DZIŚ JEST:   27   MAJA   2020 r.

Św. Augustyna z Canterbury
Św. Fryderyka, biskupa
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Zlo nazywa sie dobrem a dobro zlem
1 miesiąc temu / espada
 
Ale to nie moja teoria tylko logiczny wniosek z TWOJEJ teorii! Słowa o zdrowiu psychicznym albo o pogorszeniu w stopniu znacznym są przecież twoje, zgadza się? Argument świadomość kontra brak świadomości też twój, zgadza się? Skoro usprawiedliwiasz mordowanie niewinnych nieświadomych dzieci tym że ich życie pogorszyłoby czyjeś zdrowie psychiczne, przedstawiłem analogiczną sytuację dotyczącą ciebie, gdybyś była w stanie nieświadomości. I co tu nierealnego? To że jesteś osobą nieświadomą gdy śpisz a zbliża się morderca i nawet nie próbujesz się bronić? Czy to że można cię farmakologicznie uśpić i wtedy też można cię zamordować i nawet nie będziesz próbowała się bronić? Zarzut pychy bezpodstawny, gdyż nigdzie nie pisałem jakobym uważał że tylko ja mam rację. Moje poglądy ciągle ewoluują w miarę pozyskiwania wiedzy o otaczającym świecie, więc głupotą byłoby mniemanie że JUŻ osiągnąłem pełnię wiedzy. Zarzut złego podpisu obłudny, wyjaśnienie podałem w innym wątk
9 miesięcy temu / @hipokrytka
 
tworzysz jakieś nierealne teorie .to pycha mysleć ze tylko ty masz racje i źle się podpisujesz
9 miesięcy temu / do @hipokrytka
 
Czyli zgodziłabyś się na pozbawienie ciebie życia gdyby to życie pogarszało czyjeś zdrowie psychiczne lub w stopniu znacznym, pod warunkiem że odbyłoby się to w chwili gdy nie masz świadomości? Np. we śnie naturalnym czy przy uśpieniu farmakologicznym? Zgadza się? I spróbuj zaakceptować fakt że jeśli są różne czyli: przynajmniej fragmentarycznie sprzeczne światopoglądy, to na pewno prawie wszystkie, bądź wszystkie z nich, są fałszywe. Jaką masz korzyść z dawania przykładu tkwienia w światopoglądzie obłudnym, czyli opartym na fałszu?
9 miesięcy temu / @hipokrytka
 
świadomość kontra brak świadomości i chyba źle się podpisałeś ,poza tym -patrz wpis "klik" i spróbuj zaakceptować fakt ze są różne światopoglądy ,trzymaj się swojego ,dawaj przykład i tyle
9 miesięcy temu / chichot
 
Ale nie zgodziłabyś się na pozbawienie ciebie życia gdyby to życie pogarszało czyjeś zdrowie psychiczne lub w stopniu znacznym, zgadza się?
9 miesięcy temu / @hipokrytka
 
chyba bardziej chodzi o zdrowie psychiczne np zgwałconej kobiety albo o pogorszenie się jej zdrowia w stopniu znacznym
9 miesięcy temu / @ Karol
 
Kwestia zdrowotna? Czyli aborcja to procedura lecznicza? To tak, jakby terapią na ból głowy była dekapitacja!
9 miesięcy temu / Karol
 
emocjonalne oburzenie i atak skierowany do wpisu będącego informacją ,po co?
9 miesięcy temu / @Jot
 
Popieram, kolejny światły kraj a taki ciemnogród jak tutaj..
9 miesięcy temu / Antek
 
klik - co tez nie powiesz? Kara nie należy do ludzi? Doprawdy? Eliasz eksterminowal 450 kapłanów Baala i został żywcem zabrany do nieba. Chrystus mowi:"Lecz kto by się stał powodem grzechu dla jednego z tych małych, którzy wierzą we Mnie, temu byłoby lepiej kamień młyński zawiesić u szyi i utopić go w głębi morza. 7 Biada światu z powodu zgorszeń! Muszą wprawdzie przyjść zgorszenia, lecz biada człowiekowi, przez którego dokonuje się zgorszenie." Przecież morał jest taki - nie topimy gorszycieli to rozbestwiają się. Nie widzisz co się dzieje? Marsze dumy sodomickie - z braku odpowiedniej reakcji właśnie.
9 miesięcy temu / Jot
 
Rządzący robią to co każą im bankierzy międzynarodowi za pośrednictwem masonów i rozwiedki.
9 miesięcy temu / Jacek
 
W nowej Zelandii oprócz katolików jest 7 innych chrześcijańskich wyznań i około 7 zupełnie innych ,poza tym sprawa między wierzącymi a niewierzącymi rozbija się o stwierdzenie co jest a co nie jest człowiekiem -podmiot logiczny dla kary i co w związku z tym podlega prawu karnemu ,wprawie świeckim nie ma kary za zlikwidowanie czegoś czego to prawo nie uznaje za człowieka a w prawie wierzących kara nie należy do ludzi tu na Ziemi tylko do Boga ,prawo którym się posługujemy jest świeckie
9 miesięcy temu / klik
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.