DZIŚ JEST:   24   STYCZNIA   2020 r.

Św. Franciszka Salezego, Doktora Kościoła
Św. Felicjana, biskupa
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


@ Mirek. Przeceniasz "inteligencję" tych durniów. Oni zaczynają wierzyć we własną propagandę i tyle.
8 miesięcy temu / agricola
 
Ho ho, a o ile miliardów ton zmniejszyła by się emisja wydychanego CO2 gdyby pozbyć się tych wszystkich czerwono-zielonych mądrali? Klimat z pewnością został by uratowany.
8 miesięcy temu / agricola
 
czyli, jeśli kościół nie będzie miał śmigła na dachu albo ogniw, to do rozbiórki?
8 miesięcy temu / Samanta
 
Straszne czasy. Lewacy zmieniają świat bazując na kłamstwach. W tym wypadku o wpływie człowieka na klimat. Boże mniej nas w opiece. Chociaż z drugiej strony podobno do triumfu zla wystarczy brak działania- pytanie co robimy?
8 miesięcy temu / Maciek
 
4 miliardy na Nowy Jork jest kwotą symboliczną, za która nic nie da się zmienić .Pomijam kwestię sensowności takich zmian. Likwidacja elektrowni na gaz i ropę jest niewykonalna . To jest pusta deklaracja mająca przekonać bardzo małe rozumki na świecie , że USA , które wycofały się z "walki z klimatem" , nadal jednak walczą . Ekologizm został wymyślony przez rząd USA do likwidowania konkurencji gospodarczej państw słabszych . Wycofanie się przez amerykański rząd z polityki ekologicznej przy jednoczesnym propagowaniu przez agendy tego rządu "walki z klimatem" stworzyło dysonans poznawczy. Uchwała nowojorskiej rady miejskiej ma chyba zaradzić temu ambarasowi. Stany Zjednoczone na serio chcą zrabować złoża wenezuelskiej i irańskiej ropy naftowej. Te chęci najlepiej ilustruja fikcyjność bajdurzeń o OZE i innych ekologizmach.
8 miesięcy temu / Mirek
 
Jakie idee przewodza lewicy każdy wie. Sukcesy tych przedsięwzięć chyba doprowadzą w końcu do tego że jedynym szkodnikiem pozostanie człowiek.
8 miesięcy temu / rg
 
Jedyne zmiany to galopująca degradacja umysłowa lewactwa. Pan Bóg daje znaki byśmy się opamiętali i nawrócili stąd ta susza i piasek.
8 miesięcy temu / Jacek
 
@Rudy Klimat się zmienia niezależnie od człowieka. Zmieniał się przed człowiekiem i będzie się zmieniał gdy człowiek przeminie. A to co nazywają "Eco" to nic innego jak sztuczne napędzanie rynku. Ktoś wyprodukował wiatrak więc trzeba go komuś sprzedać a jak się nie da to zmieńmy prawodawstwo i będzie się dało. Nawet będzie trzeba. To samo tyczy się branży budowlanej. Dlaczego wciska się super energetyczne domy skoro mikroklimat panujący w nich jest skrajnie niesprzyjający człowiekowi? No bo trzeba sprzedać to co wyprodukowała fabryka chemii budowlanej etc. Później zarobią lekarze i koncerny farmaceutyczne bo dzieci zaczną chorować na astmy, alergie itp. I cały czas za to wszystko płaci zwykły szary człowiek.
8 miesięcy temu / Marcin
 
@aaa, nie ludzi a białego człowieka.
8 miesięcy temu / robespier
 
Pójdźmy dalej - dokonajmy zbiorowego samobójstwa - to będzie dopiero eko!!!
8 miesięcy temu / Wredny
 
Zaklinać rzeczywistości się w nieskończoność nie da. Zmiany klimatu ewidentnie widać. Widać jaki wpływ na środowisko ma człowiek. Ludzie się budzą i wreszcie chcą zadbać o swój ogród dany im przez Boga.
8 miesięcy temu / Rudy
 
Wreszcie jakieś miasto działa. "Domniemane zmiany"? Burza piaskowa nad Polską - czy Wy nie widzicie jak się klimat zmienia?
8 miesięcy temu / Magda
 
Oni nienawidzą po prostu ludzi.
8 miesięcy temu / aaa
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.