DZIŚ JEST:   04   GRUDNIA   2020 r.

Pierwszy Piątek
Św. Barbary, męczennicy
Św. Jana Damasceńskiego, Doktora Kościoła
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Była 1 osoba na 16m2, ale rząd poluzował obostrzenia do 1/15. Jak będziemy solidarni i odpowiedzialni to może premier-ewangelista dopuści nawet jedną osobę na 14m2? Już okazał łaskawość że 5 osób na święta to spoza domu...
10 dni temu / Wojtek
 
Na 100% przyszłe święta mamorek z kaczorkiem i dudusiem odwołają. Do tego jestem na 100% pewien że ta trójca będzie wykonywać wszystkie "zalecenia" jakie dostają niewiadomo-skąd czyli od mocodawców których oni znają ale my nie.
11 dni temu / Gość
 
Niektórzy eksperci już zapowiadają 3 falę. Podług różnych teorii nazywanych spiskowymi to sprawa koronki ma trwać do 2025 roku. To ile jeszcze tych fal będzie. Widocznie osiągnięcie zaplanowanych celów napotyka jakieś trudności. A jeżeli na zachodzie tak będzie to i u nas na 100 procent też.
11 dni temu / Johnny
 
Mamy podejrzenia,że te wszystkie zakazy masowych spotkań, czy to na marszach czy na Wielkanoc, Wszystkich Świętych i Boże Narodzenie mają jeden cel: uniemożliwić, żeby wyszło na jaw, że nawet jeśli koronawirus istnieje, to nie na skalę epidemii, a tym bardziej pandemii i wcale nie jest taki groźny jak go opisują. Bo gdyby miliony ludzi spotkały się na cmentarzu czy przy stole i nie doprowadziło to do wzrostu liczby zakażeń, to to by oznaczało kompromitację władzy i jej ekspertów, wykorzystywanych w roli pożytecznych idiotów do zastraszania i zapewniania zysków korporacjom robiącym testy. Zresztą ta kompromitacja częściowo już się dokonała po marszach rolników, narodowców i kobiet, bo nie wzrosły po nich zakażenia. Po prostu dlatego, że manifestowali tam zdrowi ludzie, więc nie mogli nikogo zarazić. A ci "eksperci" wmawiają, że to chorzy ludzie chodzą na manifestacje, jadą na cmentarze. A tymczasem to właśnie dlatego, że jest tak mało chorych, szpitale polowe świecą
11 dni temu / pustkami
 
@trooper - Niech nikt nikogo do niczego nie zmusza. A totalitaryzmy które się na naszych oczach rodzą tak właśnie robią - zmuszają zwykłych ludzi do robienia rzeczy na które sami by nie wpadli pod pretekstem walki z grypą.
11 dni temu / Gość
 
Mam takie pytania: 1 - dlaczego demonstracje w Polsce powodują zagrożenie, a na Białorusi je pochwalamy. 2 - dlaczego w Afryce mimo biedy, złych warunków sanitarnych i świadomości społecznej jakoś nie ma strasznego pomoru. 3 - dlaczego praktycznie nie atakuje krajów i społeczeństw które są biedne i nie ma w nich nic do przejęcia. 4 - dlaczego personel w sklepach który ma kontakt z masą ludzi przez parę godzin dziennie z towarem i pieniędzmi nie pada jak muchy. 5 - dlaczego jest wielka mowa o potrzebie szczepionki a prawie nic o lekarstwie. 6 - dlaczego zaatakował znane osoby dopiero jak zaczęto wytykać, że ich nie rusza. I tak można by długo.
11 dni temu / Johnny
 
Niech siebie tymi 16 mln zaszczepi
11 dni temu / Iga
 
Bardzo mi się podoba termin "szczepionkowy adwent" - zatem powinni wypuścić na rynek świeckie kalendarze z czekoladkami w kształcie strzykawek lub fiolek?
11 dni temu / anonim_galeon
 
@hkdsg A co jeśli w chlebie jest znamię bestii? @MaxPn Mam nadzieję, że nie będzie to obowiązkowe. Nie chcesz się szczepić, to się nie szczep ale nie zabraniaj innym.
12 dni temu / trooper
 
Małe sprostowanie do mojego postu. Przed słowem prawica należy dodać przedrostek pseudo.
12 dni temu / Martyna
 
Prawica chce eksterminować już urodzonych,lewica tych jeszcze nie urodzonych Polaków.
12 dni temu / Martyna
 
Był taki zbrodniarz w niedawnej historii Polski, który apelował o 90 dni spokoju aby przygotować nam stan wojenny.
12 dni temu / Jacek
 
Andrzej, Adam i Inni, macie 100 procentową rację ! Zobaczcie jak przerazili się rządzący gdy zaczęto ujawniać ich i ich służących i wykonawców wizerunki i miejsca zamieszkania. Przestępca zawsze chce być anonimowy i bezkarny. Dopiero jak sam czuje się zagrożony to nachodzi go trochę refleksji.
12 dni temu / Johnny
 
Zjednoczona "prawica" stosuje terror jako PR dla lobby BIGFarmy aby osiągnęli zysk o wielkości nieznanej w przeszłości i by zrealizowali swój plan eksterminacji ludności.
12 dni temu / grimm
 
Terror medyczny w najlepsze. Poświęcić wolność dla bezpieczeństwa a i tak utracisz obie te rzeczy.
12 dni temu / Zorro
 
Czemu nikt premierowi nie zadał kilku pytań... Co znaczy "100 dni solidarności"? Jakiej solidarności, kogo z kim, czy po tych stu dniach możemy być niesolidarni? Co znaczy "etap odpowiedzialności"? Jakiej odpowiedzialności, czy po tym etapie możemy być nieodpowiedzialni? Semantyka nie jest przyjaciółką premiera. Premier powiedział: "na końcu tego okresu jest wysoce prawdopodobne, że będzie dostępna szczepionka". Tu najważniejsze pytanie: I CO?! Co jeśli szczepionka będzie, co jeśli jej nie będzie?
12 dni temu / Janusz
 
Jak w ciągu niecałego roku można przebadać szczepionkę i jej skutki uboczne? To jest planowana ekstetminacja. I po to są te szpitale polowe robione. Ja nie dam się zaszczepić tym syfem.
12 dni temu / MaxPn
 
Warto przypomnieć - od samego początku przedstawiciele naszej politycznej "klasy" wręcz prześcigali się w zapewnieniach jak to "wyszczepią" Polaków. Ciekawe do kogo były skierowane te zapewnienia. A o szukaniu lekarstwa nikt się nawet nie zająknął - kurs na "wyszczepianie" był wyznaczony już w marcu, a prawdopodobnie jeszcze wcześniej.
12 dni temu / abc
 
ten tam, morawiecki, ma jakieś swoje dzieci do wyszczepienia?
12 dni temu / szpulas11
 
co robi szabesgoj. To co żyd mu każe w szabas. co robi przydupas. śpiewa, z talmudu
12 dni temu / szpulas11
 
Mnie to wszystko smieszy .Pandemii nie ma .Jest epidemia .ZDoszlo do tego ze ludzie boja sie ludzi . Ja nie chodze w masce na dworze USA , ale widze ze sa tacy co ida na spacer w masce gdzie logika.Ta " pandemia " to jest celowa robota ....
12 dni temu / Urszula
 
KL Polen
12 dni temu / Gawial
 
Oj mysliciele korporacji co przejma niebawem Polske za zlotowke bo to wszystko zaslona aby wypelnic to dzielo a przy okazji pozbyc sie kosciola oni wiedza ze wczesnejsze rozbiory nic nie daly bo Polacy i KOSCIOL KATOLICKI byli w jednosci i przetrwali zatem wyciagneli z tego wnioski i nas przepedzaja od Eucharystii ale wystarczy ich sie nie bac a zaufac Bogu
12 dni temu / olek
 
Tak tak, a świstak siedzi i zawija je w te sreberka od marca. I do tej pory zawinąć nie może. Walka z z tym straszliwym przerażającym łojojojojojojoj świrusem jest taka sama jak walka z bezrobociem, czyli nie może się zakończyć bo króliczka to się goni ale nie łapie. Miliony łumro łojojojojojojojojojojojojojojoj, miliardy łojojojojoj, ludzie na ulicach leżą martwi, stosy martwych łojojojojojoj, kremują bezpośrednio bo na cmentarzach miejsca brak łojojojojojojoj, bój się bój się umrzesz umrzesz już umierasz łojojojojojojoj zakażeni zarażeni śmieeeeeerć łojojojojoj
12 dni temu / Do Mysliciel
 
Nigdy więcej żadnego głosu na PiS. Nigdy !
12 dni temu / ems
 
Pan Premier występuje na tle wyjątkowo bulwersującego PLAKATU / bilbordu. Jakiś człowieczek bez nóg w olbrzymich rękach. Co to ma być? Ręce WŁADZY dające poczucie bezpieczeństwa ?człowiekowi nie mogącemu UCIEKAĆ przed DYKTATURĄ ZDROWOTNĄ i TERROREM MEDYCZNYM RZĄDU ! Basta ! Ręce Polityków /Rządu precz od autonomicznych PRAW OBYWATELI.
12 dni temu / iskierka
 
Ave Maria! Nie ufam premierowi, to wszystko wygląda jak postępujące zniewolenie i zastraszenie. Na szczęście nad tym wszystkim jest Bóg, a Matka Boża jest Arką do której koniecznie trzeba się schronić.
12 dni temu / ewcia
 
Wystarczy się dostosować. Chyba, że chcecie wielu milionów zarażonych i setek tysięcy zmarłych w Polsce z powodu Covid-19.
12 dni temu / Myślcie!
 
Ps. na imprezy do domu jechać bez komórek.
12 dni temu / Gość
 
@Grisza 67- to akurat w waszym stylu zycia- kultura turańska
12 dni temu / Lustro
 
To co chcą nam zrobić, to jest zbrodnia. Zaszczepią nas szczepionkami genetycznymi i zmienią w zombie. Już wcześniej powstały szczepionki z nanocząsteczkami, których zadaniem jest zmienić tak kod DNA, żeby zniszczyć gen pobożnośći, można znaleźć filmik na YT, pt. "Gates chce wszczepić ludziom Lucyferazę. Enzym w postaci kropki kwantowej" lub inny film "Eliminacja wiary i religii za pomocą nano-chipa. Znamię bestii" . Można nawet więcej znaleźć. Lewaccy zbrodniarze, nie cofną się przed niczym. Jeżeli nie zawalczymy o swoje, już po nas. Musimy ostro różaniec do ręki wziąć i prosić Maryję aby wstawiała się za Polską o ratunek, bo to Polska stanowi główny cel tych szczepień, gdzie indziej już nie są potrzebne, ponieważ tam już wiary niema. Dlatego wszystko co podłe rzuciło się na Polskę, wprowadzając nam do Parlamentu i nierządu i zdrajców.
12 dni temu / taki 1
 
Kochani, spowiedź i różaniec. Spowiedź póki macie szansę. Później może takiej szansy nie być. Różaniec nie za żadną Polskę tylko jako dar serca dla Maryi. Ona wie najlepiej jak ten dar wykorzystać. Jak Bóg z nami to któż przeciwko nam? Jakiś mamorek? Jakiś kaczorek? Jakieś policaje? Biedni ludzie, jak się szybko nie nawrócą to czeka na nich prawdziwa śmierć.
12 dni temu / Gość
 
Za to że rządy zaprzedały się masonerii to będzie ich koniec .Oby duchowni się przebudzili i stanęli po stronie Boga i prawdy.
12 dni temu / nikt ważny
 
Do Polski te 16 mln szczepionek to pewnie bedzie jakis szczegolny osobny rodzaj zeby nas wytepic po niemiecku i lewacku
12 dni temu / MT
 
W planie pandemicznym fundacji Rock.. było sformułowanie "aktualne rządy wyjdą z pandemii umocnione". Poraża skala przestępstwa PiS-spółka.
12 dni temu / 45
 
"imprezy organizowane w domu - z udziałem max. 5 osób. Limit ten nie dotyczy osób, które wspólnie mieszkają." rzadzacy chyba sie zagalopowali. wara wam od naszych rodzin i od sposoby w jaki bedziemy spedzac BOże Narodzenie. to wasza ostatnia kadencja. a pan gowin "Święta to czas nadziei ale i test, od którego zależy ilu z nas przeżyje, ile rodzin uniknie dramatu jakim jest utrata miejsc pracy" to juz jakis cyrk pod plaszczykiem koronopaniki niszcza drobna przedsiebiorczosc. czy rzad nie rozumie ze spoleczenstwo juz nie chce nawet na nich patrzec i ich sluchac.
12 dni temu / jol
 
Jeżeli premier oglosił z mównicy sejmowej pandemię przy jednoczesnym przyznaniu odpowiadając na pytania iż rząd nie opieraja się na żadnych pracach naukowo-badawczych,czy dowodach naukowych podpisanych przez naukowców ponieważ takowe nie istnieją ! coronawirusa więc dlaczego nie ogłoszono również opandemii grypy,bólu głowy,kataru,raka,cukrzycy,niewydolności krażenia,zaćmy,zapalenis płuc,gruźlicy płuc......??Dlaczego dyskryminuje się chorych prawdziwie na prawdziwe choroby nawet zamykając im dostęp do należnego im leczenia niejednokrotnie skazując przez to na śmierć!Władza należy do narodu a nie do kliki partyjnej dopuszczajacej do jego mordowania dzialając bezprawnie.Jak długo jeszcze Polacy pozostaną bierni.Z bierności rodzą się totalitaryzmy i holokaust
12 dni temu / Adam
 
Człowiek już zupełnie traci poczucie NORMALNOŚCI i OCHORNY PRAWNEJ. Chyba rzeczywiście jesteśmy państwem gdzie nie ma PRAWORZĄDNOŚCI .Jak stado baranów przyjmujemy kolejne medialno-rządowe INFORMACJE, w których NIKT NAM NIE PODAJE PODSTAW PRAWNYCH. Bo co to znaczy: >zaprezentowali model postępowania władz państwowych w związku z tak zwaną pandemią.< Prezentacje MODELI to może Pan dokonywać na spotkaniach w gronie ministrów Rządu lub spotkań biznesowych a nie przekazując TAK WAŻNE INFORMACJE, które muszą mieć PODSTAWY PRAWNE, muszą MIEĆ JEDNOZNACZNY ZROZUMIAŁY przekaz i ZDEFIONIOWANE słowo PANDEMIA. Co ma oznaczać sformułowanie: TAK ZWANA PANDEMIA? Apelować to se może p. Morawiecki do własnej żony i kolegów a nie do OBYWATELI. Dlatego prosimy ORDO IURIS bo Rząd jakiś roztrzepany i "niechlujny" w komunikacji z Obywatelami o SPOWODOWANIE aby KOMUNIKATY Rządu były FORMALNE i SPEŁNIAŁY wymogi PRAWNE. Obywatele nie życzą sobie SPOUFALANIA ZE STRONY Władzy.
12 dni temu / iskierka
 
Głupi rzad i głupi ludzie.
12 dni temu / Kargul
 
Od wiosny widać, że dla panów Kaczyńskiego i Mazowieckiego obowiązuje nowa trójca: koronawirus, maska i szczepionka. A ludzie to przyjmują bez mrugnięcia okiem.
13 dni temu / Republikanin
 
@Zirtyowany, ile jest zakażeń to jedynie Pan Bóg wie, rządzący powołują się tylko i wyłącznie ile jest pozytywnych wyników testów. Co te testy pokazują, to teraz pewnie też już tylko Pan Bóg wie. Nawet niech i milion pozytywnych testów dziennie będzie, czy to coś oznacza nie, bo i ilu jest chorych i na co to nie wiedzą... Fajne te plany rządu, a co z odpowiedzią na pytanie, co dały obecne obostrzenia ? Rekordy pozytywnych testów są? Są. Rekordy zgonów są? Są. Skąd się biorą rekordy zgonów ? Bo pierwsza umarłąa systemowo służba zdrowia w Polsce... Ciekawy jedynie jestem, jakby to było, jakby rządził taki np. Budka z PO ? Czym by się to różniło ? Ten głupoty by gadał, ten też gada. Ten dał durne obostrzenia, to co, tamten dałby jeszcze głupsze? Da się jeszcze głupsze? Bo chyba szybciej tych rzekomych szczepionek by się nie dało dostać niż teraz rząd zapowiedział...
13 dni temu / DamianK
 
Polacy glosowali na ZP LICXAC ŻE BEDZIE SIĘ LEPIEJ I SPRAWIEDLIWIE ZYŁO RZECZYWISTOŚĆ JEST INNA BOŻE BIADA NAM BIADA
13 dni temu / majka
 
do jacek akurat Morawieckiego nikt nie wybieral zostal narzucony jak Bierut i reszta
13 dni temu / Robert
 
ten plan jest po prostu debilny i nie ma sensu,jest pozorowaniem działań,uprawianiem propagandy;
13 dni temu / marek
 
"imprezy organizowane w domu - z udziałem max. 5 osób. Limit ten nie dotyczy osób, które wspólnie mieszkają." Gratuluję naszym umiłowanym przywódcom poczucia humoru. Przypomnę tylko nieśmiało, że jak się żartuje, to trzeba powiedzieć, że to jest żart, ponieważ niektórzy mogą to wziąć na poważnie.
13 dni temu / Zagubiona owiec
 
Po zaprzysiężeniu prezydenta USA 20 stycznia terror NWO zwany nową normalnością, oczekiwaniem na szczepionkę, dniami solidarności itd bardzo się nasili i przyspieszy. Pierwsze fale pandemii poszczepiennej o charakterze onkologiczno-immunologicznym mogą już wystąpić w drugiej połowie 2021. Trzeba jeszcze zawiesić obrót gotówką i wprowadzić jedynie pieniądz cyfrowy, aby za rok już nie było takich rozsądnych wpisów jakie obserwuję u większości świadomie komentujących na tym portalu. Od naszego lęku zależy, czy terror niosącego światło wprowadzany nam przez rządzących, przełoży się na terror między nami. Niech NMP ma nas w opiece..
13 dni temu / Kefas
 
Co z namordnikami w strefach proszę uzupełnić o sprawę namordnikow?
13 dni temu / Stad
 
Wiecie co? Już nie mogę tego gościa słuchać i jego szczepionkowej propagandy. Kolejny poza Gatesem wybawca i dobroczyńca Polskiej populacji się znalazł.
13 dni temu / Leon
 
"Jeżeli Pan domu domu nie zbuduje, na próżno się trudzą,ci którzy go wznoszą. Jeżeli Pan miasta nie ustrzeże, strażnik czuwa daremnie" Ps 127. Panie Morawiecki mści się na panu lewackie podejście do życia.Bezpieczniej brać udział w plebiscycie, niż uczestniczyć we Mszy św. - to Pańska filozofia. My zbieramy cięgi, bo Was wybraliśmy.
13 dni temu / jacek
 
Jeśli ludzie będą po tych szczepionkach umierać tak, jak ostatnio po szczepionkach przeciw grypie, to prawdziwy Adwent będzie bardzo potrzebny.
13 dni temu / Republikanin
 
ojojojoj ale sie wystraszylam ,juz lece w podskokach sie dostosowac,barbarzyncy a dusze nam tez uwiezicie...wiem,wiem, chcielibyscie buahahaha...
13 dni temu / ojojoj
 
Przyjęty przez rząd 100 dniowy plan walki z Pandemią przypomina długofalowe komunistyczne plany w okresie istnienia Polskiej Zjednoczonej Parti Robotniczej i jej krewniaczki Komunistycznej Parti Związku Radzieckiego. Planowanie walki z chorobą to coś zupełnie unikalnego w histori świata. Zastraszający jest również pęd do przeprowadzania szczepień. Nie szuka się lekarstwa ignorując zasadność takiego postępowania a próbuje się realizować plany daleko odbiegające od rzeczywistości lub całkowicie oderwane od niej. Jeśli powiążemy realne historyczne fakty takie jak wielowiekowe dążenie do globalizacji. Nieograniczonej kontroli nad narodami. Wprowadzenia jednej uniwersalnej religii propagowanej gorąco przez Franciszka to otrzymamy przejrzysty obraz dokonujących się antyludzkich przemian społecznych. Celem 1 Wojny było zniszczenie monarchi. Celem tej Wojny zniszczenie duchowe,fizyczne i moralne człowieka. Boże Zlituj się nad Nami.
13 dni temu / Eugeniusz Kanad
 
Zamknąć rząd a otworzyć gospodarkę. PiS jest coraz bardziej groźny dla Polski i Polaków ; myślą że jak będą realizować wszystkie polecenia globalistów to ci zostawią ich u władzy do wiosny. Oni nigdy nie wierzyli w Polskę i Polaków tylko w zagraniczne moce - gdyby wierzyli w Polaków to wzmacnialiby Polskie Wojsko a nie ściągali amerykańską grupę rekonstrukcyjną "Pustynnej Burzy" która nawet nie przemalowała sprzętu z maskowania pustynnego do tej pory.
13 dni temu / Tom
 
Zakład że pełny lockdawn wprowadzą w okolicach 20 grudnia, żeby uniemożliwić obchodzenie po katolicku czyli w kościele świąt Bożego Narodzenia? Stawiam całą pensję że tak będzie
13 dni temu / Polka
 
Szczepionka albo kula w potylice wybieram to drugie bedzie szybciej i mniej cierpienia
13 dni temu / Grisza 67
 
Śmiertelne żniwo to zbiera brak dostępu do lekarzy, odwołane zabiegi medyczne, leczenie ludzi przez telefona w konsekwencji błędne diagnozy i źle dobrane leki, brak ruchu, bankructwa, depresje. Znam przynajmniej kilkanaście przypadków śmierci, gdzie wpisano ludziom w akt zgonu covid a oni umarli na coś zupełnie innego, to co było wspólne w tych przypadkach to brak odpowiedniej pomocy medycznej w odpowiednim czasie. Mój wujek miał mieć operację na serce, o której w styczniu mówiono że jest pilna. Miała być na wiosnę. Wujek zmarł na początku listopada nie doczekawszy operacji. Usiadł na łóżku, przewrócił się i za chwilę nie żył. Zgadnijcie co mu wpisali jako przyczynę śmierci...
13 dni temu / Polka
 
a co jeśli w szczepiokach będzie znamię Besti, a wzięcie go oznacza wieczne potępienie, to czy weźmiesz go człowieku???
13 dni temu / Hkdsg
 
A ja ogłaszam dożywocie w obozie pracy za zbrodnie przeciwko narodowi polskiemu.
13 dni temu / gosc
 
to miedzynarodowi mordercy RAZEM ZE ZGODNA W TYM PO SPLD PSL A JUZ WYTYPOWALI TRZY WOJEWODZTWA DO MASOWYCH OBOWIAZKOWYCH TESTOW I BEDZIE TAK JAK CHCA CZYLI SELEKCJA A OWE WOJEWODZTWA TO NIEBAWEM CALA POLSKA I SPELNIA SIE PLAN MORAWIECKICH NOWEGO PORZADKU A JEST TAK BO PO PIERWSZE UCIEKLISMY W STRACHU Z KOSCIOLA DALISMY PRZYZWOLENIE NA GANIANIE KATOLIKOW JAK PRAWIE ZA CZASOW NERONA
13 dni temu / ZBIGNIEW
 
Użycie przez okupacyjny rząd takich wyrażeń jak np.słowo zakażenie ,chory bezobjawowy,ozdrowieniec,pandemia,smiertelny wirus stanowi element propagandy systemu cowidowego i niestety skutecznie kształtujacego umysły ogromnej większości Polaków.Używanie publicznie terminu:"zakażony"jest nieadekwatne,znaczrniowo nieuprawnione i wprost klamstwem dlatego powinno być karalne.Przeinaczanie zmaczeń nazw medycznych oraz instrumentalnie ich propagandowe użycie dla sterowania zachowaniami społeczeństwa.Stara sprawdzona szkoła Wiesława Gomułki i towarzyszy.
13 dni temu / Adam
 
A co niby dały te milionowe protesty?! Groch o ścianę! Nie po to rozpoczęli tę wojnę z ludzkością, by ją z powodu ulicznych zadym - zakończyć! Totalny bojkot politycznych bandytów, to jedyna metoda, resztę mogą uratować Katolicy, wołając o Pomstę do samego Boga! Medycyna zamienia się w kata Narodów, Policja ją chroni, a wydający decyzję rechoczą w lożach jak opętane narkomanki po kopie . . . Co dała nam Solidarność?! Ruinę gospodarczą zafundowana nam w imię obrony przed ruiną!!! A dzisiaj, tylko czekają na nas na ulicach, im więcej tym lepiej - ale tylko i wyłącznie lepiej dla nich! Jeden naukowiec puścił farbę i podał, że to co powoduje chorobę jest poza wszelką ochroną, zarówno maseczek jak i odosobnień, bo - groźba jest w aerozolach rozpuszczanych po ulicach miast na całym świecie!!! Epidemia nigdy nie rozprzestrzenia się tak jak to dzieję się dzisiaj, to po prostu niemożliwe! To jest sterowana, planowana, i naukowo nadzorowana WOJNA!!! A ten Premier to .... . .
13 dni temu / AndrzejBR
 
Morawiecki i reszta to grupa przestępcza.
13 dni temu / Tomasz
 
program partii, programem narodu. Gorsze komuchy te pisy, niż za gomułki czy gierka.
13 dni temu / szpulas11
 
Ogłaszam adwent na nowego premiera.
13 dni temu / observer
 
BioNTech podpisał umowę z Fundacją Billa i Melindy Gatesów we wrześniu 2019 roku, tuż przed ogłoszeniem w Wuhan nowego koronawirusa i tuż przed debiutem giełdowym BioNTech. Porozumienie obejmowało współpracę nad opracowaniem nowych technik mRNA w leczeniu raka i HIV. BioNTech zawarł również umowę z firmą Shanghai Fosun Pharmaceutical Co. ?Fosun Pharma?, dotyczącą opracowania szczepionki mRNA przeciwko nowemu koronawirusowi na rynek chiński. Oznacza to, że ta sama niemiecka firma biotechnologiczna stoi za szczepionkami, które mają być sprzedawane w Chinach, w USA i UE. Władze tych krajów zrezygnowały z testów na zwierzętach i przeszły do prób na ludziach. Rozpoczęły się one podobno na przełomie lipca i sierpnia 2020 roku. Trwały więc około trzech miesięcy. Problemem jest to, że edytowany genowo mRNA do stosowania w szczepionkach dla ludzi nigdy wcześniej NIE został zatwierdzony.
13 dni temu / Ryś
 
No to teraz adwent będzie poświęcony nie oczekiwaniu na święta Bożego Narodzenia, ale oczekiwaniu na ...szczepionkę!
13 dni temu / stal
 
OCZEKIWANA SZCZEPIONKA. Wiele osób może zaskoczyć to, że twórcami BioNtech jest ? muzułmańskie małżeństwo. Prezesem jest doktor Ugur Sahin, a szefem medycznym doktor Ozlem Tureci, która sama o sobie mówi per prusaczko-turczynka. Może ją więc łączyć więź doktrynalna z doktorem Schwabem założycielem Światowego Forum Ekonomicznego. Małżeństwo biznesowe, to dzieci tureckich imigrantów, którzy do Niemiec dotarli w latach 60. XX wieku. Islam Channel na portalu YouTube prezentuje tę parę w krótkim klipie. W odróżnieniu od naszych stacji TV, na tym popularnym kanale odnaleźć można kilka filmów na ich temat, w tym wywiady dla CNN, czy tak u nas podziwianej przez producentów telewizyjnych BBC. Warto posłuchać, bo Ugur Sahin wprost w nich mówi, że ich szczepionkę trzeba będzie przyjąć dwukrotnie, w odstępie kilku tygodni, a jej oddziaływanie ma trwać ? rok. Będzie więc to never ending story.
13 dni temu / Ryś
 
Szczepionka nic nie da a tylko narazi na kolejne efekty uboczne. Jest realizowany plan depopulacji przez szczepionki ! Początek tego co pisze św.Jan w Apokalipsie!
13 dni temu / Ewelina
 
Powariowali kompletnie. Wykończą naród i gospodarkę. Jeśli nie będzie reakcji społecznych jak w Berlinie, to czeka nas kompletna zagłada. Ratunek tylko w Bogu, który rządzi całym światem i w jednym momencie jest w stanie położyć kres temu szaleństwu opętanej władzy!
13 dni temu / NICK
 
Marana tha przyjdź vaccina.
13 dni temu / Andrzej.
 
Szkoda słuchać tych głupot !!! Premier kłamie i jeszcze raz kłamie!!! Tak jak okłamał z 1 listopada , nie mam już zadnych złudzeń że 2 dni przrd wigilią zamkną Kościoły!!! Kolejne kłamstwo to to że czekamy na szczepionkę ktora zakończy cała sprawę ,mam nadzieję że ludzie nie są jeszcze tak do końca głupi i pokażą im co myślą na temat ich szczepionki
13 dni temu / Mateusz
 
Horror!
13 dni temu / Deokrata
 
Państwo nie ma prawa inegrować w kult katolicki.
13 dni temu / K.
 
Zacząłem czytać ale nie dałem rady. Co to za tekst. Jak można mówić z kpiną że uderza w dramatyczne tony gdy służba zdrowia jest na skraju wytrzymałości. Każdy widzi, że sytuacja jest dramatyczna. Tylko ignorant może kpić. ignorant mówiący że jest 22-22,5 tys. Zakażeń gdy kilka dni temu było znacznie więcej!
13 dni temu / Zirytowany
 

Skomentuj ten arytukuł

 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.