DZIŚ JEST:   18   STYCZNIA   2021 r.

Św. Małgorzaty Węgierskiej
Bł. Reginy Protmann
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Skoro moderniści robią to i owo, to my też powinniśmy coś zrobić. Proponuję na kolędach, oprócz krzyża i świec, dać na stół Biblię i zbiór Encyklik m.in Pascedni wraz z Syllabusem, i prosić, że zanim ksiądz zacznie nas o coś pytać, niech najpierw na tą Biblię i Encykliki złoży Wyznanie wiary i przysięgę antymodernistyczną, w przeciwnym razie niech opuści nasz dom.
6 miesięcy temu / ważne
 
Sprostowanie: A kiedy dodadzą to co powinno być w Litanii: Czyli Pośredniczko wszystkich łask i Współodkupicielko świata?
6 miesięcy temu / Igor
 
A kiedy dodadzą to co powinno być być w Litanii: Czy pośredniczko wszelkich łask i współodkupicielko świata???
6 miesięcy temu / Igor
 
Chyba powinno być : Pocieszycielko masakrowanych chrześcijan, obrończyni chrześcijan w krajach islamu!!!!!!!!
6 miesięcy temu / Ewa
 
a ja jestem ciekaw, kto i kiedy usunął wezwanie Królowo Świata, bo już nie uświadczysz w nowych modlitewnikach, pozostało tylko w tych starszych
6 miesięcy temu / OJ
 
Nadmierne straszenie tzw ideologiami wydaje się też być jakaś ideologią.
6 miesięcy temu / Czesio
 
Skoro emigranci wybiora sobie Maryje za patronnke i wstawienniczke przed BOSKIM OBLICZEM ,niech sie uciekaja do jej milosierdzia .Emigracja to problem spoleczny i manipulacja polityczna .Niech emigranci krzesla krzyz na piersi i gorliwie odmawiaja litanie .
6 miesięcy temu / Livia
 
Ale gdy była dyskusja na temat ew. dodania tytułu "Współodkupicielka" to Watykan zareagował nadzwyczajnie twardym sprzeciwem!
6 miesięcy temu / gość
 
Po zmianie Ojcze nasz , teraz litania , za chwilę zmieni Zdrowaś Maryjo , żeby w końcu wierzę w Boga dopasować do jakiegoś boga niekoniecznie już tego prawdziwego W Trójcy Świętej Jedynego . No i będziemy mieli jakąś multikulti quasi religię matki ziemi z jej naczelnym "dzien dobry" wodzem. Wysoka Rada nadaje ton jak widać .
6 miesięcy temu / Wojtek
 
ja mam inne wezwannie z głębi mego serca. Najświętsza Panno Maryjo uwolnij episkopat Kościoła Katolickiego od zaprzańców.
6 miesięcy temu / Anonim
 
Jak Maryja może być ulgą gości Merkel skoro ci goście nie należą do Kościoła Świętego, nie zostali obmyci w wodach chrztu, a tym samym nie są zrodzeni z Ducha i nie są dziećmi Bożymi mającymi Boga za Ojca, Chrystusa za Współbrata, a Maryję za Matkę, która była dana pod krzyżem?
6 miesięcy temu / hę?
 
do @jj wezwanie Matko Miłosierdzia było już od 2016 roku śpiewane w Litanii loretańskiej w Polsce, za zgodą Watykanu podobnie jak np. Królowo Polski obecnie wezwanie zostało ,,rozszerzone'' na cały Kościół
6 miesięcy temu / ap
 
Zagrożona rodzina, to Królowo rodziny, brak pokoju, to Królowo pokoju, giną tysiące ludzi uciekających przed wojną itp, to Pomocy tułaczy, migrantów, świat traci wiarę w Boga, a co za tym idzie, nadzieję, to Królowo nadziei, Pan Jezus pragnął, byśmy uciekali się do Bożego miłosierdzia, s. Faustyna itd, to Królowo miłosierdzia, dla mnie spójne i odpowiednie w danym czasie.
6 miesięcy temu / mm
 
zgadzam się co do ideologicznego wykorzystania słowa "migrantów" jest to bardzo nieteologiczny zwrot i w sumie niebezpieczny, powinni rozważyć słowo tułaczy, co nie oznaczałoby przecież każdego kto opuściłby dom, ale ze względu na jakieś prześladowania, bądź problemy, zagubienie, a więc nie każdy migrant to tułacz, a zwrot migranci, no to mamy każdego kto dla zarobku opuszcza dom, a więc, w Algierii jeździł taki migrant nowym Peugeotem, ale że dla niego było to za biednie, musiał emigrować do europy aby teraz jeździć Porsche i został przez to wliczony jako migrant, za którym modli się teraz cały kościół, no to jest ideologiczne niebezpieczeństwo i parodia w sumie. Temat migracji, już to widać jak na dłoni jest tematem sterowanym i dotyczy masonerii, nie mam co do tego żadnej wątpliwości.
6 miesięcy temu / axe
 
a czasem Matko Miłosierdzia nie jest już? poza tym mnie najbardziej zdziwiło wezwanie o "sprawiedliwości i miłości społecznej", pewnie na wszelki wypadek między sprawiedliwości i społecznej wrzucono tę miłość, co by owieczki za bardzo się nie połapały
6 miesięcy temu / jj
 
Jest takie piękne wezwanie, spotykane w dziełach duchowych czy teologicznych przed soborem - wszechmocy błagająca. Ono mogłoby się znaleźć w litanii.
6 miesięcy temu / Iw
 

Skomentuj ten arytukuł

 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.