiacji. Wszystko przez zbyt niską sprzedaż.

 

 

Źródło: filmweb.com / lifesitenews.com

PR     


DATA: 2018-06-22 12:34
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
2
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Wystarczyło odpowiedzieć: wyrazy współczucia :)
8 miesięcy temu / do :)
 
Choćby nie wiem jak bardzo homokomuniści się starali, to nienormalne nie stanie sie normalne.
8 miesięcy temu / M.
 
w filmach tzw.poprawność polityczna jest nachalna i nie do zniesienia w każdym filmie ...ale w życiu... na przyjęciu w Barcelonie ludzie się sobie przedstawiali i jeden bardzo przystojny gość przedstawił sie "jestem Pablo ,jestem gejem ",jasny sygnał oszczędził nam niepotrzebnego zadurzenia bo był naprawde atrakcyjny a tak tylko rozmowa i żadnych złudzeń ,tak że mam mieszane uczucia
8 miesięcy temu / :)
 
I to powinna być wskazówka w jaki sposób walczyć z dewiacją w kulturze. Bojkot ekonomiczny oto rozwiązanie.
8 miesięcy temu / Ktoś
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.