DZIŚ JEST:   19   LISTOPADA   2018 r.

Św. Mechtyldy z Helfty
Bł. Salomei, księżnej
 
 
 
 

Noworoczne życzenia dla satanistycznej organizacji. Skandal wokół działań córki Clintonów

Noworoczne życzenia dla satanistycznej organizacji. Skandal wokół działań córki Clintonów
Chelsea Clinton. Gage Skidmore [CC BY-SA 3.0 (https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0)], via Wikimedia Commons

Chelsea Clinton, córka Billa i Hillary, złożyła za pośrednictwem Twittera noworoczne życzenia. Problemem jest jednak nie treść wpisu, a adresat. Clintonówna skierowała bowiem swoje słowa do działającej w USA… satanistycznej organizacji.

 

Skandaliczne życzenia noworoczne – niezależnie czy napisane na poważnie, czy żartobliwie – skierowane do „kościoła szatana”  były elementem twitterowej rozmowy z krytykami Clintonów, zarzucającymi politykom Demokratów udział w skandalach pedofilskich. Oprócz nich, jak przeczytać można w sieci, Chelsea Clinton w rozmowie ze swoją znajomą wspomnieć miała, że w roku 2017 prowadziła z tą okultystyczną organizacją „wspólne projekty”. Te informacje zostały zdementowane przez przedstawiciela satanistycznej sekty.

 

Sprawa Clinton wywołała w sieci prawdziwe wrzenie, szczególnie, że zarówno profil kobiety jak i satanistów to „konta zweryfikowane”. Konto Chelsea obserwuje ponad 2 miliony osób. Internauci zaczęli spekulować na temat związków córki byłej pary prezydenckiej i mrocznych grup.

 

W sieci zaczęło ponownie krążyć nawet niskiej jakości zdjęcie, na którym Chelsea Clinton ma na szyi zawieszony odwrócony krzyż, co jednoznacznie kojarzy się z satanizmem. Rzecznik córki byłej pary prezydenckiej zaprzeczył jednak, jakoby kobieta posiadała taką „biżuterię”. Ma ona nosić „krzyż grecki” – tj. równoramienny. Oprócz tego użytkownicy internetu zaczęli zwracać uwagę na zmiany w wyglądzie Clintonówny w ciągu ostatnich lat. Informacje o córce Clintonów powieliła na Twitterze m.in. Sarah Palin, działacz Partii Republikańskiej i niegdyś kandydat na urząd wiceprezydenta USA.

 

Chelsea Clinton w całej sprawie stwierdziła, że szacunek należy okazywać osobom wyznającym „inne religie”. Zaprzeczyła jakoby była satanistką i dodała, że sama jest metodystką, a jej mąż jest żydem. W wypowiedzi zabrakło niestety stanowczego potępienia satanistów. Wszystko w duchu politycznej poprawności.

 

 

Źródło: fronda.pl / snopes.com / washingtonpost.com

MWł

 

 


DATA: 2018-01-12 09:43
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
1
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

@zgred: bo to ta sama nienawidząca katolików opcja.
10 miesięcy temu / r
 
W sumie dobrze, że pokazała prawdziwą twarz swojej rodziny. O tym, co się dzieje za kulisami takich ludzi, jak oni, nie chcielibyśmy nawet wiedzieć. Gibson czy Feldman mówili o uwielbianym przez miliony nieświadomych miejscu aktorów i gwiazd - identycznie to samo dzieje się u wszystkich potęg tego świata.
10 miesięcy temu / Eulalia
 
Uzasadnienie takie samo jakie przedstawił Michu w swoich wpisach dotyczących głosowań wierchuszki PiSu w sprawie projektu aborcyjnego. Ta sama pokrętna logika.
10 miesięcy temu / zgred
 
Co tam Clintonówna. Mnie bardziej interesuje czy rzeczywiście wspierał finansowo kampanię prezydencką Hillary, jak głoszą niektóre źródła.
10 miesięcy temu / dd
 
nikt w Polsce nie opisał afery Pizzagate : członkowie Kongresu zamawiali w restauracji seks z dziewczynką lub chłopcem O Clintonach i ich ciemnych sprawkach są całe opasłe tomy, wystarczy przypomnieć zbiórkę pieniędzy dla Haiti, pomoc miała trafić do poszkodowanych przez trzęsienie ziemi. Trafiło do nich 1 % resztę przywłaszczyli Clintonowie, główny świadek zmarł zanim zdążył złożyć zeznania. Tak wyglądają elity naszego jedynego sojusznika.
10 miesięcy temu / Pejot
 
czego można bylo sie spodziewać. to ciekawe nie uznają Pana Jezusa a święta obchodzą to sprzeczność chyba. Modlitwa im potrzebna
10 miesięcy temu / jan
 


 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.